Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co miśki o 20:30?? W arkadi, a dokładnie to już w lokalu czy na parkingu...???

No my bedziemy ok 20.30... Angel ma do Ciebie tel to bedzie dzwonic jak by co :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slaweq, w Wawie też spociki organizujesz???

Opublikowano

Slaweq, w Wawie też spociki organizujesz???

w wawie jest gościnnie i nie na spociku bo to we wtorki... tylko na spotkaniu :drunk: :drunk: :drunk::tongue4:

Opublikowano

No mnie niestety nie było ..zmęczenie wzieło góre :kwasny:

Ma ktoś parcie na wymiane kierunków ?bo bede zamawiał dla siebie - http://www.allegro.pl/item305571964_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html

Opublikowano

Było nas mało ale i tak było wporzo :kox:

Opublikowano

Było nas mało ale i tak było wporzo :kox:

Było git :thumbup:

Milo bylo Was poznac :wink4:

Opublikowano

Słuchajcie nie wiem czy to prawda ale doszły nie słuchy, że Adamoo wczoraj w nocy został mocno zlany przez dwóch bambrów... :naughty:

Opublikowano

Milo bylo Was poznac :wink4

Nam też było miło poznać :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 23:36 _________________________________________________

Słuchajcie nie wiem czy to prawda ale doszły nie słuchy, że Adamoo wczoraj w nocy został mocno zlany przez dwóch bambrów... :naughty:

:shocked: :shocked:

Opublikowano

No ja też słyszałem że niezły wpier...l dostał , ale mi go nie szkoda bo pewnie zasłużył .

Opublikowano

nie wierze..jak nie zobaczę fotek.. :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie jak to on zaczął sie stawiać i burzyć... [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 23:46 _________________________________________________

nie wierze..jak nie zobaczę fotek.. :gwizdanie:

wiesz co, nie chcę się za ciebei wstydzić... :naughty:

Opublikowano

hmmm...

Albo ja ide za daleko w swoich kombinacjach

Albo se troche z tymi 'bambrami' pochlebiacie.

Czy ja aby sie myle ze jednego wolaja w pewnych kregach Chudy albo Kurczak

A drugi gdzies tu ostatnio jeczal po pakerni?

Opublikowano

Było nas mało ale i tak było wporzo :kox:

Było git :thumbup:

Milo bylo Was poznac :wink4:

:) :)

jak jechałem to taka mgła jak ch ch i więcej jak 140km/h nie dało jechać, widoczność do 15m + jeszcz mróz -4 a za***iście autko zamarzło :kox:

raggaman :bicz3:

Opublikowano

hmmm...

Albo ja ide za daleko w swoich kombinacjach

Albo se troche z tymi 'bambrami' pochlebiacie.

Czy ja aby sie myle ze jednego wolaja w pewnych kregach Chudy albo Kurczak

A drugi gdzies tu ostatnio jeczal po pakerni?

Wiciu nawet nie pamietam, żebym Adasia wczoraj widział...

Kto ma z Warsaw Team tempomat do B6 do sprzedania??

Opublikowano

boberek ma :kox: drzwi naprawione ? ledy się świecą ? co z alarmem ? :blink:

Opublikowano

Adasio więc tak:

-alarma jest i super sprawa

- drzwi się w końcu wszystkie zamykają i jest koks

- nawiewy swieca na czerwono jak ta lala

- navi przeprogaramowana

- kabel od Defi puszczony przez ten srodkowy nawiew

- tapicerka drzwi kierowcy spasowana

reasumując KOKS

Opublikowano

Poziek, a Ty to masz przechlapane u mnie - najpierw coś mówisz, a później laskę wykładasz :foch:

Opublikowano

pijany byłem...

Opublikowano

do której siedzieliście ? i co było z tymi drzwiami..miałeś podjechać wiecieram i zrobić prezentacje :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.