Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek musisz zmienic zdjecie w podpisie bo jak tak patrze to tam cos Ci sie nie swieci tak jak teraz :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktoś jedną rameczkę klubową na zbyciu, chętnie odkupie :)

czysta zlotys :decayed:

Ma ktoś do wynajęcia garaż na Tarchominie ? Trza mi.

Opublikowano

Poziek musisz zmienic zdjecie w podpisie bo jak tak patrze to tam cos Ci sie nie swieci tak jak teraz :shocked:

Spoko Lukasiku, zagadam naszego fotografa o sesyję... :cool: :gwizdanie:

A dzisiaj spalara była grana i złoiłem S4 B5 serie...i...i....i....ii.......Merolka ML AMG 360KM.... oj srogo dostał...z 4 długości.... :cool:

Opublikowano

Poziek

Merolka ML AMG 360KM.... oj srogo dostał...z 4 długości.... cool

to się akurat nie ma co dziwić... wracając w zeszły piątek z DE trafił mi się nowy ML V6 320 CDI u mnie na pace mój kuzyn i mój staruszek który waży tyle co dwóch Lukasów + na pace mechanizm różnicowy przód + tył do Freelendera i ML nie dawał rady uciec hyhy, ale miałem beczkę z typa... bo się prężył strasznie... :polew:

Opublikowano

Poziek

Merolka ML AMG 360KM.... oj srogo dostał...z 4 długości.... cool

to się akurat nie ma co dziwić... wracając w zeszły piątek z DE trafił mi się nowy ML V6 320 CDI u mnie na pace mój kuzyn i mój staruszek który waży tyle co dwóch Lukasów + na pace mechanizm różnicowy przód + tył do Freelendera i ML nie dawał rady uciec hyhy, ale miałem beczkę z typa... bo się prężył strasznie... :polew:

z takim:

http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=795&model=30&typ=4916

Opublikowano

Kurde poź sie rozkręcił ,jeszcze z rok i będzie 3.0 TDI objeżdżał :evil:

Opublikowano

Kurde poź sie rozkręcił ,jeszcze z rok i będzie 3.0 TDI objeżdżał :evil:

Nowa przepływkę wsadziłem...i nowy filtr powietrza...i jakoś odżyło mi auto...zapewne też szybciej jeździ bo zdjęliśmy z moim specem od tunningu optycznego napisy czerwone Neuspeeda... :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 10:05 _________________________________________________Czas na 3.0tdi się juz zbliża :naughty: :naughty:

A wszystko rezałem po to zeby się zaprezentowac przed moim "znajomym" Spankym, który miał wpaść pod M.

Niestety wszystko na marne...Spanky nie przyjechał... :angry:

Opublikowano

A wszystko rezałem po to zeby się zaprezentowac przed moim "znajomym" Spankym, który miał wpaść pod M.

Niestety wszystko na marne...Spanky nie przyjechał... :angry:

wybacz uliczny wojowniku .... :notworthy:

wustyle sie wykruszyl i samemu mi sie nie chcialo jechac .... :confused4:

ale przyjdzie ten dzien ze bede oddawal Tobie pokłony :notworthy: za zwyciestwo nad jakims innym ulicznym fighterem ... :naughty:

Opublikowano

kiedy lato zaczynamy w Promce - za oknem całkiem całkiem

Opublikowano

kiedy lato zaczynamy w Promce - za oknem całkiem całkiem

Zgodnie z zapowiedzią powinno to byc jutro :przebiegly::kox:

Na promce jeszcze ja ni był :decayed:

Opublikowano

ale przyjdzie ten dzien ze bede oddawal Tobie pokłony :notworthy: za zwyciestwo nad jakims innym ulicznym fighterem ...

To ćwicz już martwy ciąg... żeby cie plecki nie bolały od nadmiaru skłonów :kox::naughty::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale przyjdzie ten dzien ze bede oddawal Tobie pokłony :notworthy: za zwyciestwo nad jakims innym ulicznym fighterem ...

To ćwicz już martwy ciąg...

widze ze na siłce ostatnio byłes .... :polew: [chwali sie :decayed:]

Opublikowano

Nie wiem czy pucowac fure na jutro... ?? :naughty:

Opublikowano

Jutro Promka, czy nie w koncu?

Opublikowano

chyba jednak musi wpaśc jeden VIP i zadecydować... :gwizdanie:

Opublikowano

.. ja bym zaryzykował - ten garaż mnie dobija

Opublikowano

Nie wiem czy pucowac fure na jutro... ?? :naughty:

się pyta.. :chytry: brudnym nie będę jeździł :naughty:

Ja muszę wymienić szybę, dostałem kamienia w piątek i pająk już na połowie szyby :confused4:

Opublikowano

Nie wiem czy pucowac fure na jutro... ?? :naughty:

się pyta.. :chytry: brudnym nie będę jeździł :naughty:

ktos ci zdradził, że już śmiga... :gwizdanie: No tak sam się wygadałem :naughty:

Opublikowano

Dobra miski mial byc FW ale przenosimy sie na Promke niech strace ale jak mi ktory bedzie marudził ze wieje to :bicz3:

Promenada ostatni poziom na jaki można wjechać autem północno zachodnia cześć parkingu jak cos dzwonić :hi:

Opublikowano

Lukas zmien jeszcze info w temacie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.