Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy mają na tę okoliczność stosowne ochraniacze :kox: :decayed

Pewnie napewno :polew:

takie ...

korek3dgo1.jpg

korek3dgo1.fddb3b3e2c.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

- a ochraniacz ?

- mam to w du...pie :kox:

A teraz na powaznie.

co to za strach .. jak z krzesła spaść pliiisss :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ino lekko ich położyło na bok, ale wrażeń trochę mieli :kox:

Opublikowano

Wczoraj jak wracałem do Wawy, przejeżdzałem przez Radomsko (tam gdzie tornado uderzyło w autobus, a później przeszło w miasto).. Naprawdę szkoda tych ludzi, co drugi dom przykryty plandeką, zawalone domy, powyrywane drzewa, zniszczenia kolosalne :shocked: Oczywiście prędkość przejazdu 30km/h bo każdy jechał i oglądał :confused4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

- a ochraniacz ?

- mam to w du...pie :kox:

:polew:

A teraz na powaznie.

:kox:

pełne porty :tongue4:

Albo mnie sie wydawało albo w 34 sekundzie widziałem śnieżnobiałe damskie majty :decayed::naughty:

Opublikowano

Wczoraj jak wracałem do Wawy, przejeżdzałem przez Radomsko (tam gdzie tornado uderzyło w autobus, a później przeszło w miasto).. Naprawdę szkoda tych ludzi, co drugi dom przykryty plandeką, zawalone domy, powyrywane drzewa, zniszczenia kolosalne :shocked: Oczywiście prędkość przejazdu 30km/h bo każdy jechał i oglądał :confused4:

a przez to oglądanie wypadku żadnego nie było, bo takie oglądanie się zawsze kończy stłuczką ...
Opublikowano

Albo mnie sie wydawało albo w 34 sekundzie widziałem śnieżnobiałe damskie majty :decayed::naughty:

Ragga czy ja mam za Ciebie porozmawiać z Ulą i powiedzieć jej, żeby sama się za Ciebie wzięła, bo zaczynam się o Ciebie martwić? :decayed::naughty: Ty się nawet na filmach katastroficznych Porno doszukujesz :polew: :polew: Chłopie potrzebujesz tego :banan1:

a przez to oglądanie wypadku żadnego nie było, bo takie oglądanie się zawsze kończy stłuczką ...

nie, nie było, ale zamiast przelecieć do trasy w 5 minut jechałem 20 :confused4:

Opublikowano

Ragga czy ja mam za Ciebie porozmawiać z Ulą i powiedzieć jej, żeby sama się za Ciebie wzięła, bo zaczynam się o Ciebie martwić? :decayed::naughty: Ty się nawet na filmach katastroficznych Porno doszukujesz :polew: :polew: Chłopie potrzebujesz tego :banan1:

:polew:

Dont łori maj friend :decayed:

Jakie porno gdzie porno :kox: Białe gadzie to jeszcze nie porno :polew:

Lepiej ..ja pogadam z Twoją Kasia :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

- a ochraniacz ?

- mam to w du...pie :kox:

:polew:

A teraz na powaznie.

:kox:

pełne porty :tongue4:

Albo mnie sie wydawało albo w 34 sekundzie widziałem śnieżnobiałe damskie majty :decayed::naughty:

Ragga - weź się w garść bo od jutra dojdzie jeszcze głód nikotynowy :decayed:

żadnych gaci tam nie ma - a już napewno na widok tej trąby żadne nie były białe :decayed: :decayed:

Opublikowano

a przez to oglądanie wypadku żadnego nie było, bo takie oglądanie się zawsze kończy stłuczką ...

ja dwa tygodnie temu w piątek kulałem sie koło 16:00 przez Łomianki na Torun , predkośc 15 km/h , nagle słysze bezpośrednio za mna pisk opon jak ch..j , no i tak sie zagapiłem w lusterko oceniając czy mi skróci dupe ze puknąłem matiza który jechał z przodu przede mną :kox:

Opublikowano

Ragga - weź się w garść bo od jutra dojdzie jeszcze głód nikotynowy :decayed:

żadnych gaci tam nie ma - a już napewno na widok tej trąby żadne nie były białe :decayed: :decayed:

Głód sie zwalczy ...juz to trenowałem :decayed:

Hyhy były białe :naughty: a może to nie gacie ? :cool1:

hyhyywv1.png

hyhyywv1.afbcd699c1.jpg

Opublikowano

RAGGA !!!!

:zemdlal: :zemdlal: :shocked: :shocked:

W tej chwili leć się umyj, ogol gębę Gilletem, ogarnij wyjściowe ciuchy, wyperfumuj, zaczesz ząbek, leć po kwiaty, zarezerwuj stolik na wystawną kolację, powiedz swojej wybrance, że ją kochasz i bawcie się do samego rana !!

Jak będziesz w takim stanie jutro na spocie to Cię osobiście wygonię do domu ! :shocked:

Jak to są majtki to niech mnie dunder świśnie !! :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Proponuję się zapoznać z produktem :decayed:

http://www.joemonster.org/filmy/10412/Czy_tobie_tez_niechciane_erekcje_rujnuja_zycie_rodzinne

Erekcje rujnują Ci życie ? :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

W tej chwili leć się umyj, ogol gębę Gilletem, ogarnij wyjściowe ciuchy, wyperfumuj, zaczesz ząbek, leć po kwiaty,

no ..i..

powiedz swojej wybrance, że ją kochasz i bawcie się do samego rana !!

eeeeeeee nie przejdzie :decayed::polew:

Jak będziesz w takim stanie jutro na spocie to Cię osobiście wygonię do domu ! :shocked

Jam jest normalnym :decayed:

Jak to są majtki to niech mnie dunder świśnie !! :polew: :polew: :polew:

A co to dunder...nie nie Przemek nie mow .. :decayed:

Bo wyjdzie , że i Ty lubisz zapasy i ochraniacze z koreczka po Szatą :polew:

Opublikowano

Ragga alez ty musisz byc wyposzczony , jezuuuuu

czy sie mylę ????

A co to dunder...nie nie Przemek nie mow .. :decayed:

Raczej kto , a nie co :polew:

Opublikowano

Ragga alez ty musisz byc wyposzczony , jezuuuuu

czy sie mylę ????

Mylisz sie :guma::song:

Nie grozi mnie to. :tongue4:

Opublikowano

Ragga dunder to staropolskie zapożyczenie z niemieckiego donner (piorun). Nie pytaj mnie skąd wiem.. Sam nie wiem :wink4:

Cytat: Nosfer Dzisiaj o 14:06

powiedz swojej wybrance, że ją kochasz i bawcie się do samego rana !!

eeeeeeee nie przejdzie decayed

Nie idź w zaparte tylko słuchaj starszych :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

nosfer wszystkich dojezdza , mi zarzucał ze moja kobita nie puszcza mnie na spoty , tobie, ze twoja nie cie nie dopuszcza. Mi sie wydaje ze on wszystkich mierzy swoją miarką :polew: :polew: :polew:

Trzeba "medalikowi" jutro spuścic łomot , nie uwazasz ????

Opublikowano

donner

Jak browar z biedronki :decayed:

Nie idź w zaparte tylko słuchaj starszych :tongue4

Ale Witka na forum coś ostatnio nie ma :D [br]Dopisany: Sierpień 25, 2008, 02:28:45 _________________________________________________

Trzeba "medalikowi" jutro spuścic łomot , nie uwazasz ????

Wyrzucimy go z dachu Promenady :good::kox:

nosfer wszystkich dojezdza , mi zarzucał ze moja kobita nie puszcza mnie na spoty , tobie, ze twoja nie cie nie dopuszcza. Mi sie wydaje ze on wszystkich mierzy swoją miarką :polew: :polew: :polew:

A sam jest sprawdzany czysta razy na sekunde .." tak Kasiu parówki sa w lodówce ..a nic ..no na spocie jestem .." :polew:

Opublikowano

Chłopaki czyżbyście zaczęli akcję dobijania postów do 2k strony ?? Prawie jak chat :chytry:

Opublikowano

Chłopaki czyżbyście zaczęli akcję dobijania postów do 2k strony ?? Prawie jak chat :chytry:

Nosfer nabija i zapomina że tu licznik nie działa :polew:

Opublikowano

oni też pracują na zlecenie Malika :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.