Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

Jak da się tym jeździć po wawie ?? :shocked:

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

Jak da się tym jeździć po wawie ?? :shocked:

przecież on nie jezdzi tylko stoi pod blokiem :cool1:

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

Jak da się tym jeździć po wawie ?? :shocked:

przecież on nie jezdzi tylko stoi pod blokiem :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Moskal wstaw auto do domu będzie piękny mebel :decayed:

Opublikowano

Pewnie po to żeby pod remizę w sobotę wieczorem zawitać :polew: :polew: :polew:

To jaki masz prześwit, że nie dasz rady ?? :blink:

Ad.1 nie mam nigdzie remizy w pobliżu :decayed:

Ad.2 nie wiem ale wiem ze na bank sie zawiesze

dsc00339bi.jpg

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

sie śmiej , wymieniałem olej u norbiaka i micha otarta z deka :decayed:

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

Jak da się tym jeździć po wawie ?? :shocked:

przeciez Cie Buba pod c**j laduje paździerzu :decayed:

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

jakby mial 2-3 cm gleby to by nigdy z pod bloku nie wyjechal :naughty:

ja wpadam czasem z duchem na ramieniu ze zwirek na marynarska (chyba jedne z wiekszych kolein w wawce), a co dopiero na wiekszej glebie.

Opublikowano

przeciez Cie Buba pod c**j laduje paździerzu :decayed:

To fiutek jeden :decayed:

Opublikowano

przeciez Cie Buba pod c**j laduje paździerzu :decayed:

To fiutek jeden :decayed:

A ty stary koń i dajesz sie ładować :fool:

Gleba jest taka ze da sie normalnie jeździć , dopiero przy konkretnych koleinach krzesam iskry :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

przeciez Cie Buba pod c**j laduje paździerzu :decayed:

To fiutek jeden :decayed:

:hahaha:

Opublikowano

Nie wiecie czy da się koło 16 przejechać Marynarską ??

znaczy czy wiadukt nad żwirami też zamkną .?

.... tak wiem że tam będą qrewskie korki !!!!!

Opublikowano

Nie wiecie czy da się koło 16 przejechać Marynarską ??

znaczy czy wiadukt nad żwirami też zamkną .?

.... tak wiem że tam będą qrewskie korki !!!!!

jak chcesz jechac w strone ursusa, to korkow normalnie nie ma... w druga strone sa

Opublikowano

od miski do gleby jakies 2-3cm :gwizdanie:

Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.

Opublikowano

Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.

Malik , ja sie nie lękam progów , te mi tylko troche obcierają , bardziej boje sie o podjazd pod górke i przełamanie na piętrach :kwasny:

jest koło -80mm

Opublikowano

Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.

Malik , ja sie nie lękam progów , te mi tylko troche obcierają , bardziej boje sie o podjazd pod górke i przełamanie na piętrach :kwasny:

jest koło -80mm

mysle ze na pierwszym bys zderzak urwał

Opublikowano

mysle ze na pierwszym bys zderzak urwał

progu ???

Opublikowano

mysle ze na pierwszym bys zderzak urwał

progu ???

załamaniu, tym pierwszym przy samym wjeździe co wiszą ograniczniki wysokości

Opublikowano

załamaniu, tym pierwszym przy samym wjeździe co wiszą ograniczniki wysokości

wpierdole sie na wstecznym :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

załamaniu, tym pierwszym przy samym wjeździe co wiszą ograniczniki wysokości

wpierdole sie na wstecznym :kox: :kox: :kox:

Lepiej bokiem ... :naughty:

Opublikowano

a co to zmienia, wjedziesz przodem to przejedziesz sam swój zderzak a jak tyłem to ktoś jadący za tobą

Opublikowano

a co to zmienia, wjedziesz przodem to przejedziesz sam swój zderzak a jak tyłem to ktoś jadący za tobą

ale tyłem to chciaż z wielką pompą przypierdole :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.