Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziń Dybry wszystkim :hi: , :kawa:

Opublikowano

:hi:

siema tu mściwa kur....a z gdańska. pozwolę wstawić sobie mały cytat parę stron wcześniej(4972) koleszki Flyer a może (frajer) "może wgrac, tylko trzeba ja miec

kasa oddana, przeciez chce sie pokazac na spocie kiedys" chodzi mi o to żeby kolega się tu przed wami za mocno się nie wybielił.!!!!!!!!!! kasy nie oddał i i raczej nie odda.!!!!! (no przynajmniej dopóki się ze mną nie przywita) a zegary wysłałem na adres wskazany przez niego dawno dawno temu. wiec uwaga na jakiekolwiek interesy z tym gościem.

:facepalm:

po Twoim "mailu" stwierdzilem, ze jeszcze poczekam do momentu az sie wyjasni czemu zegary mialy "pusty" eprom.

Twoj specjalista kodowal kluczyk ponad 20 razy i zablokowal zegary (po co?).

Niebawem przyjdzie nowy soft z ASO i sie okaze, czy w takim stanie poszly do Ciebie, czy ja w takim stanie kupilem.

Opublikowano

jeszcze to się ciągnie?

Opublikowano

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

co nie zmienia faktu że już z Tobą handlować nikt nie będzie :przebiegly::polew:

Opublikowano

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

co nie zmienia faktu że już z Tobą handlować nikt nie będzie :przebiegly::polew:

:decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Opublikowano

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

Opublikowano

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie
Opublikowano

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie

NIK teraz po nich pojechał więc jest szansa :naughty:

Opublikowano

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie

Przed każdym pomiarem musi być znak D51. W Warszawie jest bodajże 6 miejsc ustalonych z Policją gdzie mogą oni dokonywać pomiarów.

W przypadku tego zdjęcia SM nie widać czy jest znak czy nie - być może był wcześniej.

Opublikowano

Okazuje się że znak jest, zaraz za światłami z Fieldorfa. Więc zdjęcia mogą robić, ale tu raczej chodzi mi o to czy oni mogą tam parkować?

Opublikowano

Okazuje się że znak jest, zaraz za światłami z Fieldorfa. Więc zdjęcia mogą robić, ale tu raczej chodzi mi o to czy oni mogą tam parkować?

Wg mnie nie - Panowie stoją na zakazie. Szkoda, że nie widać tablic, bo można by to wykorzystać. Powinni sami siebie ukarać.

Opublikowano

Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd..

masz tutaj przykład co masz sprawdzić :

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u

Opublikowano

Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd..

masz tutaj przykład co masz sprawdzić :

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u

Gość jest moim idolem :naughty:

Opublikowano

Panowie podpowiedzcie do jakiego warsztatu podjechać na sprawdzenie układu doładowania (turbina milczy) a było auto sprawdzane i turbo na 100% jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.