Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja potrzebuję terapiii - muszę szybko jakąś fałką się przejechać bo już nie wytrzymie :kox:

Strasznie długo coś ci robią ten samochód. a ostatnio widziałem jakąś talie śmigającą z silnikiem V8 od audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktos z was alumy 18 na stanie ? Bo chciałbym zobaczyć jak ten rozmiar bedzie wyglądał na mojej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przy Twojej mocy ruszysz z miejsca na 18" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję terapiii - muszę szybko jakąś fałką się przejechać bo już nie wytrzymie :kox:

Strasznie długo coś ci robią ten samochód. a ostatnio widziałem jakąś talie śmigającą z silnikiem V8 od audi.

Adrian ale Thalia nie jest Morghota tylko Horneta :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 10:27 _________________________________________________

Od dziś an letniaczkach. dzięki Przemas za podmianke, Katarzynko ucałuj go tam w portylice ode mnie. Ciśnienie 2.4 i autko skacze jak skur... po drodze :confused4:

Spoko kochanie da sie załatwić. Dzięki za czerwone...uwielbiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przy Twojej mocy ruszysz z miejsca na 18" :decayed:

Ah Michale usmiałem sie do łez :rolleyes: Pomijając aspekty mocy :mysli: Nie bedzie ocierało itp. ?Dodam że

rozmiar oponki to 245/40 ZR 18 97Y :mysli:

[br]Dopisany: Luty 21, 2008, 10:34:37 _________________________________________________Kaśka

Coś mi obiło o uszęta , że Ty bedziesz zakłądac 18 ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman dobrze słyszałeś. Tylko teraz szukam takich, które mi sie psodobają i zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman dobrze słyszałeś. Tylko teraz szukam takich, które mi sie psodobają i zmiana.

A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman dobrze słyszałeś. Tylko teraz szukam takich, które mi sie psodobają i zmiana.

A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić :wallbash:

dobra oferta to brać :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman dobrze słyszałeś. Tylko teraz szukam takich, które mi sie psodobają i zmiana.

A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić :wallbash:

dobra oferta to brać :naughty::kox:

Dokładnie tak. Bierz i sie nie zastanawiaj. Jak sie u Ciebie nie sprawdzą, na pewno ktoś je odkupi. [br]Dopisany: 21 Luty 2008, 10:46 _________________________________________________

Kaśka, szukasz nowych felg i opon?

Opon nie, tylko felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra oferta to brać :naughty::kox:

Yhy a poźniej bede słyszał to takie "hyyyr hrrr" ... teraz mi ociera , a nie mam zamiaru stresować sie w lecie :embarrassed:

Czekam na jakieś opinie i profesjonalne doradztwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman dobrze słyszałeś. Tylko teraz szukam takich, które mi sie psodobają i zmiana.

A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić :wallbash:

dobra oferta to brać :naughty::kox:

Dokładnie tak. Bierz i sie nie zastanawiaj. Jak sie u Ciebie nie sprawdzą, na pewno ktoś je odkupi.

no to było profesjonalne doradztwo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, mój ojciec kupił sobie kiedyś passata z holandi. Auto było zglebowane, był na 17kach, a szerokość 225 i miał powycierane dziury w plastikowych nadkolach. Toja Audi chyba jeszcze niżej stoi, poza tym jak Ci obecne gumy ocierają o nadkola to co będzie przy większych..?

No, widze że mnie wyprzedziłeś z tym ocieraniem. Jakie Ty właściwie masz teraz felgi i opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra oferta to brać :naughty::kox:

Yhy a poźniej bede słyszał to takie "hyyyr hrrr" ... teraz mi ociera , a nie mam zamiaru stresować sie w lecie :embarrassed:

Czekam na jakieś opinie i profesjonalne doradztwo :)

Ja jeżdziłam na osiemnastkach, obniżonym samochodem i nie miałam problemów. Jedyny mankament był taki, że sztywne zawieszenie mnie wkurzało i zmieniłam na mniejsze oponki, ale w Audi mam normalne zawieszenie i sobie moge na taką zmiane pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widze że mnie wyprzedziłeś z tym ocieraniem. Jakie Ty właściwie masz teraz felgi i opony?

Tomek ja mam teraz oponki za duze bo 225/55/16 i dlatego ociera :wink4:

Kurde no nie wiem .. ja mam springi i jest piłeczkowato na dołkach , a ponadto wożę w aucie cieżkie rzeczy i nie wiem czy 18 dadzą radę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opon nie, tylko felg.

Rozumiem, że interesują Cię nowe felgi? Jeśli tak to mogę przygotować ofertę na różne marki.

Tomek ja mam teraz oponki za duze bo 225/55/16 i dlatego ociera

No właśnie. I znów chcesz kupić takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja mam teraz oponki za duze bo 225/55/16 i dlatego ociera

No właśnie. I znów chcesz kupić takie same?

nie takie same tylko większe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy, że jeśli profil opony będzie mniejszy to rozmiar całych kół będzie taki sam, ale to chyba tylko optymistyczna wersja. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I znów chcesz kupić takie same?

No właśnie o to chodzi , że chce kupić 17 o słusznym rozmiarze tak by nie ocierało ..ale napatoczyły sie 18 za psie piniądze :naughty:[br]Dopisany: Luty 21, 2008, 11:01:46 _________________________________________________

Przyjmijmy, że jeśli profil opony będzie mniejszy to rozmiar całych kół będzie taki sam, ale to chyba tylko optymistyczna wersja. :decayed:

Co ty kręcisz ...che kupić wiekszą fele i mniejsze opony ..teraz mam średnią fele i za duże opony :angry:

Massz cennik ?[br]Dopisany: Luty 21, 2008, 11:03:05 _________________________________________________Luzuje sie z 18 :thumbdown: Szukam 17 :decayed: Link do fel w innym dziale :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...