Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Siema!
Opublikowano

:jerk: :jerk: :jerk:

Z czego tryskasz znowu ? :decayed:

Opublikowano

Buba paskudo gdzieś kratki zgubił :decayed: :decayed: :decayed: ???

Znów tego parcha pod urzędem zostawiasz i parking blokujesz :polew:

nie zgubiłem, leżą w bagażniku :decayed:

Opublikowano

Wiem wiem misiek nie ściskaj poślada bo żylaki pękną :tongue4::decayed:

Ściskają mi się poślady za każdym razem jak oglądam wiadomości. Czy ktoś do ku*** nędzy nie mógłby ich ... eeeee szkoda moich nerwów i drugiego Tupolewa.

kto by nie byl u wladzy, to nic nie zmieni.

tak, czy siak - u nas i tak jest jedno z najtanszych paliw w EU...

Opublikowano

tak, czy siak - u nas i tak jest jedno z najtanszych paliw w EU...

:decayed:

Opublikowano

Fly łapiesz się na chwyty które sprzedają nam politycy :wink4:

Opublikowano

Fly łapiesz się na chwyty które sprzedają nam politycy :wink4:

Chyba go omamili - nie ma to jak patrzeć tak: "ch***, że u nas drogo ... na zachodzie mają jeszcze drożej więc nie ma co narzekać."

Tylko szkoda, że u nas pensje, drogi i kraj nie jest taki, jak na zachodzie. Pominę już jakość paliwa.

Opublikowano

Niby UE miała być taka dobra, a jedyne co widzę z ich strony to limity, zakazy i wpierdalanie się wszędzie gdzie się da - szczególnie w gospodarkę. :no:

Opublikowano

Tylko szkoda, że u nas pensje, drogi i kraj nie jest taki, jak na zachodzie. Pominę już jakość paliwa.

:good:

Opublikowano

Niby UE miała być taka dobra, a jedyne co widzę z ich strony to limity, zakazy i wpierdalanie się wszędzie gdzie się da - szczególnie w gospodarkę. :no:

nie narzekaj

zwróć uwagę, że cały czas jesteśmy płatnikami netto

jakby nie było, więcej dostajemy, niż oddajemy - kwestia jak to realizujemy, to już inna bajka

ale wyobraź sobie, co zacznie się dziać, jak proporcje się wyrównają, dopiero się zrobi ciekawie

albo i lepiej - jak będziemy więcej wpłacać do budżetu wspólnego niż z niego dostawać na projekty

już widzę ekipę choćby z LPR wtedy

"obyś żył w ciekawych czasach" - starożytna chińska klątwa

Opublikowano

Fly łapiesz się na chwyty które sprzedają nam politycy :wink4:

Chyba go omamili - nie ma to jak patrzeć tak: "ch***, że u nas drogo ... na zachodzie mają jeszcze drożej więc nie ma co narzekać."

Tylko szkoda, że u nas pensje, drogi i kraj nie jest taki, jak na zachodzie. Pominę już jakość paliwa.

Cukier staniał.. promo w Cauflandzie 3,99 :kox:

Opublikowano

Fly łapiesz się na chwyty które sprzedają nam politycy :wink4:

Chyba go omamili - nie ma to jak patrzeć tak: "ch***, że u nas drogo ... na zachodzie mają jeszcze drożej więc nie ma co narzekać."

Tylko szkoda, że u nas pensje, drogi i kraj nie jest taki, jak na zachodzie. Pominę już jakość paliwa.

Cukier staniał.. promo w Cauflandzie 3,99 :kox:

Skąd importują...? :decayed:

Opublikowano

pewnie z DE :decayed:

Opublikowano

Tylko szkoda, że u nas pensje, drogi i kraj nie jest taki, jak na zachodzie. Pominę już jakość paliwa.

dokładnie tak :good:

Opublikowano

Napisz do "pana Roberta" on non stop coś przywozi z reichu :polew: :polew: :decayed:

Na cukrze by lepiej wyszedł niż na szukaniu furek :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.