Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czemu na zimowy nie jedziesz? co? :bicz3:

Dużo bieganiny papierkowej mam no i niestety nie dałbym rady :thumbdown: Ale na letni to żeby sie paliło , waliło i zachlało to i tak pojade/dziemy :decayed::rolleyes:

No ja mysle..... :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=AwN_gYO0H_8 Ahh te moje wariatki :thumbup: :drool: :dance:;)

pomarzyć dobra rzecz :naughty::tongue4:

wiedziałem ze to napiszesz ..zazdrosniku :polew::tonguemad:

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=AwN_gYO0H_8 Ahh te moje wariatki :thumbup: :drool: :dance:;)

pomarzyć dobra rzecz :naughty::tongue4:

wiedziałem ze to napiszesz ..zazdrosniku :polew::tonguemad:

ha :tongue4: :>

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

Wczoraj ich widziałem jak kogoś trzymali przy wjeździe na obwodnice :evil: .Zgadza sie ..czarna vectra , kombi i czarne szybki ... teraz sie naplemniło tego tałatajstwa ... w nocy to juz wogole nie widać co jedzie :thumbdown:

Nawet w zadupiastym Radzyniu Podlaskim czatuje vectra srebrna w sedanie ..

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

Wczoraj ich widziałem jak kogoś trzymali przy wjeździe na obwodnice :evil: .Zgadza sie ..czarna vectra , kombi i czarne szybki ... teraz sie naplemniło tego tałatajstwa ... w nocy to juz wogole nie widać co jedzie :thumbdown:

Nawet w zadupiastym Radzyniu Podlaskim czatuje vectra srebrna w sedanie ..

masz carbony ==> http://moto.allegro.pl/item321752090_listwy_ozdobne_karbon_audi_a4_avant.html

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

Juz zaczyna sie amortyzowac :polew: :polew:

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

Wczoraj ich widziałem jak kogoś trzymali przy wjeździe na obwodnice :evil: .Zgadza sie ..czarna vectra , kombi i czarne szybki ... teraz sie naplemniło tego tałatajstwa ... w nocy to juz wogole nie widać co jedzie :thumbdown:

Nawet w zadupiastym Radzyniu Podlaskim czatuje vectra srebrna w sedanie ..

też ich w nocy widziałem, i nie byłem pewny jaki to kolor i co to dokładnie. kuźwa teraz nawet suszarki na kazdej wylotówce stoją! a nie wspominając o tym przenośnym fotoradarze... :kwasny:

Opublikowano

Pić czy nie pić... :mysli:

Opublikowano

Pić czy nie pić... :mysli:

wypij i później sie zastanawiaj...

Opublikowano

Pić czy nie pić... :mysli:

wypij i później sie zastanawiaj...

ostatnio jak tak zrobił to nie mógł pod Maximusa podjechać na wyścigi swoim a4

Opublikowano

a nie wspominając o tym przenośnym fotoradarze... :kwasny

dzieee ? :mysli: Tamtego chyba uruchomili ..pamiętasz tego w Majdanie co mowiłes ze nieaktywny .

Pić czy nie pić... :mysli:

Wal :polew:

Opublikowano

a nie wspominając o tym przenośnym fotoradarze... :kwasny

dzieee ? :mysli: Tamtego chyba uruchomili ..pamiętasz tego w Majdanie co mowiłes ze nieaktywny

mają taki przenośny, stawiają go albo w mieście przy psiarnii albo na innych wojewódzkich drogach co przechodzą przez garwolin, a co do tego w majdanie to jeszcze nie było tablic jak ostatnio jechałem ale już zaślepki były pozrywane z nich więc chyba niebawem zaczną cykać :kwasny:

Opublikowano

to jeszcze nie było tablic jak ostatnio jechałem ale już zaślepki były pozrywane z nich więc chyba niebawem zaczną cykać :kwasny

Wczoraj leciałem ...i juz chyba cyka :mysli:

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

O której obwodnicy piszesz ? Gdzieś Garwolin okolice ?

Opublikowano

ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.

O której obwodnicy piszesz ? Gdzieś Garwolin okolice ?

obwodnica Garwolina, ale śmigają nią wszędzie w okolicy, chyba zakup musi się szybko zwrócić.

Opublikowano

Pić czy nie pić... :mysli:

wypij i później sie zastanawiaj...

ostatnio jak tak zrobił to nie mógł pod Maximusa podjechać na wyścigi swoim a4

To może inaczej zapytam - jechać samochodem czy nie... :mysli:

Opublikowano

To może inaczej zapytam - jechać samochodem czy nie... :mysli

Nie ..pij :polew:

Opublikowano

To może inaczej zapytam - jechać samochodem czy nie... :mysli

Nie ..pij :polew:

I chyba nie będę pił, tym bardziej, że wczoraj się załatwiłem. Poza tym jutro też będę MUSIAŁ dać w palnik.

No to jade, tylko że te cyklopy mają być, czy tam inna emma i mają spadać kulki golfowe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.