Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie!!!!!!!!!moze juz znalazlem fure!!! to co szukalem...jak bedzie git to biore..... :mrgreen:

moze jakies konkrety ..... :?: :twisted:

wysle Ci na pw

czekam ... :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyslalem, i cos sie chyba wali bo nie dostales...

wyslalem 2 raz

Opublikowano

tomboy a moze bys mi tak sie pochwalil co ??

ktos dzisiaj wogole przyjedzie na torwar :?: wiem glupie pytanie :mrgreen:

Opublikowano
tomboy a moze bys mi tak sie pochwalil co ??

ktos dzisiaj wogole przyjedzie na torwar :?: wiem glupie pytanie :mrgreen:

pochwalilem sie juz... i powiedziales: "ile to ma nalatane..." 218 000

Opublikowano

dlatego taka cena :razz: Tomboy dawaj go do wawy na spota to sprawdzimy tak jak ostatnio :mrgreen:

Opublikowano

No ja będe spoko. Może poziek bedzie :) Ma sie odezwać

Opublikowano

a no powinien juz byc w wawie tylko ciekawe czy ten kontenerek juz dolecial :lol:

Opublikowano

Ej!!!!! Kto po mnie przyjedzie???????zwroce koszty?:)

Opublikowano

Z tymi kosztami jesteś pewien ? Wiesz ile ja mam na godzine ? :D Przyjade cycu :)

Opublikowano
Z tymi kosztami jesteś pewien ? Wiesz ile ja mam na godzine ? :D Przyjade cycu :)

przekupie Cie wódka,,, Tobie niewiele potrzeba :mrgreen:

Opublikowano
Tobie niewiele potrzeba

trzeba było koc dla ono zabrać...albo kożuch :mrgreen: :razz:

dzisiaj pojawił sie nowy kolega...jeszcze niezarejstrowany ale juz na spocie :!: :cool:

poza tym stała ekipa - prawie komplet :razz: ...jeszcze bez poźka było :sad:

platinium

lukas23

tomboy

ono

kichol

T-żółw

tematem przewodnim była przyczepa Niewiadów i lukas23a plany z nią zwiazane :oops:

Opublikowano

dział zagadka......

Opublikowano

heheh

plan niewiadow bedzie rozwiazany juz za poł roku :twisted: tajemnicy nie zdradze :razz: ale jakby ktos mial tani hak to KRZYCZEC

ale faktycznie ma byc to niewiadow :razz:

Opublikowano

Panowie witam w kraju!!!!

sorki, że nie wpadłem ale rodzina się zwaliła i ledwo co klawisze stukam:)

obowiązkowo jestem na lodach w tym tygodniu:)

a tu macie na przystaweczke:

2100740040095896843nCvSTX_th.jpg

faza wstępna :)

faza główna już niedługo jak graty dojdą... :twisted:

Opublikowano
Panowie witam w kraju!!!!

sorki, że nie wpadłem ale rodzina się zwaliła i ledwo co klawisze stukam:)

Witam,

Ty sie poziek szykuj do ostrego tankowania, bo musisz nadrobić zaleglosci...Moze wymyslimy Kobyloche jednak albo na paint ball pojedziemy kilkudniowy:)????

Opublikowano

Poziek gratów do Audi to przywiozłeś....a kieliszki gdzie???? ostatnio na zlocie brakowało....

A Audi to nie Żuk z kloszy od kierunkowskazów nie da rady wydoić krówki... :mrgreen:

Opublikowano

Poziek czekamy az to zainstalujesz wszystko

Kichol i jak widziales film :mrgreen: a zonka tez widziala :mrgreen: :?:

Opublikowano
Poziek czekamy az to zainstalujesz wszystko

Kichol i jak widziales film :mrgreen: a zonka tez widziala :mrgreen: :?:

Zona Kichola sama obejrzala a Kichol nie widzial i jeszcze kilka dni nie bedzie widział az mu opuchlizna spod oka zejdzie :mrgreen:

Opublikowano

tomboy-u czego nie dzwonisz :razz:

Opublikowano

dzwonie - jak Ciebie nie ma w domu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.