Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Laweta.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Laweta.

I co jeszcze? Jaki mandat?

EDIT: Można po swoją lawetę zadzwonić?

Opublikowano

poziu nie wiem czy dać tą fotę na forum ..... :mysli: puszczę Ci ja później na pw to sam ocenisz :naughty:

cokolwiek by na niej nie było to dawaj , Poziek sie nie obrazi , prawda ????

Opublikowano

Pamiętaj, że w przypadku kolizji lub wypadku z Twojej winy wiekszość Towarzystw Ubezpieczeniowych odmówi Ci wypłaty odszkodowania z tytułu AC

No tak tak. Po prostu mam takiego samochoda zarejestrowanego na siostrę i jej męża i chcę to sprzedać. Nie chce już robić badania technicznego, bo musiałbym zmieniać dowód rej. (skończyło się już miejsce na pieczątki), a poza tym siostra ma już inny adres zameldowania niż na tym dowodzie, więc pewnie nie obeszłoby się bez przerejestrowania - ogólnie za dużo zachodu. Dlatego muszę się tym czymś jeszcze pobujać bez przeglądu. :decayed:

Za OC to wiem, że potrafią dowalić 5000zł, a ciekawe ile za badanie techniczne. (?)

Opublikowano

Ja od dzis latam tylko z: http://axejet.pl

Opublikowano

I po co Ci ten jamnik ? :( On nic nie robi.. Bryni pies przez 3 dni nie zrobił niczego :blink: Nawet nie zamlaskał - no może poza saltem na plecy :polew: :polew:(razem z torbą, w której spał i kocem). Ale i tak nie wiem czy się w ogóle obudził... :disgust: :disgust:

właśnie miałem zapytac jak Mimi poradził sobie z eSą Norbiego :decayed:

Opublikowano

Mimi to ona i byla :kox::naughty:

Opublikowano

Ja od dzis latam tylko z: http://axejet.pl

Michau ..to zmień jeszcze fryzjera :decayed::cool1::naughty:

http://www.pora.pl/venue/fryzjer-erotyczny

Pierwszy prawdziwy Erotyczny Fryzjer w Warszawie

Tylko dla Dorosłych chcących spróbować inaczej !

Śliczne nagie fryzjerki świadczą usługi w zakresie fryzjerstwa męskiego na bardzo wysokim poziomie w nowoczesnym i eleganckim zakładzie fryzjerskim w centrum Warszawy.

Salon proponuje:

-Czesanie - strzyżenie,

-Koloryzacja włosów,

-Koloryzacja siwizny,

-Strzyżenie wąsów - brody,

-Baleyage + czesanie,

-Pasemka + czesanie.

Baleyage? Pasemka? Dla facetów? WTF? :evil:

Opublikowano

Baleyage? Pasemka? Dla facetów? WTF?

Różne sa zboczenia :polew:

Opublikowano
-Koloryzacja włosów,

-Koloryzacja siwizny,

-Strzyżenie wąsów - brody,

Chyba to oferta dla jakichś podstarzałych satyrów :blink:

Opublikowano

Kazdy fryzjer robi takie rzeczy, nie wiem co w tym dziwnego.

Opublikowano

Kazdy fryzjer robi takie rzeczy, nie wiem co w tym dziwnego.

No ja tam juz zwiedziłem pare salonów i nie widziałem takich usług na facetów :tongue4:

No..ale..

Opublikowano
006.jpg
Opublikowano

Kazdy fryzjer robi takie rzeczy, nie wiem co w tym dziwnego.

Pasemka + czesanie .... mimo wszystko mnie to też dziwi :decayed: no chyba że chodzi o piłkarzy to nie - tam pasemka są na najwyższym światowym poziomie i zgodne z trendami mody :D

Opublikowano

bedzie ktos mial kabel do vaga?mam jakis program diagnostyczny i chcialem jutro przetestowac na spociku,bo na moim nie hula,a pozyczalem jakis do chryslera i latał,wiec chcialbym sprawdzic na jakim pojdzie.pozdrawiam

A masz laptopa? Reszta się znajdzie :naughty:

mam mam,czyli bedzie komplet :good:

Opublikowano

006.jpg

co to za "dekoracja" ????

Opublikowano

Wy tu gadu gadu a na TVN gracjan hyhyhy

Opublikowano

Wy tu gadu gadu a na TVN gracjan hyhyhy

Nagrywaj!! I na youtube :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.