Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mimo wszystko za***iście to zrobił, nie widać ze było dłubane, a fajnie to wygląda ;)

Ale "Co zrobił" ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tylko czekac zą wbije zmiane w podpis : "BMW - DZIEKI" :kox:

:sarcastic:

Opublikowano
Pewnie zmienia na M3 look z potrójnym ledowym kierunkowskazem :dancing:

Dokładnie to :P 3 ledy w lusterku co prawda nie jako kierunek , coś w stylu oświetlacza, zresztą niech się sam wypowie ;) jak będzie na forum :)

Opublikowano

te wtorkowe spoty są aktualne.? Pytam bo jestem stosunkowo od niedawna na forum a działam sobie w Warszawie i mógłbym wpaść czasem ;)

Opublikowano

Są aktualne

Opublikowano
Dokładnie to :P 3 ledy w lusterku co prawda nie jako kierunek , coś w stylu oświetlacza, zresztą niech się sam wypowie ;) jak będzie na forum :)

co oswietlają ???

Opublikowano

co uje biedaki warszawiaki ???

Opublikowano
co oswietlają ???

Oj tak jak w tych nowszych wszystkich .. promień światła pod lusterkiem pana na glębę i oświetla psie kupy i rozdeptane kiepy :blowup:

Opublikowano
Oj tak jak w tych nowszych wszystkich .. promień światła pod lusterkiem pana na glębę i oświetla psie kupy i rozdeptane kiepy :blowup:

to nie wysraczy swiatło które jest od spodu drzwi po otwarciu ????

Opublikowano
to nie wysraczy swiatło które jest od spodu drzwi po otwarciu ????

no ale zanim dojdziesz po ćmoku do klekota to wejdziesz w jakiegoś kloca. tak a propos tematu, to miejsce na światełko jest, dziś patrzyłem, ale zastanawiam się jakie i ile diod tam wpakować. jak coś wykminie to powiem.

Opublikowano

Jak tak na szybko chcesz to proponuje diody ultra jasne zimna biel 3 w szereg z rezystorkiem około 500 ohm. Lutujesz sobie je na lince, opaska termokurczliwa trochę kleju na gorąco i masz uszczelnione ;)

Opublikowano

eeeeeee. tera nie musi być szybko, właśnie rozjebłem szkiełko lustra:( i po walec tam grzebałem? w pracy mam czas i materiał to pokombinuję. czy na spotki przyjeżdża ktoś AFN-em?

Opublikowano

Dziń bybry :hi:

Pixej musisz wziąć u córy z 5h korków z informatyki

Student (mój syn) tak zarobiony :bicz2: że nie ma dla mnie czasu na korki , Moskal a córcia powiedziała mi że sam się muszę nauczyć :bag: co za rodzina ....:angry:

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Jak to stare i łatwe ? :mysli:

Ja mam normalnie...

Nie wstyd Ci .... nabijać się ze ZBOWiD-owca :beksa:

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

haha :dancing:

Raga aleś doyebał , aż się popłakałem :laughing2:

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

dzieki Pixi

juz sie balem, ze tylko ja mam mieszane uczucia .....

Kamyk bo to przez to że wczoraj odebraliśmy "zielone" dowody ......:wstydliwy:

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

PIXI ostrzegaliśmy cię na spocie co do formy forum ;)chyba mam pomysł jak można usprawnić twój tuning lusterek ;)

Dawaj na P.W.

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

Moskal,Ragga za te "BMW-DZIĘKI" :bicz:

---------- Post added 01-03-2012 at 00:05 ---------- Previous post was 29-02-2012 at 23:55 ----------

no ale zanim dojdziesz po ćmoku do klekota to wejdziesz w jakiegoś kloca. tak a propos tematu, to miejsce na światełko jest, dziś patrzyłem, ale zastanawiam się jakie i ile diod tam wpakować. jak coś wykminie to powiem.

Właśnie taki pomysł miałem ..... tylko nie mogę dobrać odpowiednich soczewek :wallbash:, które by rozproszyły tak padające światło z smd żeby bardziej oświetlały "klocka" a nie odbijały się od lakieru na drzwiach auta . Ale to na razie w fazie testów zrobiłem ( zdania są podzielone ) mnie się do końca tak naprawdę to bez soczewki lub jakiegoś elementu rozpraszającego nie za bardzo podoba .....

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Jak tak na szybko chcesz to proponuje diody ultra jasne zimna biel 3 w szereg z rezystorkiem około 500 ohm. Lutujesz sobie je na lince, opaska termokurczliwa trochę kleju na gorąco i masz uszczelnione ;)

Rezystor jest nie potrzebny , no chyba że ktoś zamontuje pojedyńczo smd ( ja zastosowałem "paski" 3M - 1 sekcja to trzy punkty świetlne z wlutowanymi tam właśnie elementami zapobiegającymi np. "mruganiu").

Klej na gorąco nie wytrzyma różnic temperatur jak też nie uszczelni dobrze w/w elementóe (testowałem wcześniej u kumpla w zrobionych kierunkowskazach w lusterku (po miesiącu czasu zaczeły się problemy z bezpiecznikami - czyli wilgoć dała znać o sobie)

Zastosować trzeba poksipol , ale bezbarwny , jest on elastyczny jak też trwały .... a i jeszcze jedno klej na gorąco po wyschnięciu na ch**owy kolor , zmieni się nam kolor leda , natomiast poksipol będzie lekko matowy

Opublikowano

PiXi dostałeś P.W.?

Opublikowano

Ale sieknołem posta :heat:

Wale się na cycki , Dobranocka wszystkim :hi:

---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

PiXi dostałeś P.W.?

Tak dzięki .... przetestuje :cygaro:

Opublikowano

Czyli jednak rezał światło w lusterku :cool1:

Opublikowano

już popsute - rano nie działało :D

Opublikowano

Pixi rezaj diody ja ostatnio lampki poprzerabiałem, kratki podświetlane w 2 kolory do passata, a co do lusterek :wink:

zdjecie0617.jpgzdjecie0616.jpgzdjecie0608.jpga>

Opublikowano

Góral.. Ty to pewnie wozisz akumulator od ikarusa żeby oświetlić tą choinkę :blowup:

Opublikowano

hehehe no coś ty wszystko śladowej ilości prądu potrzebuje hehe w końcu LED rządzi

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

hehe ale aku faktycznie mam dość spore :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.