Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka pogoda...z browarów trzeba się przerzucić na cytrynówkę :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na cytrynówkę :kox:

łeb mnie ostatnio napierdalał :confused4:

Opublikowano

na cytrynówkę :kox:

łeb mnie ostatnio nawalał :confused4:

własnej roboty :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

na cytrynówkę :kox:

łeb mnie ostatnio nawalał :confused4:

własnej roboty :gwizdanie: :wink4:

Wszystko przyjmę :kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________Cytrynówka jest za***ista ( oby zimna ) :good:

Opublikowano

Cytrynówka jest za***ista ( oby zimna ) :good:

Spróbuj kiedyś mojej :naughty:
Opublikowano

Z miłą chęcią :kox: .... kiedy :mysli:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

Ja robię z limonek, ważne żeby była kwaśna i zimna

Opublikowano

:sick3:

Ja pitole :evil:

Ja robię z limonek, ważne żeby była kwaśna i zimna

Nie drażnij mnie :tongue4:

Opublikowano

ostatnio testowaliśmy pigwę :kox:

a zimna byłe :kox:

a kwaśna :kox:

a ...

:gwizdanie:

Opublikowano

Góral :wallbash: nie rób mi smaka :decayed:

Zdrowie :drunk:

Opublikowano

Góral :wallbash: nie rób mi smaka :decayed:

Zdrowie :drunk:

dziś tylko pifko :decayed:

ale za to jutro ..... :kox:

:drunk:

Opublikowano

Od pifka się zaczyna :kox:

Opublikowano

Od pifka się zaczyna :kox:

no wiem jak to jest we wtorek się zaczęło od pifka potem wynalazki i 50-tki przy barze a potem .. kufa nie pamiętam :decayed:

Opublikowano

Od pifka się zaczyna :kox:

no wiem jak to jest we wtorek się zaczęło od pifka potem wynalazki i 50-tki przy barze a potem .. kufa nie pamiętam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Zycie Kawalera jest piękne :good:

Opublikowano

oj ma coś w sobie ale i żonatego nie jest takie złe najwyżej troszkę cichych dni ..

Pixi to gdzie i kiedy sprawdzimy cierpliwość żony Twej ??? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Q*wa muszę na zlot się w końcu wyrwać z Wami :kox: i zalać "pałe" :gwizdanie: a starą wezmę po to żaby wróciła :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:25_________________________________________________No dobra ...potańcze , karaoke odpier*ole i za rączkę poprowadzę :>[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:27_________________________________________________Zioło z Moskalem też zjaram :naughty: żeby tradycji stało się za dość :afro:

Opublikowano

ostatnio testowaliśmy pigwę :kox:

a zimna byłe :kox:

a kwaśna :kox:

a ...

:gwizdanie:

Wreszcie w czymś się zgadzamy, pigwa jest zajefajna czy to sok do wódki czy cały owoc w nalewce ze spirtem :good: A najlepsze jest to, że jest to bardzo łatwo dostępny owoc na starszych osiedlach czy parkach. Aha, jeszcze podobne w smaku są owoce pigwowca.

Ps. Tak mi ślinka pociekła, że już sączę nalewkę na oko gdzieś powyżej 60% :naughty:

Opublikowano

ostatnio testowaliśmy pigwę :kox:

a zimna byłe :kox:

a kwaśna :kox:

a ...

:gwizdanie:

Wreszcie w czymś się zgadzamy, pigwa jest zajefajna czy to sok do wódki czy cały owoc w nalewce ze spirtem :good: A najlepsze jest to, że jest to bardzo łatwo dostępny owoc na starszych osiedlach czy parkach. Aha, jeszcze podobne w smaku są owoce pigwowca.

Ps. Tak mi ślinka pociekła, że już sączę nalewkę na oko gdzieś powyżej 60% :naughty:

polej po szklance :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:27_________________________________________________Zioło z Moskalem też zjaram :naughty: żeby tradycji stało się za dość :afro:

:przebiegly::pali:

żebyś tylko nie skończył jak nasz Kolega z okolic Warszawy, bo na to karaoke to się nie załapiesz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.