Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jade, tylko że te cyklopy mają być,..

Panowie z jednym okiem ? :fool: :rotfl1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No te cyklony całe zwane cyklopami. :decayed:

Opublikowano

a co tam ... pochwale sie swoim nowym modem :naughty: :

zegary z pelnym FIS'em ... :kox:

aa31a64c5095c66cm.jpg

c49735c6cc5434e3m.jpg

Opublikowano

a co tam ... pochwale sie swoim nowym modem :naughty: :

zegary z pelnym FIS'em ... :kox:

wiocha :decayed:

Opublikowano

a co tam ... pochwale sie swoim nowym modem :naughty: :

zegary z pelnym FIS'em ... :kox:

wiocha :decayed:

sam jestes wiocha .... :polew::naughty::kox:

Opublikowano

te alu ramki zdejmij i będzie kox :kox: takie cuda to ja robiłem w lanosie..

Opublikowano

te alu ramki zdejmij i będzie kox :kox: takie cuda to ja robiłem w lanosie..

widac ze ze wsi jestes :naughty: ... to sa ori aluramki/obudowa zegarów z A6 .... :wink4:

Opublikowano

te alu ramki zdejmij i będzie kox :kox: takie cuda to ja robiłem w lanosie..

widac ze ze wsi jestes :naughty: ... to sa ori aluramki/obudowa zegarów z A6 .... :wink4:

poczekaj aż poziu wróci to zrobi porządek :) teraz pakuje ale niedługo wróci..

alu = wiocha :decayed:

Opublikowano

poczekaj aż poziu wróci to zrobi porządek :) teraz pakuje ale niedługo wróci..

Poziu to leszcz .... :polew::tongue4::wink4::naughty: silka mu nie pomoze .... :evil:

alu = wiocha :decayed:

dlatego fele sprzedajesz .... :naughty:

Opublikowano

tak..teraz przyszła moda na stalówki..im mniejsze tym lepsze..

Ostanio poziowi poszło..już ma 29,5 w bikolu :decayed::kox: i w udzie 32 :polew:

Opublikowano

Ostanio poziowi poszło..już ma 29,5 w bikolu :decayed::kox: i w udzie 32 :polew:

chyba podajesz wymiary w milimetrach .... :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

O w morde ile nasmarowaliście przez ten tydz. może niech ktoś mi streści bo nie dam rady przeczytać tyle tego.

Opublikowano

O w morde ile nasmarowaliście przez ten tydz. może niech ktoś mi streści bo nie dam rady przeczytać tyle tego.

z 11 stron napykali ... jakieś harcorowe fotki Oniaka czy Poźka juz nie pamiętam ..a procz tego to to samo :bla: :cwaniak1:

Opublikowano

A gdzie te fotki??

Opublikowano

Norbi słyszałem ze jakieś nieszczelności były w dolocie ? :kox: trza rezać nowego chipa..

Opublikowano

Oj trza.

Po wymianie coolerkow, autko uzyskuje wieksze ładowanie i wpada w notlauf.

Chyba mało paliwka, trzeba dolać, nawet nie mam czasu tematu założyć...

Opublikowano

poczekaj aż poziu wróci to zrobi porządek :) teraz pakuje ale niedługo wróci..

Poziu to leszcz .... :polew::tongue4::wink4::naughty: silka mu nie pomoze .... :evil:

Patrzcie na tego wariata, nie boi sie pisać takich rzeczy... :shocked:

Spokojnie wąski spanky, jeszcze przeliczysz mi te milimetry :naughty: :naughty: :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 23:36 _________________________________________________A te alu ramki to taka wieś, że nawet do pojego paździochy bym czegoś takiego nie wstawił...nawet do schowka :tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

Te jedenosiemte to niedługo nie tylko miużina z bażin, ale i mnie zje. Jutro chętnych zapraszmy pod M... pozio zjada eSe, mażenie się spełnia :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.