Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jedną butlę ja zawijam skoro mam popierdalać nakropkowany :P

:hi:

Nie pirdul, wtedy jest za***iście :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo a tu wspaniały przykład tunningu łopaty

Tak się pracuje w rosji (Russian workers)

Opublikowano

Ale jedną butlę ja zawijam skoro mam popierdalać nakropkowany :P

:hi:

nie wpierdalaj sie jak rozmawia krzyżak z tyfusem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale jedną butlę ja zawijam skoro mam popierdalać nakropkowany :P

:hi:

nie wpierdalaj sie jak rozmawia krzyżak z tyfusem :naughty: :naughty: :naughty:

Musze bo jeszcze zaczniecie się bratać, miłować i odwiedzać całymi rodzinami :D

Opublikowano

Musze bo jeszcze zaczniecie się bratać, miłować i odwiedzać całymi rodzinami :D

własnie nie. Chodzi o to ,ze rasowy krzyzak baaardzo rzadko poświeca swój cenny czas na rozmowe z tyfusem wiec daj sie Łukaszowi w spokoju nacieszyc tą chwilą :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moge nawet postawic 2x0,7 JD :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?

Opublikowano

BUAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAH :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?

powinienem sie zjawic niedługo na spocie a jesli nie to nie ma problemu , jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : co sie odwlecze to nie uciecze :wink4:

Opublikowano

widze że już od samego rana sobie słodzicie :hahaha:

Opublikowano

Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?

powinienem sie zjawic niedługo na spocie a jesli nie to nie ma problemu , jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : co sie odwlecze to nie uciecze :wink4:

wisisz mi jedną butelkę JD.. choooj .. może być Ballantines :evil::decayed: :decayed: :decayed::kox::naughty: :naughty: :naughty:

I bez wykrętów :D

Opublikowano

Przywieziesz sam czy mam gdzieś odebrać ?

powinienem sie zjawic niedługo na spocie a jesli nie to nie ma problemu , jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : co sie odwlecze to nie uciecze :wink4:

wisisz mi jedną butelkę JD.. choooj .. może być Ballantines :evil::decayed: :decayed: :decayed::kox::naughty: :naughty: :naughty:

I bez wykrętów :D

Wykrakałem :decayed:

Opublikowano

puk puk

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

a propos barborki - na Karowej jestem na 100% (prawdopodobnie z kumplem) - Poziek kupujesz w koncu bilety ? :wink4:

Opublikowano

:hi:

a propos barborki - na Karowej jestem na 100% (prawdopodobnie z kumplem) - Poziek kupujesz w koncu bilety ? :wink4:

Rozumiem, że dla Ciebie nie kupować :naughty:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

a propos barborki - na Karowej jestem na 100% (prawdopodobnie z kumplem) - Poziek kupujesz w koncu bilety ? :wink4:

Rozumiem, że dla Ciebie nie kupować :naughty:

kupowac :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.