Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pokaż dokładniej co to za felunek, jakąś kwotę podaj itp. :)

i tak nie kupisz to po co pytasz :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pokaż dokładniej co to za felunek, jakąś kwotę podaj itp. :)

Co tu dużo gadać..za***iste 18 " chce pchnąć i już :decayed:

W skrócie fele w rozmiarze 18x8 (chociaż tej 8 nie jestem pewien, można ocenić na stopniu naciągnięcia gumy) ET 35

Oponki 225x40, bieżnika sporo.. jedna pęknieta na profilu, ale ja tak jeździłem.

Cena ok. 1900

Zainteresowani na PW, wyślę więcej zdjęć.

P.S Mogę na spota zabrać :tongue4:

Opublikowano

pokaż dokładniej co to za felunek, jakąś kwotę podaj itp. :)

Co tu dużo gadać..za***iste 18 " chce pchnąć i już :decayed:

W skrócie fele w rozmiarze 18x8 (chociaż tej 8 nie jestem pewien, można ocenić na stopniu naciągnięcia gumy) ET 35

Oponki 225x40, bieżnika sporo.. jedna pęknieta na profilu, ale ja tak jeździłem.

Cena ok. 1900

Zainteresowani na PW, wyślę więcej zdjęć.

P.S Mogę na spota zabrać :tongue4:

Ale ori nie sa?? Szkoda zeby sie pogiely :gwizdanie:

Opublikowano

pokaż dokładniej co to za felunek, jakąś kwotę podaj itp. :)

Co tu dużo gadać..za***iste 18 " chce pchnąć i już :decayed:

W skrócie fele w rozmiarze 18x8 (chociaż tej 8 nie jestem pewien, można ocenić na stopniu naciągnięcia gumy) ET 35

Oponki 225x40, bieżnika sporo.. jedna pęknieta na profilu, ale ja tak jeździłem.

Cena ok. 1900

Zainteresowani na PW, wyślę więcej zdjęć.

P.S Mogę na spota zabrać :tongue4:

Ale ori nie sa?? Szkoda zeby sie pogiely :gwizdanie:

No nie są oryginalne niestety.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:decayed:

szczerzysz kły bidaku ,a tu nawet nikt Cię nie zagadnie :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________Śmiało gadaj przyjacielu co Ci na wątrobie leży :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Myślę, że temat można zamknąć bo nic się już tu nie dzieje :decayed:

Opublikowano

Myślę, że temat można zamknąć bo nic się już tu nie dzieje :decayed:

Zwykłe nabijanie postów :gwizdanie:

Kto jutro jest?

Opublikowano

Piotrek , licznik tu nie działa :gwizdanie:

Jestem oczywiście :kox:

A Ty pytasz tylko , czy też będziesz :mysli:

Opublikowano

siema tu mściwa kur....a z gdańska. pozwolę wstawić sobie mały cytat parę stron wcześniej(4972) koleszki Flyer a może (frajer) "może wgrac, tylko trzeba ja miec

kasa oddana, przeciez chce sie pokazac na spocie kiedys" chodzi mi o to żeby kolega się tu przed wami za mocno się nie wybielił.!!!!!!!!!! kasy nie oddał i i raczej nie odda.!!!!! (no przynajmniej dopóki się ze mną nie przywita) a zegary wysłałem na adres wskazany przez niego dawno dawno temu. wiec uwaga na jakiekolwiek interesy z tym gościem.

Opublikowano

Piotrek , licznik tu nie działa :gwizdanie:

Jestem oczywiście :kox:

A Ty pytasz tylko , czy też będziesz :mysli:

No jacha, że będę :tongue4: z kobietą :cool1:

Opublikowano

:good:

czekamy więc na reszte ogrów ( pucować się ) :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

:hi:

j**ane korki - k**wa 6:15 stałem całe wybrzeże helskie .... geez !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.