Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukas zrób tak jak mówisz a my wpadamy na parapetówe :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lukas zrób tak jak mówisz a my wpadamy na parapetówe :lol:

Poziek czuj sie zaproszony impreza bedzie jak sie patrzy tylko bez tancow :mrgreen:

Opublikowano

Ja zajmuje strych :-) oczywiście bez butów :-)

Opublikowano

Panowie zostało nam sie jeszcze 3 miejsca zapisywac sie na parapetowe :mrgreen:

Opublikowano

zgłaszam sie :D

Tylko 3? :> a bagażnik :D

Opublikowano

To bedzie sedan :P nastepny spot parapetowa :mrgreen:

Opublikowano

jesli chodzi o imprezy w aucie zaliczyliem jedna w Audi 80 b4 Avant siedzenia sie rozsunelo dj operowal radiem a pozniej nie pamietam bo rano sie obudzilismy i w sumie na szrot pojechalismy bo jak sie chlopaki narabali a popielniczka byla pelna gasili pety na dachu :/ ale impreza sie udala :D

Opublikowano

kurna tylko ma być wygodnie..i mają być kelnerki i tancerki..jesli nam się coś nie spodoba to spalimy Ci Twój domek :oops:

Opublikowano

Nie no palic tez bedziemy ale gume :mrgreen: i to juz we wtorek

Opublikowano

oczekuje na zdjecia albo jakis krotki filmik... i uwazajcie na biedne nadkola bo u mnie sa obklejone moimi oponami ktore spalilem :/ i nie zabardzo wiem jak je teraz odkleic wyglada jak zwykle chlapniecie...

Opublikowano

Hopaki jestem we wtorek :mrgreen: biore kamercie i aparata :P

Opublikowano

no to super chłopie... :D:wink:

aparata też wezmę jak nie będzie ciemno to zdjecia z mojego są OK :!:

acha ja też będę jakby co :P

...zalożyłem letnie z alu dzisiaj i olej wymieniłem 8)

jutro czeka mnie odkurzanie i mycie...po zimie mam syf totalny :(:evil:

Opublikowano

chłopaki mam jeszcze takie pytanko ...gdzie w wawie moge w miare rozsądnej cenie wymienić olej w skrzyni ? Kumpel chciał mi wymienić ale nie ma tego klucza gwiazdkowego..

Opublikowano

Ja też będę :D dziś już wypucowałem autko :), z olejem możesz do nas podjechać, dowiem się ile by wzieli od znajomego :D

Opublikowano

Hmm no ja to chyba nie musze mowic ze BEDE :mrgreen:

Opublikowano

Ja chyba też będe nie wiem czy do końca bo kurde mam ful roboty

Może ktoś z was ma pożyczyć końcówke na klucz do śrub antyzłodziej? Bo kurde fele chciałem zmienić patrze a tu lipa brak końcówki.

Opublikowano

No ono mozesz miec problem z tym kluczem bo on to nie jest uniwersalny :?

Opublikowano

a ja bede - tez nie mam czasu ale są sprawy wazne i wazniejsze:)

Opublikowano
a ja bede - tez nie mam czasu ale są sprawy wazne i wazniejsze:)

Dobrze gadasz w nagrode bedzie Ci polane na spocie :mrgreen:

Opublikowano

Aż się prosi o kierowce rezerwowego, który odwiezie mnie do domu :)

kiełbaski kupować??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.