Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brynia, Bryńka, Byniuś, Brynieczka :tongue4:

Czesc BYNIA :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

jestem nowym forumowiczem z okolic Warszawy(Milanówek)...tak więc bardzo chętnie piszę się na wtorkowe spotkania;)

do zobaczenia :)

Opublikowano

Witam :hi:

jestem nowym forumowiczem z okolic Warszawy(Milanówek)...tak więc bardzo chętnie piszę się na wtorkowe spotkania;)

do zobaczenia :)

Kolejny klubowicz w moich okolicach :good: Powoli zbiera się niezła ekipa :decayed:

No i od września dołącza Moskal :drinks: Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna :friends::decayed:

Opublikowano

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

Opublikowano

Kiedy kto wyjeżdża pucować się!

No ja w piatek z rańca, o 9 ruszam.

Mówie Ci, utniesz w porannych korkach :dziura::heat::polew:

Po co Ci to? :nabijasie:

Poczekaj na nas, powoli zbiera się ekipa :naughty:

Opublikowano

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

Ruszam z Bielan, w Lomiankach bede w 10 min, korkow zadnych.

Zaloze sie, ze o 11 bedziecie miec rownie gesto na wylocie z wawy co i o 9 rano.

Opublikowano

Kolejny klubowicz w moich okolicach :good: Powoli zbiera się niezła ekipa :decayed:

No i od września dołącza Moskal :drinks: Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna :friends::decayed:

chlejus ??? awanturnik to moze tak ale chlejus tylko w łikendy , przyzwyczajam córke od malenkości .... :polew: :polew:

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

Bedziemy robic spoty "Grodziskie" lub "Pruszkowskie" - zdecydowanie "Pruszkowskie" - groźniej brzmi :good::kox:

Mówie Ci, utniesz w porannych korkach :dziura::heat::polew:

Po co Ci to? :nabijasie:

Poczekaj na nas, powoli zbiera się ekipa :naughty:

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

Ruszam z Bielan, w Lomiankach bede w 10 min, korkow zadnych.

Zaloze sie, ze o 11 bedziecie miec rownie gesto na wylocie z wawy co i o 9 rano.

Ja jeszcze nie spotkałem sie z przypadkiem, zeby rano wylot z wawy był gdziekolwiek zakorkowany , wloty owszem i to bardzo ale wyloty bardzo rzadko. a na Gdańsk czesto jeżdze , w Łomiankach korki zaczynaja sie od 14-15 , wcześniej jest pustawo , wiec Suli nie sr** ogniem

Opublikowano
zabrakło spacji między " :naughty:" a linkiem i tyle :decayed:
Opublikowano

wracając dzisiaj z Arkadii pod wiaduktem z Mickiewicza stała między słupkami rozwalona srebrna B5 avant z napisem z boku "powered by VTG" ;( przód i tył rozwalony, wygląda jakby wpadła w poślizg i zatrzymała się między słupkami. Prowadzącego nie było widać także mogła być kradziona. Niestety zdjęcie z fona nie wyszło zbyt czytelnie :(

Opublikowano

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

No ta nie daleka przyszłość już nadeszła.

Witam wszystkich klubowiczów.

Opublikowano

kufa kox :kox:

Opublikowano

oględziny w ubezpieczalni

img0099ld7.jpg

img0098tf1.jpg

Opublikowano

coś mi sie stało bo forum wogole nie chce chodzić ..uruchamia sie wieki czasu .. tak tylko u mnie sie dzieje ?

Opublikowano

U mnie też slow motion :)

Słuchajcie oglądaliście kiedyś skecze Dane Cook`a ? :polew: :polew: Naprawdę świetny komik :kox:

Opublikowano

przesadzacie panowie :gwizdanie: czasem chodziło jak na korbę ale śmiga :wink4:

Opublikowano

przesadzacie panowie :gwizdanie: czasem chodziło jak na korbę ale śmiga :wink4:

u mnie po prostu masakra :angry:

Opublikowano

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

O wypraszam sobie :foch: Ja na w mieście - czyli na Pradze mieszkam - a nie na przemieścach :ssij::wink4:

Ja

jeszcze nie spotkałem sie z przypadkiem, zeby rano wylot z wawy był gdziekolwiek zakorkowany , wloty owszem i to bardzo ale wyloty bardzo rzadko. a na Gdańsk czesto jeżdze , w Łomiankach korki zaczynaja sie od 14-15 , wcześniej jest pustawo , wiec Suli nie sr** ogniem

Nie sram ogniem tylko lubię się wyspać i wypić kawę - jak biały człowiek :cool1::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.