Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to co kupujemy grupowo - kto się tym zajmie?

No ja mam 2 ziomków chętnych, także można jeszcze chwile poczekać na odzew i kupię dla wszystkich :kox::przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie jedzie moze ktos na dniach do Radomia lub w strone Kielc ? :hi: ...bo szukam podwozki :polew:

Ja Cie moge do Celestynowa zabrać :bag:
Opublikowano

nie jedzie moze ktos na dniach do Radomia lub w strone Kielc ? :hi: ...bo szukam podwozki :polew:

Ja Cie moge do Celestynowa zabrać :bag:

troche nie po drodze :D

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to co kupujemy grupowo - kto się tym zajmie?

Może Malik ? :mysli:

Opublikowano
barburka

:facepalm:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to co kupujemy grupowo - kto się tym zajmie?

Może Malik ? :mysli:

Oooo ten właśnie :decayed:

Opublikowano

Kur.wa właśnie się dowiedziałem że dzisiaj będę miał w domu 8 bab i będą lamentować nad rozstaniem 9-tej ze swoim chłopakiem

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Opublikowano

Kur.wa właśnie się dowiedziałem że dzisiaj będę miał w domu 8 bab i będą lamentować nad rozstaniem 9-tej ze swoim chłopakiem

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Nie zostaje Ci nic innego jak zaprosić kolegę który pocieszy 9 "wrota" :decayed::naughty:

Opublikowano

Kur.wa właśnie się dowiedziałem że dzisiaj będę miał w domu 8 bab i będą lamentować nad rozstaniem 9-tej ze swoim chłopakiem

jak cię to męczy idz w ślady Bogusia :decayed: i

Opublikowano
:polew: :polew: ta bogus wyjasnil, tak po za tym to ta 9 ladnie ma w bani jak potrzbuje takiej ilosci doradcow wkoncu to jej typ czy calej dziewiatki :polew:
Opublikowano

Tomku nie zaczynaj wojny z przeciwnikiem z którym na starcie jesteś skazany na klęske. Kupiłem im 2 litry wódki. Powiedziałem że ma być cisza :decayed:

Opublikowano

Tomku nie zaczynaj wojny z przeciwnikiem z którym na starcie jesteś skazany na klęske. Kupiłem im 2 litry wódki. Powiedziałem że ma być cisza :decayed:

pewnie jeszcze ze dwie bedzie trzeba zmeczyc do tematu :naughty:
Opublikowano

Tomku nie zaczynaj wojny z przeciwnikiem z którym na starcie jesteś skazany na klęske. Kupiłem im 2 litry wódki. Powiedziałem że ma być cisza :decayed:

tyle wódki na marne, i tak będą gadać one wspólnie będą miały 18 ośrodków mowy, weź ty lepiej tą wódkę i na kampus przyjedź :decayed:

Opublikowano

nie bądźmy rozrzutni. same sobie kupią. :)

Opublikowano

nie bądźmy rozrzutni. same sobie kupią. :)

tak czy siak powodzenia chłopie :good:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Kur.wa właśnie się dowiedziałem że dzisiaj będę miał w domu 8 bab i będą lamentować nad rozstaniem 9-tej ze swoim chłopakiem

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla: :bla:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

DAWAJ ADRES :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Chciałbyś :naughty:

Opublikowano

I tak by nie przyjechał :P

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: ło by cie c**j :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.