Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pepin, bazgraj bazgraj, bo tu trwa niepisana walka o ilość postów w spotach regionalnych. :wink4: A tak ryli to zarzucę temat reszcie i może uda się spotkać jutro (tzn. już dzisiaj). :th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co ty o tej godzinie robisz przed kompem ???

Opublikowano

a co ty o tej godzinie robisz przed kompem ???

1 opcja: pisze posta (czyt spamuje :polew:)

2 opcja: zakochany-spać nie może :tongue4:

Opublikowano

a co ty o tej godzinie robisz przed kompem ???

a co ty o tej godzinie robisz przed kompem ???

1 opcja: pisze posta (czyt spamuje :polew:)

2 opcja: zakochany-spać nie może :tongue4:

Odezwali się :decayed: 6:33

Opublikowano

Taa, właśnie. Mnie się lepiej pracuje w nocy niż później robić zrywke z samego rana. Poza tym ostatnio mam od kogo późno wracać... :decayed:

Opublikowano

Poza tym ostatnio mam od kogo późno wracać... :decayed

Zostałes dozorcą parkingowym ? :decayed::polew:

Opublikowano

Poza tym ostatnio mam od kogo późno wracać... :decayed

Zostałes dozorcą parkingowym ? :decayed::polew:

Trzymajmy się tej wersji. :decayed:

Opublikowano

Trzymajmy się tej wersji. :decayed

Tylko czasami powiedz tej "pracy" NIE i wpadnij na spota :th: :decayed:

Opublikowano

Trzymajmy się tej wersji. :decayed

Tylko czasami powiedz tej "pracy" NIE i wpadnij na spota :th: :decayed:

No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być! :decayed:

Opublikowano

No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być! :decayed

Wpierdl sie szykuje ? :kox::decayed:

Opublikowano

No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być! :decayed

Wpierdl sie szykuje ? :kox::decayed:

A dasz to nagrać ? :D --> http://www.joemonster.org/filmy/9592/Festiwal-ciosow-w-twarz-w-zwolnionym-tempie

Nazwa tego filmiku mnie powala "Festiwal ciosów w twarz w zwolnionym tempie" :polew: :polew:

Opublikowano

No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być! :decayed

Wpierdl sie szykuje ? :kox::decayed:

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Opublikowano

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? :kox::decayed:

Opublikowano

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? :kox::decayed:

buuuuuahahaha :polew: nie ja jadę popatrzeć jak Ty dostajesz :radocha:
Opublikowano

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? :kox::decayed:

Jak ktos chce prawdziwy wpierdl to niech fiknie do oniaka... z dyńki będzie lane z miejsca... :kox:

Opublikowano

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? :kox::decayed:

Jak ktos chce prawdziwy wpierdl to niech fiknie do oniaka... z dyńki będzie lane z miejsca... :kox:

a to tylko z dynki wchodzi w grę ? bo różne są gusta i może ktoś sobie nie życzy z dynki tylko np z buta :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

skoro takie atrakcje się zapowiadają to ja tez będę :kox::baseball:

Ty też chcesz wpiedol od Tomka ?? :kox::decayed:

Jak ktos chce prawdziwy wpierdl to niech fiknie do oniaka... z dyńki będzie lane z miejsca... :kox:

a to tylko z dynki wchodzi w grę ? bo różne są gusta i może ktoś sobie nie życzy z dynki tylko np z buta :kox: :gwizdanie:

to nie napierdal any wybiera sobie sposób w jaki dostanie tylko napier da jący :polew:

a oniaczy cios z dyńki ma wyćwiczony do perfekcji :naughty::kox:

Opublikowano

no skoro to tak wygląda to to nie jest demokracja :tongue4::polew:

Opublikowano

buuuuuahahaha :polew: nie ja jadę popatrzeć jak Ty dostajesz :radocha

To ustaw sie z dala od miejsca akcji bo i ty hita wyhaczysz :radocha:

Jak ktos chce prawdziwy wpierdl to niech fiknie do oniaka... z dyńki będzie lane z miejsca... :kox:

Do Krzyńka to trza by było główkować z wyskoku ..albo z maski samochodu :decayed:

a to tylko z dynki wchodzi w grę ? bo różne są gusta

Jeszcze jest wjazd na klate z rozbiegu :nabijasie:

Opublikowano

Do Krzyńka to trza by było główkować z wyskoku ..albo z maski samochodu :decayed:

:polew: :polew: :JC_fan:

albo z wózka widłowego :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.