Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za fajny spocik. :)..szkoda tylko,ze jak przyjechalam to wiekszosc juz sie rozjechala do domku :confused4:

Lukaszr i boberek dzieki jeszcze raz za sprawdzenie autka :) aaa i za dotarcie klockow..... :polew:

Trzeniu fajnie,ze wpadles w odwiedziny do warszawskich dzikow..... :)

my z KRK nie wpadamy :polew: :polew: wszystko robimy świadomie :tongue4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Był taki jeden cfaniak to fakt :naughty: A fotki są poprawiane w photoshopie bo makeupu nie miałem :kox:

Opublikowano

Był taki jeden cfaniak to fakt :naughty: A fotki są poprawiane w photoshopie bo makeupu nie miałem :kox:

no to jak już sobie dorobisz włosy i poprawisz wszystkie niedoskonałości to zamieść tą photo relację :naughty:
Opublikowano

Rozumiem, że dziś były 2 mniejsze spoty..?

Opublikowano

JEST WARSZAWA JEST ZABAWA:

spot.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry pomysł... żeby z kraka zaraz nie wpadli, że im slogan kopiujemy :naughty:

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry pomysł... żeby z kraka zaraz nie wpadli, że im slogan kopiujemy :naughty:

No coś Ty - przecież jest tu nawiązanie do Krakowa :tongue4::wink4:

Opublikowano

a fakt rejestracja :naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Muszę kupić kałacha.

Inaczej się nie da.

Klubowicz bez argumentu jest jak "0".

Tyle straciłem dobrego :wallbash:

Opublikowano

JEST WARSZAWA JEST ZABAWA:

a gdzie prawa fotoreportera ? przyznacie że zdjęcie jest świetne ....zasłużyłem na VIP'a ?????

:decayed: :decayed:

Trzeniu miło było zobaczyć w normalnych godzinach a nie gdzies na granicy o 01:00 w nocy :decayed:

wpadaj częściej - do Promki z Krakowa masz bliżej niż FW :naughty:

Opublikowano

ważne ze chłopak dojechał :P

pozdro :) jeszcze raz :) [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________246b18bc108487ca.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry pomysł... żeby z kraka zaraz nie wpadli, że im slogan kopiujemy :naughty:

to że kopiujecie to juz standard :tongue4: ale przynajmniej znacie swoje miejsce, od razu do bagażnika się pakują :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

to że kopiujecie to juz standard :tongue4: ale przynajmniej znacie swoje miejsce, od razu do bagażnika się pakują :polew: :polew: :polew:

To nie tak, otwieraliśmy bagażnik żeby Trzenia tam zapakować :polew:

Opublikowano

aha i sprawdzaliśmy czy krakowskie bagazniki w A4 sedan są moze inne niz warszawskie bagazniki w A4 sedan :)

tak stwierdził posiek :kox::naughty:

Opublikowano

ważne ze chłopak dojechał :P

pozdro :) jeszcze raz :) [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________246b18bc108487ca.jpg

Trojaczki jak w mordę strzelił !!!

Opublikowano

to że kopiujecie to juz standard :tongue4: ale przynajmniej znacie swoje miejsce, od razu do bagażnika się pakują :polew: :polew: :polew:

To nie tak, otwieraliśmy bagażnik żeby Trzenia tam zapakować :polew:

aaaa czyli Trzenio wraca w bagażniku :polew: :polew:
Opublikowano

Dokladnie w kole zapasowym :decayed:

Opublikowano

Dokladnie w kole zapasowym :decayed:

nie no to już przesada, do koła to on się nie zmieści, jego dziewczyna ostatnio mi mówiła że przytył :polew: :polew:
Opublikowano

nie no to już przesada, do koła to on się nie zmieści, jego dziewczyna ostatnio mi mówiła że przytył :polew: :polew:

Coś się wymyśli - upchamy jak trzeba będzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.