Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
P.S. około 17:30 ???

mnie dzisiaj nie bedzie mam żałobe auto 2 dzien w ASO stoi ;( ale ważne ze juz odpaliło i prawie wszystko dziala jeszcze czekaja na rureczke od wody :disgust:

zagadaj z kims z pragi niech cie zabierze

LukaszR na ten przykład :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zagadaj z kims z pragi niech cie zabierze

Misiu ja juz nie mieszkam na wsi tylko na Tarchominie :tongue4:

Opublikowano

A SebMis? :P

Opublikowano
zagadaj z kims z pragi niech cie zabierze

Misiu ja juz nie mieszkam na wsi tylko na Tarchominie :tongue4:

Tarchomin to jeszcze gorzej, ja uciekłam stamtąd po 2 miesiącach przez te koszmarne wyjazdy co rano. :tongue4:

Opublikowano
koszmarne wyjazdy co rano

co ty dziewczyno piszesz :tongue4: codziennie wylatuje 8:20 i raz jestem na 8:35 a raz 9:00 w pracy takze nie ma tragedii

Opublikowano
koszmarne wyjazdy co rano

co ty dziewczyno piszesz :tongue4: codziennie wylatuje 8:20 i raz jestem na 8:35 a raz 9:00 w pracy takze nie ma tragedii

Chyba w druga strone niż korki jeżdzisz.

Opublikowano

P.S. Musisz jeszcze poznać nasze specyficzne poczucie humoru :naughty:

No właśnie, szczególnie Twoje... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

P.S. Musisz jeszcze poznać nasze specyficzne poczucie humoru :naughty:

No właśnie, szczególnie Twoje... :gwizdanie:

:decayed:

oj dokładnie

ja powiedziałbym, że Lukaszek ma "specyficzne inaczej" poczucie humorku :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

..a zawita ktos AJMem?

Krzyniek?

przykro mi, ale nie wiem czy będę dziś na 100% :(

Smoczyca ma jeszcze ajm_a

Opublikowano

No ja dzis tez nie zawitam niestety na spocisza ;(

Opublikowano

Ja mam nadzieje się dzisiaj pojawić, po dłuuuuuugiej nieobecności, więc jak Lukas masz ochotę to dryndnij do mnie ok. 18:30 to będę już wiedział na 100% :)

Jak ktoś ma ochotę miło spędzić Walentynki to zapraszam do mnie :polew:

49fe4ed7eac332c7m.jpg

Opublikowano

Ja mam nadzieje się dzisiaj pojawić, po dłuuuuuugiej nieobecności, więc jak Lukas masz ochotę to dryndnij do mnie ok. 18:30 to będę już wiedział na 100% :)

Jak ktoś ma ochotę miło spędzić Walentynki to zapraszam do mnie :polew:

49fe4ed7eac332c7m.jpg

seb ja wpadam. :polew::notworthy:

Opublikowano

d*pa nie ma mnie dzisiaj znowu :thumbdown:

Opublikowano

Ja wpadłem dwadzieścia parę lat temu :wallbash:

Opublikowano

Ja mam nadzieje się dzisiaj pojawić, po dłuuuuuugiej nieobecności, więc jak Lukas masz ochotę to dryndnij do mnie ok. 18:30 to będę już wiedział na 100% :)

Jak ktoś ma ochotę miło spędzić Walentynki to zapraszam do mnie :polew:

49fe4ed7eac332c7m.jpg

seb ja wpadam. :polew::notworthy:

To weź gałe :)
Opublikowano

No to jadę...

Opublikowano

Mnie dzis nie bedzie ;(

Opublikowano

Wiek:53

Ja wpadłem dwadzieścia parę lat temu :wallbash:

W XXI wieku wpada sie w wieku 17 lat :polew:

Po 25 roku , życia to sie uznaje że sie znalazło właściwą "przystań" :cwaniak1: :tongue4:

Opublikowano
Jak ktoś ma ochotę miło spędzić Walentynki to zapraszam do mnie

Sebek widze ze nawet nalezymy do tego samego kościoła :przebiegly:

1 Spot w tym roku na ktory dostałem Urlop od Prezesa :decayed:

Opublikowano

Wiek:53

Ja wpadłem dwadzieścia parę lat temu :wallbash:

W XXI wieku wpada sie w wieku 17 lat :polew:

Po 25 roku , życia to sie uznaje że sie znalazło właściwą "przystań" :cwaniak1: :tongue4:

raczej wpadka to jest od 15-19 i po 25 roku życia :wink4: więc tu wszystko w normie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.