Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

nie ma ktos jakiegos znajomego taksiarza, ktory wykonalby kurs w nocy z soboty na niedziele - Piaseczno > Ursynow za jakas ludzka stawke ?

bo mam wesele i brak transportu :disgust:

Ja to zawsze kolegów za weselną i rozgrzaną panne.. przywoziłem. Pogadaj może ktoś się skusi :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nie ma ktos jakiegos znajomego taksiarza, ktory wykonalby kurs w nocy z soboty na niedziele - Piaseczno > Ursynow za jakas ludzka stawke ?

bo mam wesele i brak transportu :disgust:

W tą sobotę czy za tydzień? Może balujemy na tej samej imprezie? :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Wróć... ja chyba nie w Piasecznie tylko gdzieś no właśnie... sam nie wiem gdzie dowiem się w dniu imprezy :D Ale w Wawie, więc to chyba nie ta impreza :P

Opublikowano

:hi:

nie ma ktos jakiegos znajomego taksiarza, ktory wykonalby kurs w nocy z soboty na niedziele - Piaseczno > Ursynow za jakas ludzka stawke ?

bo mam wesele i brak transportu :disgust:

W tą sobotę czy za tydzień? Może balujemy na tej samej imprezie? :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Będziesz portierem ? :decayed:

Opublikowano

Będziesz portierem ? :decayed:

gorzej na zmywaku dorabiam :polew::decayed: Idę do kogoś, nawet nie wiem do kogo, gdzie... znaczy miasto raczej bliżej określone, że chyba Wawa, ale gdzie co jak nie wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będziesz portierem ? :decayed:

gorzej na zmywaku dorabiam :polew::decayed: Idę do kogoś, nawet nie wiem do kogo, gdzie... znaczy miasto raczej bliżej określone, że chyba Wawa, ale gdzie co jak nie wiem :decayed:

ooostro, ja tak kiedyś się na studniówki wklejałem, zakładałem gajerek, lekka ściema i moment byłem w środku, zero podejrzeń... do czasu... :bag:

Opublikowano

Będziesz portierem ? :decayed:

gorzej na zmywaku dorabiam :polew::decayed: Idę do kogoś, nawet nie wiem do kogo, gdzie... znaczy miasto raczej bliżej określone, że chyba Wawa, ale gdzie co jak nie wiem :decayed:

ooostro, ja tak kiedyś się na studniówki wklejałem, zakładałem gajerek, lekka ściema i moment byłem w środku, zero podejrzeń... do czasu... :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie lepiej było poderwać pannę z klasy maturalnej :naughty:

Opublikowano

Będziesz portierem ? :decayed:

gorzej na zmywaku dorabiam :polew::decayed: Idę do kogoś, nawet nie wiem do kogo, gdzie... znaczy miasto raczej bliżej określone, że chyba Wawa, ale gdzie co jak nie wiem :decayed:

ooostro, ja tak kiedyś się na studniówki wklejałem, zakładałem gajerek, lekka ściema i moment byłem w środku, zero podejrzeń... do czasu... :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie lepiej było poderwać pannę z klasy maturalnej :naughty:

Nie widziałeś go na spocie ?? :decayed:

Opublikowano

Nie widziałeś go na spocie ?? :decayed:

Moja babcia po moim weselu do tej pory zachwyca się Grzesiem.. " a ten czarny Pan to bardzo przystojny mężczyzna " :decayed::D

Opublikowano

Jak ktoś chce mieć nowy odcinek top gear ( z nowej serii) to zapraszam na pw.

po naszemu?? :decayed:
Opublikowano

ooostro, ja tak kiedyś się na studniówki wklejałem, zakładałem gajerek, lekka ściema i moment byłem w środku, zero podejrzeń... do czasu... :bag:

eee no na krzywy ryj nie idę :polew: Jedną osobę będę tam znał i to ona jest zaproszona, ja tylko tak "pośrednio" :naughty::decayed:

Nie widziałeś go na spocie ?? :decayed:

:polew: :polew: :polew: oj tam czepiasz się :naughty: na takich imprezach zazwyczaj jest ciemno nikt by nie zwracał uwagi, więc szansa zawsze była :naughty::tongue4:

Opublikowano

Jak ktoś chce mieć nowy odcinek top gear ( z nowej serii) to zapraszam na pw.

po naszemu?? :decayed:

Napisy są dla opornych na języki

Opublikowano
  • Autor

Będziesz portierem ? :decayed:

gorzej na zmywaku dorabiam :polew::decayed: Idę do kogoś, nawet nie wiem do kogo, gdzie... znaczy miasto raczej bliżej określone, że chyba Wawa, ale gdzie co jak nie wiem :decayed:

ooostro, ja tak kiedyś się na studniówki wklejałem, zakładałem gajerek, lekka ściema i moment byłem w środku, zero podejrzeń... do czasu... :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie lepiej było poderwać pannę z klasy maturalnej :naughty:

staaaary panna z klasy maturalnej, co tydzień była inna :naughty:

po jednej do dziś mnie skręca

Nie widziałeś go na spocie ?? :decayed:

a Ty widziałeś cfaniaczku? :cool1:

Nie widziałeś go na spocie ?? :decayed:

Moja babcia po moim weselu do tej pory zachwyca się Grzesiem.. " a ten czarny Pan to bardzo przystojny mężczyzna " :decayed::D

pozdrów babcię :decayed:

Opublikowano

eee no na krzywy ryj nie idę :polew: Jedną osobę będę tam znał i to ona jest zaproszona, ja tylko tak "pośrednio" :naughty: :decayed

A ta osoba wie, że ujebiesz się po kieliszku szampana, będziesz moczył krawat w rosole, tańczył na stole wiejskim między żeberkami i pętem..i na koniec zabrudzisz jej sukienkę :decayed:

oj tam czepiasz się :naughty: na takich imprezach zazwyczaj jest ciemno nikt by nie zwracał uwagi, więc szansa zawsze była :naughty: :tongue4

Oooo her szpecjalist :D

pozdrów babcię :decayed:

:good:

Opublikowano
  • Autor

oj tam czepiasz się :naughty: na takich imprezach zazwyczaj jest ciemno nikt by nie zwracał uwagi, więc szansa zawsze była :naughty: :tongue4

Oooo her szpecjalist :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ta osoba wie, że ujebiesz się po kieliszku szampana, będziesz moczył krawat w rosole, tańczył na stole wiejskim między żeberkami i pętem..i na koniec zabrudzisz jej sukienkę :decayed:

szampana nie piję :naughty: może rosołu nie będzie, a jak będzie to wemnę flaczki :naughty: Na stole czy nie bez znaczenia to zawsze mile widziane... sukienkę się upierze a wcześniej zdejmnie :przebiegly::good:

Oooo her szpecjalist :D

:przebiegly::tongue4:

Opublikowano

a wcześniej zdejmnie :przebiegly::good:

Pamiętaj...takie kreacje ściąga się przez dół..żebyś nie wydzierał się na pannę " weee no kurfa podnieś ręce do góry " :polew: :polew:

Opublikowano

Pamiętaj...takie kreacje ściąga się przez dół..żebyś nie wydzierał się na pannę " weee no kurfa podnieś ręce do góry " :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: hände hoch! :D:decayed:

Opublikowano

:hi:

nie ma ktos jakiegos znajomego taksiarza, ktory wykonalby kurs w nocy z soboty na niedziele - Piaseczno > Ursynow za jakas ludzka stawke ?

bo mam wesele i brak transportu :disgust:

Tu masz numer do Krzysia, na hasło A4-klub dostaniesz zniżkę albo w ryj :>

509-997-173 albo 512-879-402

Opublikowano

no wlasnie mam zamiar do niego przedzwonic :wink4: bo dal mi po wigilii swoj numer :decayed:

dzieki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.