Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz napisalem do niego dzieki za pomoc narka ide do pracy bo wojne wywolam jeszcze

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze :decayed:
Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze :decayed:

ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku

będziesz na spocie?

Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze :decayed:

ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku

chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam :tongue4::polew:
Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze :decayed:

ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku

chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam :tongue4::polew:

o ty ..... a już się pakowałem :foch:

Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze :decayed:

ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku

chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam :tongue4::polew:

o ty ..... a już się pakowałem :foch:

jak nie przyjedziesz na krzywy ryj :naughty: to może coś się pomyśli :cool1:
Opublikowano

krzynek to ja przyjade ze swoim bimbrem ja kupie wszystko skoro sie znasz kasiore mam chetnie sie dogadam z toba

Opublikowano

jak nie przyjedziesz na krzywy ryj :naughty: to może coś się pomyśli :cool1:

no nie ja na krzywy ryj :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

i wiesz co :takiego:

zawsze mam jakiegoś cukierka w schowku ale teraz to Ci na pewno nie dam :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::siema:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

mosklala wypowiedzi nie licz... on tak ma -skrzywiony jest i już :decayed:

zamknij morde

:D

:hi:

Opublikowano

Andy , ty sie kuuurwa webasto zajmij a nie d*py w głowie .

Opublikowano

Ale qrrwa mać postów nayebane :polew: :polew: :polew:

Co do qrwy nędzy sie dzieje na Warszawskich :thumbdown: ... a o spotach to nawet nie wspomnę :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale qrrwa mać postów nayebane :polew: :polew: :polew:

Co do qrwy nędzy sie dzieje na Warszawskich :thumbdown: ... a o spotach to nawet nie wspomnę :wallbash:

Trzeba dzieci bawić :polew: :polew:

I Battlefield 3 wyszedł więc nie dziw się :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:40_________________________________________________

:hi:

Siema pyrdku :decayed::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.