Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Załóż LPG - wtedy odechce Ci się wszystkiego. :decayed:

raggaman ma diesla. LPGi do diesla??? :shocked::blink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aa, pomyłka. :decayed:

Opublikowano

Ciiip mi potrzebny na gwałt , wczoraj mnie jakieś dwie pipy zrobiły skredensiałym Volvem na światłach :doh1:

A do zbiorowego cipowanka jeszcze troche zostało :rolleyes:[br]Dopisany: Luty 11, 2008, 09:17:00 _________________________________________________

No ja to małolitrażowy jestem. Poza tym zmęczenie też robi swoje. :decayed:

Moja kobieta jest lepsza .. 3 łyki redsa i zasypia :polew:

i znów Cię ktoś objechał :polew: pewnie masz zbyt "wąskie opony" i za małą przyczepność :tongue4:

Opublikowano

i znów Cię ktoś objechał :polew: pewnie masz zbyt "wąskie opony" i za małą przyczepność :tongue4

że co , że niby za szerokie ? :tongue4: Po prostu cza modów :rolleyes:

Opublikowano

A ja coli light i wpierdo....ł pare mentosów , hyhyhy

Opublikowano

A ja coli light i wpierdo....ł pare mentosów , hyhyhy

widze ze wczoraj ogladane byly programy naukowe na TVN ... :polew:

Opublikowano

A ja coli light i wpierdo....ł pare mentosów , hyhyhy

ten to jak przypier.... :polew:
Opublikowano

A ja coli light i wpierdo....ł pare mentosów , hyhyhy

Pierdziałbyś uszami :D

Kolejny powód, żeby kupić :polew:

Opublikowano

qrcze zablokowali mi w pracy stronkę klubu :wallbash:

Opublikowano

http://www.poboczem.pl/dajemy-w-palnik/news/nietypowa-rejestracja,1052911

http://www.poboczem.pl/co-w-furach-skrzypi/news/ogniste-audi,970391,3877

śledząc ten artykuł to Norbi z Oniakiem to sex maszyny w naszym klubie :decayed:

to coś dla miłośników AUDI :kox:

może ktoś wpadnie po mnie....nie mam czym jechać na spocik ;(

Opublikowano

http://www.poboczem.pl/dajemy-w-palnik/news/nietypowa-rejestracja,1052911

http://www.poboczem.pl/co-w-furach-skrzypi/news/ogniste-audi,970391,3877

śledząc ten artykuł to Norbi z Oniakiem to sex maszyny w naszym klubie :decayed:

to coś dla miłośników AUDI :kox:

może ktoś wpadnie po mnie....nie mam czym jechać na spocik ;(

Z jakiej dzielnicy jeździsz na spoty?

Opublikowano

Z Ochoty, proszę Kasi

Opublikowano

Z Ochoty, proszę Kasi

to Ochota mi akurat średnio po drodze, ale jak nikt sie nie zgłosi to daj znać i podjadę po Ciebie. Mój telefon jest w Assistance. :)

Opublikowano

hmmm ja nawet wiem kto będzie znowu narzekał :decayed:

Opublikowano

a ja na Vaga jestem drugi w kolejce :D

Opublikowano

Dobrze że lukaszR bierze tylko 100 zł za Vagowanie bo normalnie to mało kto by na spota wpadał .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.