Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedaje ostatniecznie kola! Ktos chetny? :)

co ?

jak?

za ile ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to w piątek zakładam letnią gumę.

Jaki rozmiar ?

Standardowy - 56

A co do oferty - przed chwilą gadałem ze znajomym. Obiecał przygotować ofertę na felgi i opony do końca tygodnia. Podaj mi tylko (może być na PW) rozmiar jaki chcesz i wszystkie dane.

Opublikowano

Chialem zawitac wczoraj...juz drugi raz.. ale w niedziele turbina pozdziekowala za wspolprace... wiec szukam turbulum.. ( od AWXa :) ) moze ktos zna jakies sprawdzone zrodlo ( oczywiscie prócz ASO :decayed:)

Opublikowano

Pogadaj z Rogalem... czasem ma na stanie cos. Mozesz tez podzwonic do innyc tunerow.

Na allegro co prawda sa... ale nigdy nie wiesz co kupujesz ;)

Opublikowano

Ja niedawno zmienialem w AVF, wiec wyslij pw jak masz jakies pytania odnosnie mojej wymiany(cena za seryjne turbo, koszt wymiany, gdzie w Wawa?).

Opublikowano

może byći Lech ale co - cała karton

Opublikowano

No najlepiej bedzie cała. A jeszcze lepiej dwie kartona. :decayed:

Opublikowano

Od dziś an letniaczkach. dzięki Przemas za podmianke, Katarzynko ucałuj go tam w portylice ode mnie. Ciśnienie 2.4 i autko skacze jak skur... po drodze :confused4:

Opublikowano

A tak BTW.

Kto dzisiaj dzielnie zapie*dalał dzisiaj ze mną od Szczucina do Buska?

Jasne B6, rejestracja zczynająca się na TKN, za***iście błyszczące srebrne relingi, mrygał na mnie w Szczucinie :mysli:

Opublikowano

wit.s to te dragi co mi zachwalałes ostatnio... viagrasol?? czy jakoś tak.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

Jasne B6, rejestracja zczynająca się na TKN, za***iście błyszczące srebrne relingi, mrygał na mnie w Szczucinie :mysli:

Jakies jasne B6 bylo na spocie w Kielcach...

Opublikowano
Jakies jasne B6 bylo na spocie w Kielcach...

No jest w Kielcach srebrna B6.....ale z tego co pamietam to rejestracja Tk...albo Tki...

Opublikowano

dzisiaj widziałem po 16 na Jerozolimskich eskortę tajniacy na sygnale + laweta na sygnale z czarnym B6 avant + tajniacy na sygnale

kogo zawineli :mysli: pucować się :wink4:

Opublikowano

lukaszr wracal z roboty do domu... spokojnie.

Opublikowano

wit.s to te dragi co mi zachwalałes ostatnio... viagrasol?? czy jakoś tak.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Hmmmmmmmmm...

Zachwalałem, zachwalałem.

Sam co prawda nie używam, bo niby po co , ale jak masz problemy, to dawaj na PW (co tak będziesz publicznie opowiadał o swoich kłopotach ze wzwodem) - spróbuję uruchomić parę starych kontaktów ... i coś Ci się pomoże :decayed:

Opublikowano

wit.s to te dragi co mi zachwalałes ostatnio... viagrasol?? czy jakoś tak.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Hmmmmmmmmm...

Zachwalałem, zachwalałem.

Sam co prawda nie używam, bo niby po co , ale jak masz problemy, to dawaj na PW (co tak będziesz publicznie opowiadał o swoich kłopotach ze wzwodem) - spróbuję uruchomić parę starych kontaktów ... i coś Ci się pomoże :decayed:

coś będzie trzeba zrobić, bo ostatnio właśnie tak mi sie dzieje, że jak jestem u was i J. sie tak dziwnie spojrzy na drzwi i coś usłyszy to od razu musze się zbierać....rozumiesz stres :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to jak śmigacie czasem na północto uważajcie na granatowe A4 Avant z rej WY 67 bo to swój jedzie :notworthy:

Opublikowano

coś będzie trzeba zrobić, bo ostatnio właśnie tak mi sie dzieje, że jak jestem u was i J. sie tak dziwnie spojrzy na drzwi i coś usłyszy to od razu musze się zbierać....rozumiesz stres :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Przecież nic złego nie robicie to czemu się stresuje ???

No chyba, że granie na konsoli to teraz coś złego :polew:

Opublikowano

wit.s to te dragi co mi zachwalałes ostatnio... viagrasol?? czy jakoś tak.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Hmmmmmmmmm...

Zachwalałem, zachwalałem.

Sam co prawda nie używam, bo niby po co , ale jak masz problemy, to dawaj na PW (co tak będziesz publicznie opowiadał o swoich kłopotach ze wzwodem) - spróbuję uruchomić parę starych kontaktów ... i coś Ci się pomoże :decayed:

coś będzie trzeba zrobić, bo ostatnio właśnie tak mi sie dzieje, że jak jestem u was i J. sie tak dziwnie spojrzy na drzwi i coś usłyszy to od razu musze się zbierać....rozumiesz stres :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

... i od razu budzisz się zlany zimnym potem :D

Słuchaj. Nie owijajmy w bawełnę, bo obydwoje wiemy, że nie mokre sny są Twoim problemem.

Za rekomendacją Doktora Freuda powodów zgąbczenia kuśki upatrywałbym w traumatycznych przeżyciach z przeszłości.

Ja się domyślam o co chodzi.... :wink4:

Ale aby terapia była skuteczna, Ty sam musisz do tego dojść.

Zamknij oczy...

Rozluźnij się ...

Pomyśl o przeszłości ...

Pomogę Ci ...

Późny powrót ...

Zamknięte drzwi ...

...

..

.

:arrow2: :!:

Opublikowano

Ja potrzebuję terapiii - muszę szybko jakąś fałką się przejechać bo już nie wytrzymie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.