Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

siema tu mściwa kur....a z gdańska. pozwolę wstawić sobie mały cytat parę stron wcześniej(4972) koleszki Flyer a może (frajer) "może wgrac, tylko trzeba ja miec

kasa oddana, przeciez chce sie pokazac na spocie kiedys" chodzi mi o to żeby kolega się tu przed wami za mocno się nie wybielił.!!!!!!!!!! kasy nie oddał i i raczej nie odda.!!!!! (no przynajmniej dopóki się ze mną nie przywita) a zegary wysłałem na adres wskazany przez niego dawno dawno temu. wiec uwaga na jakiekolwiek interesy z tym gościem.

:facepalm:

po Twoim "mailu" stwierdzilem, ze jeszcze poczekam do momentu az sie wyjasni czemu zegary mialy "pusty" eprom.

Twoj specjalista kodowal kluczyk ponad 20 razy i zablokowal zegary (po co?).

Niebawem przyjdzie nowy soft z ASO i sie okaze, czy w takim stanie poszly do Ciebie, czy ja w takim stanie kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

co nie zmienia faktu że już z Tobą handlować nikt nie będzie :przebiegly::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest 60% szans ze kupilem licznik juz z pustym epromem, 40% ze uszkodzil je spec "klienta".

czekam az sie grzanek ogarnie i dokonczy temat - wtedy wszytko sie wyjasni skad ten problem.

co nie zmienia faktu że już z Tobą handlować nikt nie będzie :przebiegly::polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Ostrobramskiej przed Mediamarkt

405721a1421b53c4m.jpg

Był znak informacyjny o pomiarze ?

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie

NIK teraz po nich pojechał więc jest szansa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze cala warszawa jest objeta strefa :naughty: na pewno z nimi nie wygrasz, chyba ze masz duzo czasu i silnej woli do wizyt w sadzie

Przed każdym pomiarem musi być znak D51. W Warszawie jest bodajże 6 miejsc ustalonych z Policją gdzie mogą oni dokonywać pomiarów.

W przypadku tego zdjęcia SM nie widać czy jest znak czy nie - być może był wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że znak jest, zaraz za światłami z Fieldorfa. Więc zdjęcia mogą robić, ale tu raczej chodzi mi o to czy oni mogą tam parkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że znak jest, zaraz za światłami z Fieldorfa. Więc zdjęcia mogą robić, ale tu raczej chodzi mi o to czy oni mogą tam parkować?

Wg mnie nie - Panowie stoją na zakazie. Szkoda, że nie widać tablic, bo można by to wykorzystać. Powinni sami siebie ukarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd..

masz tutaj przykład co masz sprawdzić :

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd..

masz tutaj przykład co masz sprawdzić :

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u

Gość jest moim idolem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...