Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś poza LukaszemR ma vaga? Bo chyba jebła mi w końcu przepływka... :confused4: :confused4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żółw, przyjedziesz w koncu tym pazdziochem na spota? :cool:

Opublikowano

Czy ktoś poza LukaszemR ma vaga? Bo chyba jebła mi w końcu przepływka... :confused4: :confused4:

Chłopaki mają to jutro podłączą, co panikujesz :tongue4::wink4:

Przynajmniej podłączą się pod benzynkę, a nie ciągle te diesle

W końcu zaczyna się sypać te "jeden osiem te cie niedługo zje" :polew:

Opublikowano

spokojnie Poziu wczoraj wciągał m3, leksusy i r32 i inne badziewia :) a przepływka już miała dosyć z pare miechów ago..Poź wymieniaj i ganiaj dalej :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

spokojnie Poziu wczoraj wciągał m3, leksusy i r32 i inne badziewia :) a przepływka już miała dosyć z pare miechów ago..Poź wymieniaj i ganiaj dalej :kox: :gwizdanie:

dziekuje skarbie za miłe słowa :decayed::naughty:

Opublikowano

spokojnie Poziu wczoraj wciągał m3, leksusy i r32 i inne badziewia :)

A co wyszedł nowy Need for Speed ? :polew:

dziekuje skarbie za miłe słowa :decayed::naughty:

Do mnie to już tak nie mówisz.

Poczekaj, będziesz chciał tarcze ... :naughty:

Opublikowano

poziek załonczył (czyt. włonczył) czipa i wciagnal wszystkich...

Opublikowano

poż wpadaj dzisiaj to zvagujemy :) cobyś miał jasność sytuacji przed snem :decayed:

Opublikowano

poż wpadaj dzisiaj to zvagujemy :)

Adaś masz VAG'a ? :shocked:

Opublikowano

ano :) już dawno..

Opublikowano

ano :) już dawno..

a lapka masz?

Opublikowano

a lapka masz?

Ja mam już lapka ... no i dzięki temu, że miał kontakt z internetem i mój błąd to zepsuł się interfejs :doh1:

Opublikowano

Czy ktoś poza LukaszemR ma vaga? Bo chyba jebła mi w końcu przepływka... :confused4: :confused4:

Chłopaki mają to jutro podłączą, co panikujesz :tongue4::wink4:

Przynajmniej podłączą się pod benzynkę, a nie ciągle te diesle

W końcu zaczyna się sypać te "jeden osiem te cie niedługo zje" :polew:

No wreszcie, w końcu ktoś zaczyna dobrze gadać :th:

bo myślałem już że to audi klub diesel. :tongue4:

No to chłopaki jutro zbiórka i bierzemy się za benzynki... przynieście parę książek, bo się przydadzą.

Jutro sprawdzian! :chytry:

[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 00:10 _________________________________________________

a lapka masz?

Ja mam już lapka ... no i dzięki temu, że miał kontakt z internetem i mój błąd to zepsuł się interfejs :doh1:

Kabel czy program?

Opublikowano

przepływka ist kaput :thumbdown:

Opublikowano

Ja mam już lapka ... no i dzięki temu, że miał kontakt z internetem i mój błąd to zepsuł się interfejs

czyli jednak się połączył i to z samochodu stojącego pod blokiem :kwasny:

Opublikowano

No Michałek, w końcu wkleiłeś swój filmik sprzed kilku lat ... :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

dla mnie MISCZ :kox:

Opublikowano

Ze tak szczerze mowiac powiem... :decayed:

Opublikowano

weżmy go na Zlot ... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.