Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"poszukajmy bankomatu PKO...a jest..PZU"..złote usta by adamooo!

buahahahhahahhahaaaa

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no i jak tam auto jeździ? trzyma boost? jak spalanie? żadnych błędów w Vagu?

raczej jest wszystko oki, a na vagu nie bylem

Opublikowano

Po niedzieli jade założyć sobie jakis wydech zobaczymy co z tego wyjdzie w TDI ??

a jeszcze chciałem zapyatc czy macie jakies dobre miejsce na przyciemnienie szybek chciałem tak delikatnie to zrobic tylko zeby ładnie mi to zrobili!

Opublikowano

wiesz ze duzo nie przyciemnisz w A4 bo one to maja orginalnie robione no chyba ze chcesz zrobic tak jak mam adamooo ale to musisz juz go pytać gdzie zakladal

Panowie nastepnym razem na imole mam patent musze wypelnic ten fotel zebym tak sie nie obijal :lol: tylko czyms lekkim

Opublikowano

www.przyciemnianie.pl

za a4 biorą 500 zł

Opublikowano

Na rogu Chełmżyńskiej i Marsa robią szyby bardzo fajnie bo robilem w A6 ale ceny nie pamiętam.

Wczoraj w ulewe sprawdzałem buta i nagrałem telefonem , jakość katastrofa ale coś tam widać :) Podkreślam słowo ulewa :P

www.whitegreen.host.sk/Untitled2.avi

czasem link trzeba wkleic w nowe okno nie wiem czemu :D

Opublikowano

Przyjedz do wrocka to zalatwie Ci duzo taniej :mrgreen: :razz:

Opublikowano
Po niedzieli jade założyć sobie jakis wydech zobaczymy co z tego wyjdzie w TDI ??

a po co ?

Opublikowano

Chłopaki raz mi się tu szykować na lodziki jutro o 14..ja i Oniak jesteśmy bankowo.. :oops:

Opublikowano

znowu F1 jest w porze lodzików :oops:

Opublikowano

panowie - w moim wypadku jesli lody w niedziele to tylko cieple :mrgreen:

Opublikowano

Tomboy ty to zawsze o jednym :razz: ja lody tak ale w zamosciu :razz:

Opublikowano
panowie - w moim wypadku jesli lody w niedziele to tylko cieple

to truskawkowe w miękkim waflu :oops:

[ Dodano: 2006-08-28, 00:20 ]

dzisiaj były grane lody i pizza na spociku z

adamooo

ono

T-żółw

i......żadnego audi nie było :shock: :oops:

Opublikowano

A wy co rowerami przyjechaliscie :lol: adamooo to pewnie na skuterku tym co w imoli stal :mrgreen:

Opublikowano

Adamo wpadł po mnie jakimś toi toi bo mialem jeszcze 5 promili i sie balem jechac :D

Opublikowano

ale mam nadzieje ono ze do jutra dojdziesz do siebie :mrgreen:

Opublikowano

Panowie!!!!!!!!!moze juz znalazlem fure!!! to co szukalem...jak bedzie git to biore..... :mrgreen:

Opublikowano
Panowie!!!!!!!!!moze juz znalazlem fure!!! to co szukalem...jak bedzie git to biore..... :mrgreen:

moze jakies konkrety ..... :?: :twisted:

Opublikowano
www.tomboy.pl napisał/a:

Panowie!!!!!!!!!moze juz znalazlem fure!!! to co szukalem...jak bedzie git to biore.....

moze jakies konkrety .....

konkrety to ..na spocie będą :mrgreen: :grin::cool:

tombój to co mi podesłałeś :?: jak tak to jest psze :razz:

Opublikowano
Panowie!!!!!!!!!moze juz znalazlem fure!!! to co szukalem...jak bedzie git to biore..... :mrgreen:

moze jakies konkrety ..... :?: :twisted:

wysle Ci na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.