Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomaszust wybierasz sie na najblizszego spocika :decayed:

Kurna musi ! :tongue4: Mamy faje zarzucić ..a rzucanie bez pomysłodawcy nie przejdzie :decayed:

to w takim razie ja tez bede :wink4: moze jakos sie uda rzucic nam razem :wink4: bo jutro akutat do wawy sie wybieram :decayed: czy ktos by mi podal do siebie jakis kontakt z osob ktore beda na spociku...bo w warszawa to dla mnie czarna magia i chcialbym dotrzec na spocika zeby nie zabladzic :gwizdanie:

A gdzie bedziesz stacjonował ? Jakie rejony ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na ursynowie pewnie :wink4:

Opublikowano

Zrobiłem turbawę we Wrocku.

W poniedziałek zakładam.

No, zobaczymy czy się będzie spisywać, czy razem z adaho będziemy mieli wspolną historię :D

A co tam Wiciu, podupadała na zdrowiu?
Opublikowano

już dawno zaniemogoła..teraz się wziął zanaprawiać..

Opublikowano

Jestem bardzo szczęśliwa :>

Dzisiaj ubłagałam Ukcia i kupił mi jamnika szorstkowłosego. Jest najcudowniejszy na świecie, nazwaliśmy go Mimi, bo tylko to mój syn był w stanie wymówić. Z metryki Mimi ma na imię Melodia i urodziła się 12 maja 2008r.

Fotki jutro :) :) :)

Mimi jedzie z nami na Zlot :>

Życie jest piękne, Ukcio mnie kocha, Mimi jest wspaniała

To ja rezygnuję ze Zlotu - wg badań, jamniki to najagresywniejsze z psów. Nawet bullki wymiękają...

Zrobiłem turbawę we Wrocku.

W poniedziałek zakładam.

No, zobaczymy czy się będzie spisywać, czy razem z adaho będziemy mieli wspolną historię :D

A co tam Wiciu, popupadała na zdrowiu?

Pawia Motulem puszczała, a jak ją rozebrali to coś tam się w środku posypało, więc był już najwyższy czas.

RRaggaman - pośladkowy avatar był fajny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na ursynowie pewnie :wink4:

Daj znać wcześniej skąd dokładnie będziesz jechał to jakoś się ustawimy :good:

Opublikowano

... Jest najcudowniejszy na świecie, ...

A ja przez chwilę myślałem Niewiasto, że tak ładnie o Swoim mężu mówisz :tongue4::polew:

:polew:

Opublikowano

Jestem bardzo szczęśliwa :>

Dzisiaj ubłagałam Ukcia i kupił mi jamnika szorstkowłosego. Jest najcudowniejszy na świecie, nazwaliśmy go Mimi, bo tylko to mój syn był w stanie wymówić. Z metryki Mimi ma na imię Melodia i urodziła się 12 maja 2008r.

Fotki jutro :) :) :)

Mimi jedzie z nami na Zlot :>

Życie jest piękne, Ukcio mnie kocha, Mimi jest wspaniała

Brynia takie moje subiektywno/czepliwe zdanie...ostatnio chyba sufit na łeb ci sie zwala... :tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

na ursynowie pewnie :wink4:

Daj znać wcześniej skąd dokładnie będziesz jechał to jakoś się ustawimy :good:

i tu jest klopot :przebiegly: bo ja juz wyjezdzam dzisiaj po poludniu :wink4: wezme ze soba mapke i bedzie w porzadku :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Jeśli jest choć troszkę podobny to :kox:

29493403_16245a7a23.jpg

(i to jest fotomontaż, żeby nie było, że się ze smutnych piesków śmieję :chytry: )

Opublikowano

Fajne przegubowce :kox:

Opublikowano
:decayed: Kozak !
Opublikowano

RRaggaman - pośladkowy avatar był fajny :decayed

Mam jeszcze fajniejsze w zanadrzu :naughty:

Pies fajna sparawa ..taka pocieszka .. :) Moi rodzice zafundowali sobie po raz kolejny pudla..ale trafili na najgorszą bestię z całego miotu :kox: ryzie wszystko co mu wpadnie w pysk ..i ma fetysz na białe skarpetki :song::D

Opublikowano

Ukcio chciał nas obie ( mnie i psa) wygonić z łóżka w sypialni, ale się nie dałyśmy :kox:

nie no teraz to już nawet śmieszne nie jest :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

Mój na razie jest grzeczny, tylko dał koncert wycia o 3 w nocy, potem chciał się bawić i o 4 w nocy znowu poszedł spać.

Bo teraz sie jeszcze boi żebyś go nie oddała do reklamacji :decayed:

Dino też na początku był zmieszany , cichy taki ..po paru dniach wszędzie było go pełno ..jak wpadł do sypialni rodziców do strzępy latały .. a najwiekszym jego problemem jest właśnie ..zabawa.. rano , popołudniu , w środku nocy ..zawsze .. a jak widzi że nie ma sie kto z nim bawić to sam sie bawi ..gryzie meble :decayed:

Opublikowano

..i ma fetysz na białe skarpetki :song::D

Widocznie nie lubi kiczu. :polew:

Opublikowano

..i ma fetysz na białe skarpetki :song::D

Widocznie nie lubi kiczu. :polew:

Kiczowate sa w romby :naughty:

Opublikowano

Jeśli jest choć troszkę podobny to :kox:

29493403_16245a7a23.jpg

(i to jest fotomontaż, żeby nie było, że się ze smutnych piesków śmieję :chytry: )

[br]

[br]

Mam nadzieję, że to fotomontaż bo nie wyobrażam sobie jak można tak utyczyć psa.

[br]

Jamniory to najfajniejsze psy! Sam miałem jamnika przez 16 lat. Jak tylko uporam się z budową domu to na pewno kupie kolejnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.