Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty też misiaczku do świerzynek należysz :tongue4: :tongue4:

Tyle, że ja już mam swoje lata ... może nie to co Wiciu :doh1: lub ewentualnie Malik, ale ... :laghing2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie są wszyscy?

opychamy sie grzybkami .... kurde zgubiłem gdzieś parasolke do TV :(

:polew: :polew:

Opublikowano

To jak widzę, ze Wy się martwicie o Angee, a ty SebMis'a trza ratować :polew:

Mnie ratujcie....Sebek da sobie rade...... :polew:

to było tak z nienacka że nawet nie zauważyłem kiedy... szybki lopezz :kox:

Opublikowano

Gdzie są wszyscy?

opychamy sie grzybkami .... kurde zgubiłem gdzieś parasolke do TV :(

:polew: :polew:

tak tak zdecydowanie :P

i klepiemy Angele :P po plecach na pożegnanie ;P

Opublikowano

Jakby ktos chcial kino domowe, to tu moze szukac inspiracji...

http://blog.audiovideointeriors.com/208great/

no i nie wiem czy kliknąc czy nie :P

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:cwaniak1:

Tam sa tylko zdjecia rodzicow Gracjana i ich kina domowego 6 baniek... wiec chill out.

Opublikowano

Jakby ktos chcial kino domowe, to tu moze szukac inspiracji...

http://blog.audiovideointeriors.com/208great/

fajnie - zawsze testuje kina na jednym filmie "szeregowiec Ryan" -> desant na plaży w normandii ...... i na tym zestawie na pewno mógłbym się sam postrzelić w kolano :polew:

Opublikowano

Będzie śnieg?

Opublikowano

Będzie śnieg?

NIE . Tumek zmieniaj kapcie :decayed:

Ładny avatarek , złapałeś awersje do gazu ? :naughty:

Zrobi mi ktoś fote konsoli poliftowej w B5 na złączeniu z deską , tu gdzie nogi ? :bag:

Opublikowano

raggaman nie mogłes o tym wczoraj powiezieć, o zdjęciu :wink4:

Dziś mnie olśniło bo mam graty do kupienia pod symfonie :mysli:

We no zmajstuj fotki Krzyniu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Będzie śnieg?

Ze śniegiem to już cienko w tym sezonie ma być :confused4:

Opublikowano

A to w piątek zakładam letnią gumę.

Opublikowano
  • Autor

Ale mi net śmigaaaa :wallbash:

Ja z letnimi kółeczkami wstrzymam się jeszcze z tydzień

Opublikowano

A to w piątek zakładam letnią gumę.

ja już od wczoraj w letnich butach śmigam - zimy juz nie będzie ( źródło: TVN Meteo )

Opublikowano

A to w piątek zakładam letnią gumę.

Jaki rozmiar ?

oneyearcondomfo1.jpg

:polew: :polew:

Ja musze najpierw kupić alu+oponki dopiero poźniej zamiana :naughty:

Tomek no własnie co z tymi felami ? Masz oferte ?

Opublikowano

o f*ck ... przeczytajcie to :polew: :polew: :polew:

Historia ślubna, zasłyszana od fryzjera podczas długich przygotowań panny młodej, mamy i świadkowej do ślubu:

Miejsce akcji: Wołomin, kościół z tradycjami

Uczestnicy akcji:

Panna Młoda - uczestnik bierny i niemy

Ksiądz - słynący z tego, że zapominał imiona tych, którym udzielał wszelkich sakramentów

Pan Młody - ponieważ był w kompletnym stresie, ktoś wpadł na pomysł, żeby go napompować hydroksyzyną (chyba), która podziałała jak najlepsze dragi z Berlina

Tuż przed przysięgą Ksiądz zrobił to, co zwykle - zapomniał, z kim ma do czynienia.

Opuścił mikrofon i zapytał:

- Jak pan ma na imię?

Długa chwila ciszy, Pan Młody nie zajarzył, a może nie usłyszał.

Ksiądz zapytał jeszcze raz, bardzo wyraźnie i już do mikrofonu:

- Jak pan ma na imię?

Piętnaście sekund ciszy, z których każda - jak to w kościele - zdawała się wiecznością. Nagle spojrzenie Pana Młodego ożyło i zaczęło płonąć. Schwycił mikrofon i bardzo poważnie, z mocą w głosie przemówił:

- Pan ma na imię Jezus.

:polew: :polew:

Opublikowano

A to w piątek zakładam letnią gumę.

Jaki rozmiar ?

:polew: :polew:

to nawet takie gumy są sezonowe :mysli::polew:

Opublikowano

Sprzedaje ostatniecznie kola! Ktos chetny? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.