Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty tata ja już wszystko wiem :)

a my z Lukasem i Tom Tom pykaliśmy w kulki:)

i było git:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawsze jest git ale miejscowke poziek miodzio znalazl

Opublikowano

spoko bylo - lukas mnie znow ograł....

Opublikowano

acha ograł :roll:

Dostalem z rana smsa od Tomboya ze zostalo mu 1300 km i bedzie na miejscu w niemczech na targach obiecal zrobic zdjecia

Opublikowano

HEHE powinien panienką fotki pstrykać:)

Opublikowano

a myslisz Poziek ze on bedzie robil je samochodzikom :lol:

Opublikowano

ok panowie ja wychodze właśnie na mega bibke i nie wracam dzisiaj do domu, jade prosto na bemowo.

Bede tam...mam w planach :) być na bemowie o 9 rano

jakby co to dzwonić:)

602-636-918

Opublikowano

witam

a kto jeszcze z was sie wybiera na bemowo ?

ja bede ok 11

Opublikowano

Jeszcze Kunio będzie i ja , mamy zamiar pojechać na ćwiare :)

Opublikowano

i ja z koszulkami będę na bemowie jutro :) moj fon 501 375 844 (dajcie ktoś znać, najlepiej lukas). bede koło 11/12

Opublikowano

to bedzie mozna sobie odebrac i polansowac sie w naszych koszulkach.

z Kuniem gadalem to ma byc ok 9

Opublikowano

no i jak zabawa na bemowie?? z przyczyn niezaleznych ode mnie niestety nie dotarlem :(

Opublikowano

No ja to tylko klamke tam pocalowalem bo w szkole siedzialem do 17 :cry: ale widzialem za to tego RS4 na blaszkach speed robi wrazenie :shock:

Opublikowano

witam

macie pare zdjec z bemowa nie jest ich duzo ale wybralem same najlepsze.

Kunio jak na pierwszy start w takich wyscigach zdobyl dobry czas GRATULACJE!!!

Ono poprawil o 0,1 s. swoj rekord

szkoda ze to ostatnie zawody bo bym sie pzejechal i sprawdzil autko siekawe ile bym byl za chlopakami

milego ogladaniaP9160525.jpg

P9160526.jpg

P9160527.jpg

P9160528.jpg

P9160529.jpg

P9160530.jpg

P9160531.jpg

P9160534.jpg

P9160536.jpg

P9160537.jpg

P9160540.jpg

P9160556.jpg

P9160567.jpg

P9160575.jpg

P9160577.jpg

P9160578.jpg

P9160579.jpg

P9160581.jpg

P9160580.jpg

P9160583.jpg

Opublikowano

A ja mam 6 miejsce w klasie Street Diesel :D Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :P Z tego co pamiętam wygrał Touareg V10 TDI :) właścieciel mowil ze ma 380 KM i 900 Nm szok hehe i opowiadał że na światłach zrobił A6 2.5 TDI ale miał jeszcze samochód na lawecie bu hahhaha

Ps moze zrobcie posta o bemowie i to poprzenoscie.

Opublikowano

ono nie zwerbowaliscie speeda na spota we wtorek :?: :mrgreen:

Opublikowano

Ja z nim kiedyś gadałem na priv i mówiłem jak będzie chcial to wpadnie :)

Opublikowano

o kurna slyszalem ze w zamosciu jest RS4 a to rodzynek w takim malym miasteczku :shock:

Opublikowano

No widzisz lukass i po co ci wawa :)

A tu ono vs Kunio :)

mykq3.th.jpg

Kunio

kunioyf5.th.jpg

Opublikowano
A ja mam 6 miejsce w klasie Street Diesel Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa

brawo Jasiu...musisz jeszcze troszkę schuść i bedzie OK :!: :mrgreen: :razz: :lol:

kto był jeszcze od nas z klubu? ono, platiunium i kunio tylko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.