Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ile wogóle pies może być prezentem :disgust:

no, wszystko zależy od tego w jakiej postaci :

1. Tatar

2. Ciastka

3. Kisiel

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Labrador

jedyny pies godny rozważenia :good: :good:

nie jakieś pseudo-kundlo-genetycznie-modyfikowane sierściuchy

Opublikowano

powiedziałbym nawet, że Labrador :wink4:

Ja chciałem dokupić sobie takiego zwierzaczka: :naughty: :naughty:

bodypaintcheeta1xp4.jpg

tylko coś K. nie chce ;( ;( ;(

Opublikowano

Labrador

jedyny pies godny rozważenia :good: :good:

nie jakieś pseudo-kundlo-genetycznie-modyfikowane sierściuchy

:good:

wszystkie mają świra na punkcie wody - na sam widok zapinają quattro i ładują się nawet w głębsze kałuże :decayed:

yorki i inne przebieralne 4-nogi trochę tak jak związki gejowskie - niby mi nie przeszkadają ale wolę tzrymać się z daleka :decayed:

Opublikowano

powiedziałbym nawet, że Labrador :wink4:

Ja chciałem dokupić sobie takiego zwierzaczka: :naughty: :naughty:

bodypaintcheeta1xp4.jpg

tylko coś K. nie chce ;( ;( ;(

Ładne ma futerko, no i umaszczenie też niczego sobie

Opublikowano

owczarek niemiecki

super piesek :good:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 11:36 _________________________________________________moje dwa ulubione Lablador i owczarek niemiecki :kox:

Opublikowano

To jest Labrador nie labladol :polew: :polew:

Opublikowano

Jak się wprowadzimy to będzie jeszcze kupiony owczarek niemiecki

kupcie jeszcze ze 4 pawie do ogrodu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To jest Labrador nie labladol :polew: :polew:

nie jak pisałem:P skopiowałem z postów wyżej jak widać z błędem :gwizdanie:
Opublikowano

w ramach realizacji planu "2000 stron do końca 2008 r."

Czy dobrze kojarzę, że lablador to łagodny pies by nie rzec "c*** a nie pies"?

----

ja bym wolał takiego zwierzaka ale spotyka się to z oporem :disgust:

gehi-6mies.jpg

Opublikowano

/ w ramach tego samego programu podtrzymam rozmowę :decayed: /

Ten kot to Brytyjczyk ?? :mysli:

Ps. Labrador :gwizdanie: / świetne psy !! :good:

Opublikowano

Nosfer, wiem że lablador ;):polew:

Nie, rosjanin :decayed:

==========

Tak z "innej beczki" jeśli auto zostało wyprodukowane we wrześniu 2004, to według roczników COOO to rocznik 2004 czy 2005? :mysli:

Opublikowano

Nosfer, wiem że lablador ;):polew:

Nie, rosjanin :decayed:

F* you :tongue4::decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano

F* you :tongue4::decayed: :decayed: :wink4:

:ssij::punk::kwiatek:

Serio, rosjanin. Rosyjski niebieski. jedyne 600 zł :mysli: Sie zastanawiam czy lepszym pomysłem nie jest DVD do A4 :evil: Pożytek większy :>

Opublikowano

Tak z "innej beczki" jeśli auto zostało wyprodukowane we wrześniu 2004, to według roczników COOO to rocznik 2004 czy 2005? :mysli:

2005

Będzie dzisiaj ktoś na spocie z hexem soft i lapka jakby co to mam?

Opublikowano

Będzie dzisiaj ktoś na spocie z hexem soft i lapka jakby co to mam?

:jaaaaa::no4: ;(

Opublikowano

a można wpaść do Ciebie jakby co i pożyczyć na pół godzinki?

Opublikowano

Rosyjski niebieski. jedyne 600 zł :mysli:

Za 600PLN to jakiegoś kundla kupisz a nie prawdziwego kota rosyjskiego.

Opublikowano

Rosyjski niebieski. jedyne 600 zł :mysli:

Za 600PLN to jakiegoś kundla kupisz a nie prawdziwego kota rosyjskiego.

Podobno oboje rodzice rasowi :decayed: ale kocięta już bez rodowodu :)

Opublikowano

Mnie dziś na spociku nie budziet. :no:

Odprowadzam S-kę do warsztatu :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.