Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tu widzę podobieństwo do pewnej osoby... :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tu widzę podobieństwo do pewnej osoby... :mysli:

oNo ?? :decayed:

Opublikowano

Poziu, jak zalozysz okular... to jak w morde strzelil Ty :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

weżmy go na Zlot ... :polew:

i będzie robił za wodzireja imprezy :kox: :kox:
Opublikowano

my tu gadu-gadu ... a kolo sie pwnie od doop nie moze opedzic .... :naughty:

Opublikowano

Spanky zagadałeś z nim już na GG ?? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Spanky zagadałeś z nim już na GG ?? :gwizdanie: :kox:

no ... powiedzial ze Cie zna [jestes jego najlepszym kumplem] ... :polew:

Opublikowano

my tu gadu-gadu ... a kolo sie pwnie od doop nie moze opedzic .... :naughty:

Chyba nakręcę coś takiego ...

Ciekawe czy będę miał branie ... :polew:

Opublikowano

Ja tu widzę podobieństwo do pewnej osoby... :mysli:

ja też i bynajmniej nie jest to Michał :decayed: [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 10:20 _________________________________________________

Ciekawe czy będę miał branie ...

Łukasz wystarczy że puścisz coś takiego w net z opisem - VAGuje za free ... ruch będziesz miał jak na sredniej wielkości CallCenter :decayed:

Opublikowano

my tu gadu-gadu ... a kolo sie pwnie od doop nie moze opedzic .... :naughty:

Chyba nakręcę coś takiego ...

Ciekawe czy będę miał branie ... :polew:

oooooooooo no wlasnie to on di ciebie jest podobny !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

my tu gadu-gadu ... a kolo sie pwnie od doop nie moze opedzic .... :naughty:

Chyba nakręcę coś takiego ...

Ciekawe czy będę miał branie ... :polew:

oooooooooo no wlasnie to on di ciebie jest podobny !!!!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

oooooooooo no wlasnie to on di ciebie jest podobny !!!!!

:decayed:

Opublikowano

oooooooooo no wlasnie to on di ciebie jest podobny !!!!!!!!!!!!!!

Jasne jasne, ja to widzę w nim 17 letniego Flyerka lub 15 letniego poźka :polew:

Opublikowano

to jest LUKASZR !!!!!!! Blondynek, okularki, nienaganne maniery - napalony :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

Kobieciarz, figlarz, to ON :decayed::kox::naughty:

Opublikowano

to jest LUKASZR !!!!!!! Blondynek, okularki, nienaganne maniery - napalony :gwizdanie: :kox::naughty:

hobby ... - komputery ... to mnie przekonalo ... :naughty::polew:

Opublikowano

Podobno już znalazł lekko puszystą hyhyhyhyhy

TU BYŁO PASKUDNE I ZBOCZONE ZDJĘCIE.JAK KTOŚ JE CHCE ZOBACZYĆ TO PISAĆ DO ONIAKA

Oj tam odrazu paskudne :D

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

"jestem trochę pokręconym typem człowieka" :notworthy: :notworthy: :notworthy:

LukaszkuR tego nie widziałem -zawsze byleś taki opanowany, stoicyzm wręcz wylewał ci się uszami :kox::naughty:

Opublikowano

A może dzisiaj by się na Promkę przerzucić, juz jest w miarę ciepło?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.