Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W miare cieplo? 6 stopni...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W miare cieplo? 6 stopni...

W tamtym bunkrze cieplej nie będzie.

Opublikowano

W bunkrze przynajmniej nie bedzie wiało.

Opublikowano

a ja mam katarek...

Opublikowano

A może dzisiaj by się na Promkę przerzucić, juz jest w miarę ciepło?

Jestem ZA :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 11:11 _________________________________________________

a ja mam katarek...

Czyli nie tylko z przepływka u ciebie cieniutko :decayed:. Masz jeszcze inne kch, kch problemy?

Opublikowano

Za późno informacja poszła o zmianie miejsca i nie każdy może ją odczytać. Proponuję FW.

Koleś w okularach jest dobry, wygląda mi na takiego jakiegoś... administratora czy cuś takiego. :mysli:

Opublikowano

Za późno informacja poszła o zmianie miejsca i nie każdy może ją odczytać. Proponuję FW.

Koleś w okularach jest dobry, wygląda mi na takiego jakiegoś... administratora czy cuś takiego. :mysli:

nie obawiaj się tego powiedzieć :naughty:

Opublikowano

No wiesz, jeszcze czuje lekki respekt, bo jakby nie było jestem tu nowy... :gwizdanie:

Opublikowano

A może dzisiaj by się na Promkę przerzucić, juz jest w miarę ciepło?

chyba za wcześnie ...przewieje nas tam porządnie

dzisiaj jeszcze w FW :th:

Opublikowano

No jak w Promenadzie bylo niecale 10 stopni i troche wialo, to wszyscy narzekali... wiec bez sensu byloby sie przenosic juz tam.

Opublikowano

słuchajcie mam propozycje , pojechac z wami do Wisły nie pojade dla mnie takze wielka szkoda, ale moge wam chłopaki i dziewczyny pare zdjec na pamiatke po robic na spotku. Zapytajcie Norbiego czy robie dobre czy strata czasu na mnie. No to do siemka :a4fan::audi:

Opublikowano

Dobra to nie cisnę, ale juz mi sie tęskni za Promenadą. :)

BTW ŁukaszekR ten koleś z nagrania wygląda jak Ty. :polew: :polew:

Opublikowano

No Promenada o klase lepsza niz FW, ale za wczesnie jeszcze...

Opublikowano
  • Autor

hej, co się stało się???

Czemu jest czarna wstążka obok logo klubowego na stronie???

Opublikowano

Zmarł moderator A4-klubu, Spedyt.

Opublikowano
  • Autor
:( przykro...
Opublikowano

CZY KTOŚ MA JAKIEŚ ŻNIŻKI W ASO ?? -10 LUB -15% ??

Opublikowano

Koleś w okularach jest dobry, wygląda mi na takiego jakiegoś... administratora czy cuś takiego. :mysli:

BTW ŁukaszekR ten koleś z nagrania wygląda jak Ty. :polew: :polew:

Ja Wam zaraz mogę pokazać podobieństwo ... :bicz2:

Opublikowano

CZY KTOŚ MA JAKIEŚ ŻNIŻKI W ASO ?? -10 LUB -15% ??

Ja ostatnio byłem, i koleś z własnej inicjatywy dał mi rabacik. A co potrzebujesz?

Opublikowano

przepływomierz od golfa VR6 2.9 - podesle ci kod na PW

[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 13:41 _________________________________________________ile masz tej znizki??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.