Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o ja pierdoole... :sick3:

a nie mówiłem ???? :naughty: :naughty: :naughty:

true true... :cool1:

no to chyba i ja zawitam na spota bo wlasnie sie do warszawy przeprowadzilem :)

przybywaj :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Strasznie dużo ruskich ma po montowane kamery w samochodach... :shocked:

Russia car crash compilation 5 || TNL

Opublikowano
  • Autor

Strasznie dużo ruskich ma po montowane kamery w samochodach... :shocked:

Russia car crash compilation 5 || TNL

no kuuurfa i niech ktoś mi powie, że oni na trzeźwo znoszą życie, szczególnie Ci w tych starych Ładzianach :blink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Specjalnie zakladaja zeby pozniej miec dowody w sadach ze to nie ich wina. Tam jak potracisz pieszego (niewazne czy z twojej winy czy nie) zawsze jestes uznany za winnego i ty musisz udowadniac ze on ci np wszedl pod kola co podobno nie jest latwe i dla kierowcy to wyrok.

Opublikowano
  • Autor
:lol1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: jest ktoś z okolic Pruszkowa kto ma PS3 i mógłby pożyczyć pada na ten weekend :decayed:
Opublikowano

Witam mam do Was sprawę, czy ktoś by mógł mnie poratować i wpaść na spota we wtorek z kompem... chyba mi leją wtryski, a chyba mozna to jakoś sprawdzić...

pewnie

przyjedziesz raz Ja Ci sprawdze wtryski

powiesz dzieki

i nigdy więcej sie nie pojawisz :)

lepiej do ASO podjechać :)

szybko, łatwo, prosto

tylko koszt 250 zł

:polew: :polew:

Dzięki za radę, zapamiętam na następny raz :)

Opublikowano
:JC_fan:
Opublikowano

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie k**wa, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

Opublikowano

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie ku***, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

szkoda lubiłem ja [*]

Opublikowano

[*]

Opublikowano
  • Autor

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie ku***, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

ło koooorwa i co teraz będzie...

:facepalm:

Opublikowano

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie ku***, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

ło koooorwa i co teraz będzie...

:facepalm:

No właśnie, będziecie jutro na Arkadii ?

Opublikowano

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie ku***, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

ło koooorwa i co teraz będzie...

:facepalm:

No właśnie, będziecie jutro na Arkadii ?

Hanki nie będzie więc nie mają sensu spoty...

Opublikowano

Całe szczęście nie oglądam tego tasiemca więc szybko otrząsnąłem sie z tej tragedii :decayed: Zresztą na onecie w ciągu dnia czytałem, że marny jej los hehe

Opublikowano

Ś.P Hanna Mostowiak godzina śmierci 21:15

RIP [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________a nie ku***, jeszcze żyje :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________o, teraz padła na amen

ło koooorwa i co teraz będzie...

:facepalm:

No właśnie, będziecie jutro na Arkadii ?

no przyjechał bym normalnie ale ja wiem czy zdążę zmetabolizować taką ilość alkoholu no nie wiem :angry:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.