Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:decayed:

Za co?

Za jajco :kox:

Opublikowano

ale wielkanoc to dopiero w przyszłym roku :naughty:

Opublikowano

Witam panowie zna może ktoś z was gościa który podaje sie jako Flyer podobno nazywa się MICHAŁ DUSZCZYK. okradł mnie i potrzebuje pomocy. wiem ze jest z warszawy i ze udziela się na forum.

moja kulpa :wallbash:

bylem przekonany w 100%, ze pieniadze poszly do Ciebie zanim wyjechalem 24.10 (o moich problemach ze zdrowiem i wyjezdzie wiedziales, bo rozmawialismy przez telefon), ale niestety nie, za co przepraszam. Wrocilem dzis nad ranem do Polski. Dzis idzie do Ciebie przelew z mala nawiazka za stracone nerwy.

Wystarczylo napisac SMS (!) a oddzwonilbym do Ciebie i wyjasnil sprawe :rolleyes: nie nosilem telefonu przy sobie, a z uwagi na koszt polaczen 8-15PLN za minute nie oddzwanialem na obce numery (Ty dzwoniles do mnie z roznych numerow).

flyer dał numer on mówi ze ten licznik został kupiony za 200zł pochodził ponoć z odpadu produkcyjnego i próbowali go zgrać do b6 ale lipa wyszła.

Grzanek troche minal sie z prawda - licznik zostal kupiony rok temu od adamooo za taka sama kwote, jaka go odsprzedalem.

przez rok sobie lezal na polce, bo nie bylo chetnych do kupna (u mnie nie udalo sie go odpalic z powodu PINu).

niestety okazalo sie sie w trakcie naszej transakcji (o czym wczesniej nawet Grzanek nie mial pojecia), ze zegary sa "odrzutem" z fabryki.

pewnie nawet adamooo o tym nie wiedzial, ale sprzedal mi nieuzyteczny sprzet za kilkaset PLN...

Opublikowano

:hi:

mam pl menu do rns-a,jakby to kogos interesowalo

50 zł ?

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

Opublikowano

Fachowo napisane :decayed:

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

Wykapany minister :polew::decayed:

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

Hehehehe ale złamas :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie obrażaj go przecież napisał ze jest mściwą k.urwą, a nie jakimś tam złamasem :polew: :polew:

Opublikowano

nowy talent Pozia :naughty:

314468_10150348520448303_9171233302_8482641_99536429_n.jpg

Opublikowano

nie obrażaj go przecież napisał ze jest mściwą k.urwą, a nie jakimś tam złamasem :polew: :polew:

Masz rację :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fachowo napisane :decayed:

I ta cholerna ortografia.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

:facepalm:

Fachowo napisane :decayed:

I ta cholerna ortografia.. :kox:

:D

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? :decayed:

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? :decayed:

zegary, ktore mialy byc sprawne, ale nie mialy fabrycznego softu o czym nie mialem zielonego pojecia...

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? :decayed:

zegary, ktore mialy byc sprawne, ale nie mialy fabrycznego softu o czym nie mialem zielonego pojecia...

Miło, że jako pierwszy napisałeś "przepraszam" :gwizdanie:

Opublikowano

o, przypadkiem natknalem sie na maila przegladajac cala korespondencje z ostatnich 2 tygodni od kolegi, ktory sie tu skarzyl...

siema złodzieju wysłałem na adres z którego wysłałeś paczkę kumpla z warszawy żeby odebrał pieniądze które ode mnie wyłudziłeś ale się okazało ze to jest jakiś budynek w którym jest pełno jakiś firm. więc powiedziałem mu żeby się nie fatygował i nie łaził z firmy do firmy. a z tego tytułu ze czasami do niego wpadam to muszę ci powiedzieć ze ci tego nie odpuszczę bo jestem mściwą k**wą i następnym razem jak będę w warszawie to na 100 procent obejdę te wszystkie firmy. chyba ze wpisałeś fałszywy adres na paczce to cię raczej nie dorwę. ale jak cię dorwę to będziesz miał mały problem bo nie znasz mnie i nie wiesz jak wyglądam i co robię i kim jestem. a przez telefon potrafię też miło porozmawiać tak jak ty pedale hehe. a na forum ci dupe opierdole ciekawe jak na spocie się pokarzesz. buhahaha

:facepalm:

coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? :decayed:

zegary, ktore mialy byc sprawne, ale nie mialy fabrycznego softu o czym nie mialem zielonego pojecia...

przeciez zawartość Eepromu może sobie wgrać ....

oddaj mu kase - niech odda zegary i po sprawie ... tylko gdzie Wy się złapiecie ? :decayed:

Opublikowano

moze wgrac, tylko trzeba ja miec :wink4:

kasa oddana, przeciez chce sie pokazac na spocie kiedys :decayed:

Miło, że jako pierwszy napisałeś "przepraszam" :gwizdanie:

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.