Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To odpalaj filma i wtedy bedziesz dopiero w :shock: :shock: :shock:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

filmik ze skokami obejrzany....

dziki z was straszne :)

[ Dodano: 2006-09-06, 00:41 ]

filmik z W obejrzany...

Lukas masz talent :) :)

Opublikowano

To co tam o której wróciliscie ?? Ja około 22:00 byłem w Lublinie :) Zabrałem pannę i około 1:00 byłem w Minsku :). A teraz znów w Wawie w pracy :(

PS: Nie jestem z Lublina, tylko czesto tam bywam :) Jestem z Mińska Maz.

Opublikowano
też już jestem

dobrze było Was panowie zobaczyć po tych 4 miesiącach

jutro oddaje auto do Szewczyka!! i bede miał świety spokój, Amen

Ono radyjko działa fajnie, jutro kupuje

właśnie gadam z tomboyem:) A6 czy nie A6 :)

NIE!!! A6 na pewno tylko które???!!

Opublikowano
Lukas masz talent

:oops:

staralem sie jak moglem szkoda tylko ze byly nie potrzebne koszty w postaci kamery :roll:

Opublikowano

A co tu qwa taka cisza ??

Poziek jak rezanie zegarów?

Mi sie dziasiaj nudziło i oderwalem napisy z tyłu :) Zrobiłem profi nic nie widać :)

Opublikowano

dałem ciała i nie pojechałem na spotkanie z CTV... miałem egzam w tym czasie...shit

CTV pewnie się już do mnie nie odezwie...

Ono zamiast takich pierdół jedź na przegląd wcześniej i wgrywaj program!! a my będziemy 16.09 na miejscu ciebie dopingować:)

już jeden raz chłopaki przez CD ostrzegli mnie przed suszarką:)

Opublikowano

Jade w poniedziałek sie umawiać na przeglądzik może mi zrobią szybko to wtedy fruuuuu. Ale nie wiem czy chce przed ćwiarą program , moze pojade na serii ale inaczej troszke . Sie jeszcze pomyśli.

Poziek gdyby nie CB to bym juz w pierdlu siedził chyba :D

Myślisz ze CTV walnie focha ? hihi

Opublikowano
Mi sie dziasiaj nudziło i oderwalem napisy z tyłu Zrobiłem profi nic nie widać

a zostawiłeś napis quattro :?:

Opublikowano

Oderwałem ale mam go w innym miejscu :)

Opublikowano
mam go w innym miejscu

w kieszeni :?: :lol:

Opublikowano

Teraz jest tu :

screenhunter1gp5.th.jpgscreenhunter2qy0.th.jpg

Opublikowano
Jade w poniedziałek sie umawiać na przeglądzik może mi zrobią szybko to wtedy fruuuuu. Ale nie wiem czy chce przed ćwiarą program , moze pojade na serii ale inaczej troszke . Sie jeszcze pomyśli.

Poziek gdyby nie CB to bym juz w pierdlu siedził chyba :D

Myślisz ze CTV walnie focha ? hihi

NIE :mrgreen:

Opublikowano

ej to kto sie wybiera na to bemowo w sobote, bo ja mam chec jechac ale sam z siebie glupka robil nie bede :)

Opublikowano

Kunio no wstępnie to ja jade :)

Opublikowano

i ja tez mam wolną sobote!Wiec chetnie...

Opublikowano

dobra to jeszcze sie zgadamy do tego czasu ;) szkoda tylko ze inne klasy :P zapisales sie juz? ile to kosztuje?

BTW: ma ktos VAGa i bedzie we wtorek na torwarze? ;) mam problem z climatronickiem

Opublikowano
Teraz jest tu :

szczerze nie podoba mi się :evil: ale to Twój pażdzioch przecież :mrgreen:

mnie chyba na bemowie nie bedzie, mam chrzciny i inne tego typu rzeczy :razz:

muszę na 16 być u siebie na wsi :!: :oops:

i ja tez mam wolną sobote!Wiec chetnie...

tombój a weekendów nie masz czasem tylko rodzinnych :?: :roll: :razz:

Opublikowano
Teraz jest tu :

szczerze nie podoba mi się :evil: ale to Twój pażdzioch przecież :mrgreen:

mnie chyba na bemowie nie bedzie, mam chrzciny i inne tego typu rzeczy :razz:

muszę na 16 być u siebie na wsi :!: :oops:

i ja tez mam wolną sobote!Wiec chetnie...

tombój a weekendów nie masz czasem tylko rodzinnych :?: :roll: :razz:

niedziele mam dla rodziny...a niektóre weekendy to szkoła

Opublikowano

Zapisujesz sie na bramce wjazdowej , kosztowalo chyba 30 zł za start i 30zł za osobe jak dobrze pamiętam.Klasy są oki bo jest street klasa bardziej dla normalnych samochodów nie wybebeszonych.

Żółw na zywo wygląda inaczej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.