Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie radze nie podskakiwać tym na górze wczoraj sie posmiałem troszke z władzy i dzisiaj były ciecia ide sie chyba spić zeby zapomnieć ;(

Powiedz kto Cię skrzywdził i robimy zadymę :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Powiedz kto Cię skrzywdził i robimy zadymę

Powiedzieli ze jak odejde to dostane rekompensate na koncie ponoc kilka zer to nie mialem wyjscia :polew:

Opublikowano
Powiedz kto Cię skrzywdził i robimy zadymę

Powiedzieli ze jak odejde to dostane rekompensate na koncie ponoc kilka zer to nie mialem wyjscia :polew:

materialista... :polew:

Opublikowano

na koncie ponoc kilka zer to nie mialem wyjscia :polew:

aalee po przecinku? :kox:

Opublikowano
aalee po przecinku?

kur.... znowu mnie załatwili :wallbash: :wallbash: :decayed:

Opublikowano

Lukasiku, ale wcipe pasuje Ci ten fiolet, ten zielony to jakiś taki wieśniacki jest :decayed:

Opublikowano

ty wiesz ze o tym samym pomyslalem ze co jak co ale zeby mod był koloru wsi to przesada tym bardziej ze my ze STOLICY :polew:

Opublikowano

A żeś tera przyjebał po całości :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukasiku, ale wcipe pasuje Ci ten fiolet, ten zielony to jakiś taki wieśniacki jest :decayed:

Ufffff, dobrze, że ja mam taki ładny pomarańcz :polew:

Opublikowano

Lukasiku, ale wcipe pasuje Ci ten fiolet, ten zielony to jakiś taki wieśniacki jest :decayed:

Ufffff, dobrze, że ja mam taki ładny pomarańcz :polew:

za***isty kochanie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Opublikowano

Za to tera mata kolory BUROKÓW ze stolycy. :polew:

Opublikowano

za***isty kochanie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ciekawe co potrzebujesz, że jesteś taki miły i uprzejmy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukasiku, ale wcipe pasuje Ci ten fiolet, ten zielony to jakiś taki wieśniacki jest :decayed:

Ja to bym uważał z takimi komentarzami / Poziek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek ty to lepiej nic nie pisz bo wiemy gdzie mieszkasz i jak konczymy balety to idziesz koze doic z rana :polew:

Opublikowano

Poziek ty to lepiej nic nie pisz bo wiemy gdzie mieszkasz i jak konczymy balety to idziesz koze doic z rana :polew:

Spoko VIPie :tongue4:

raz powiedziałem i się ciągnie tyle czasu :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:

Opublikowano

I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:

Cyka się, że drugi raz go sklepie i znowu będzie wstyd :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... :decayed:

PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________Załatwiłeś coś ????

Można powiedzieć, że tak, ale najprawdopodobniej na darmo, bo okazało się, że Waszą firmę już kiedyś obsługiwał drugi handlowiec z mojej firmy i każda kolejna transakcja będzie przechodziła na jego konto. Po prostu wszedłem na obstawiony teren. :)

EDIT: Krisu, a czy z Partnera można odpisywać pełny VAT? Mnie się wydaje, że paliwo można wpuszczać tylko w koszty przy takim samochodzie.. :mysli:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 06:52 _________________________________________________no to lipa , szkoda , myślałem ze coś ugrasz
Opublikowano

I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:

Cyka się, że drugi raz go sklepie i znowu będzie wstyd :tongue4::polew: :polew:

poklepac to Ty mozesz ... koze po dojeniu ..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:

Cyka się, że drugi raz go sklepie i znowu będzie wstyd :tongue4::polew: :polew:

poklepac to Ty mozesz ... koze po dojeniu ..... :polew: :polew: :polew:

Ty chyba faktycznie warszafiok jesteś... żeby nie wiedzieć, że się kury doi a nie kozy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.