Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Co do dojazdów to pragne przypomniec/poinformować, ze jest juz otwarty przejazd miedzy Cargo na Okęciu i Poleczki. Daje to niesamowite rozluznienie na Marynarskiej i szybki dojazd ta ulica. A i na Ursynów ludziska już smigaja przez Cargo zamiast Rakowiecka lub Marynarską. :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zainstalowane , sprawdzone :th:

I obyło sie bez piractwa :D:decayed:

Opublikowano

Pierwszy dobry uczynek dzis :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 15:34 _________________________________________________

http://youtube.com/watch?v=_RgL2MKfWTo

:kox:

Opublikowano

Skąd Ty takie paździochy wynajdujesz ? :polew:

Baba kwiczy jak prosiak :D

Opublikowano

Dobra lece na parking i na spota

Opublikowano

Dobra lece na parking i na spota

juz..... :shocked: co tak wczesnie?

Opublikowano

No pięknie :wallbash:.

Dzisiaj miałem wyjątkowo krótki spot.

Nawet nie było zimno, świeciło słoneczko.

Postałem po podziwiałem piękne widoki i pojechałem do domu :ranting1:

Opublikowano

Znaczysje byleś w Pomennadzie aaa??? :kox:

Opublikowano

ja się właśnie spotuję.. w tyrze :wallbash:

Opublikowano

A nie dotarł tam do was na spota jeden zagubiony Krakus :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

A nie dotarł tam do was na spota jeden zagubiony Krakus :gwizdanie: :gwizdanie:

Dotarł. :)

Opublikowano

Dobra , byłem... bez rewelacji ,nudy , nic się nie działo , wszyscy stali przy moim aucie i marzyli :decayed: :decayed: oczywiście coś nadawali na kraków ale żaden nie chciał wyskoczyć na solo :decayed: :decayed: :decayed:

a tak poważnie , dzięki za miłą pogawędkę : Pozkowi ,Flyer`owi , lukaszr ,Angeli ,adaho ,tosikowi ,lukasowi , Kasce , boberkowi i całej reszcie dzików :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz zapewne jakiś życzliwy wrzuci fotkę jak się bawi Warszawa , robiąc sobie foty z moją tablicą rejestracyjną :decayed: :decayed:

Opublikowano

No poziek mówił że porobi jakieś fotki ale zaginął chyba w akcji :gwizdanie:

Opublikowano

Lukas chyba robił i Flyer :decayed:

Opublikowano

Lukas chyba robił i Flyer :decayed:

no to gdzie te fotki :mysli: chyba że w wawie robione to pewnie dopiero za 5 dni będą :polew: :polew:/joke
Opublikowano

Stary Ty się nie śmiej , na spocie same Vipy ,Moderatorzy i Admin , normalnie nie było komu ch... powiedzieć :decayed:

próbowali mnie nawet straszyć kropką :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Stary Ty się nie śmiej , na spocie same Vipy ,Moderatorzy i Admin , normalnie nie było komu ch... powiedzieć :decayed:

próbowali mnie nawet straszyć kropką :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniu ważne ze wróciłeś cały w jednym kawałku :decayed:

Opublikowano

Stary Ty się nie śmiej , na spocie same Vipy ,Moderatorzy i Admin , normalnie nie było komu ch... powiedzieć :decayed:

próbowali mnie nawet straszyć kropką :decayed: :decayed: :decayed:

a to dlatego tak sztywno było pewnie, sami ważniacy i sztywniacy to i nic się nie dzieje :polew: :polew:

Ale spamujemy na wawie, przyjdzie Poziu i nam kropkiem przywali, a jak Pabla zobaczy to od razu :ban: sypnie :polew: :polew:

Opublikowano

Stary Ty się nie śmiej , na spocie same Vipy ,Moderatorzy i Admin , normalnie nie było komu ch... powiedzieć :decayed:

próbowali mnie nawet straszyć kropką :decayed: :decayed: :decayed:

a to dlatego tak sztywno było pewnie, sami ważniacy i sztywniacy to i nic się nie dzieje :polew: :polew:

Ale spamujemy na wawie, przyjdzie Poziu i nam kropkiem przywali, a jak Pabla zobaczy to od razu :ban: sypnie :polew: :polew:

Grzesiu dlatego obserwuje a nie spamuje, narazie :naughty:

Opublikowano

Dzieki za fajny spocik. :)..szkoda tylko,ze jak przyjechalam to wiekszosc juz sie rozjechala do domku :confused4:

Lukaszr i boberek dzieki jeszcze raz za sprawdzenie autka :) aaa i za dotarcie klockow..... :polew:

Trzeniu fajnie,ze wpadles w odwiedziny do warszawskich dzikow..... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.