Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne lampy - tez sie na cos takiego pisze

T-zółw - ja tez browaruje wlasnie....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra wiecej zdjeć nie mam :P nawet ladnie wyszło

Opublikowano

Jakiegoś ringa też bym sobie zapodał ale to pewnie jeszcze musze poczekać :) No i takie lampy diodowe jak ma A6 zajefajne są :)A ja pije herbatke z rumem po paru kolejność sie zmienia :mrgreen:

Opublikowano

ono Ty w swojej A4 nic nie zmienial wszystko masz piknie no chyba ze program :D

Opublikowano

właśnie wróciłem ale o browarku nie pomyślałem :?

dzięki chłopaki za spotkanie, za tydzień będzie szybko :twisted:

właśnie ładuje filmiki na rapidshere, jak zaladuje to dam linki

Opublikowano

No poziek czekamy na filma przepraszam za ten filmik z bartte troche aparat mi lata bo nie moglem sie utrzymac :mrgreen:

Poziek jak masz zdjecia to laduj do albumu

Dzieki uprzejmosci Hugo mamy własna kategorie :D

Opublikowano

Zdięcia wyszły bardzo ok :), ale za tydzień trzeba jakiś filmik nakręcić a pod wólką można już coś konkretnego :D. Też teraz siedzę przay browarku :)

Opublikowano

Było by wiecej zdjęć ale bakteria siadla przez tryb night :wink:

Opublikowano
ono Ty w swojej A4 nic nie zmienial wszystko masz piknie no chyba ze program :D

Tak, Ono .... fajna furka... moze uda sie ten soft wgrac i bedziesz smigal "jak ta lala":)

Opublikowano

Jasne że wgram ale jeszcze troszke polatam serią , jeszcze mnie cieszy :) Myśle że gdzieś na wakacjach coś zaczne kombinować :)

Opublikowano

Ono myśle, że jak jeszcze kilka dni przygrzeje słonko to będziesz zmieniał szybciej ten soft :wink:

Opublikowano
Jasne że wgram ale jeszcze troszke polatam serią , jeszcze mnie cieszy :) Myśle że gdzieś na wakacjach coś zaczne kombinować :)

A Ja mam już twój wykres po programie.Program bardzo lightowy :twisted:

Audi A4 3.0 TDI quattro - Program lightowy :)

Opublikowano

Tak to jest możliwe hehe

No już sie tych wykresów naogladałem są pikne :) Jak od linijki

Opublikowano

U mnie to te 30 kucy wiecej robilo by roznice :roll:

Opublikowano

Nie dobijaj mnie ja tak sie nameczylem by do 300koników podeiść a Ty programik i już prawie :D

Opublikowano

lukas jedziesz np do vtg i ci 110 konikow zrobia bez problemu tez bedzie czuc mocno :)

[ Dodano: 2006-03-28, 23:09 ]

Nie dobijaj mnie ja tak sie nameczylem by do 300koników podeiść a Ty programik i już prawie :D

No kurde ale ty jaką miales radoche zakladając turbawe jak w tirze itd itp :)

Opublikowano

Wszystko sie zgadza ono, bede musial nad tym pomyslec chociaz po dzisiejszych jazdach probnych Twoja i bartte jak wsiadlem do swojej to nie szukalem przyczyny dlaczego to tak wolno sie zbiera juz wiedzialem ze tak ma byc :mrgreen:

Opublikowano

No troszke zabawy miałem :), ale portfel gorzej sie bawił ;)

Pamiętaj proszę by w vtg pogadać o tym prog dla mnie na SMT7 :) dzieki :)

Łukasz o koniki trzeba walczyć ;)

Opublikowano

Pamietam spoko jutro dam ci znac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.