Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwie

No ale niestety nie mam do nich dostępu 24/24, więc czasem przydałby się zastępczak. :decayed:

Dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał "Pokręć Smigłem" :mysli:

:naughty: :naughty:

Tomek pokręć śmigłem :tongue4::polew: :polew:

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie: :polew:

Uszy jak uszy ..ale musieli by Cie identyfikować po butach :D:tongue4:

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie: :polew:

Uszy jak uszy ..ale musieli by Cie identyfikować po butach :D:tongue4:

i mógłby być wstrząs mózgu od uderzenia w tył głowy :gwizdanie:
Opublikowano

i mógłby być wstrząs mózgu od uderzenia w tył głowy :gwizdanie:

Uderzenie byłoby jednocześnie w tył głowy, bok i przód, czyli zostałaby miazga. Wolę Ci wpieprzyć, ale tak, żebyś mi nie oddawał. :>

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew: :polew: :polew:

nie ma tak dobrze... :tongue4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 15:07_________________________________________________

No ale niestety nie mam do nich dostępu 24/24, więc czasem przydałby się zastępczak. :decayed:

ale rozumiem że czasem masz więc jak znajomość już jest na takim etapie to wypadało by panią przedstawić [wkleić fotę] bo jak jechaliśmy na zlot to już się mnie wypytywali o nią ale powiedziałem że nie dam im linka do foty, i tu Twój ruch :good:
Opublikowano

Krzyniu, aleś Ty bystry, osz w mordę. :chytry: Wklejać to ja mogę zdjęcie Audi, a swoją kobietę to przedstawię jak będzie kiedyś okazja. :tongue4:

Opublikowano

a co do big hand to chyba nie chcesz wyhaczyć z liścia :naughty::kox: :gwizdanie:

Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew: :polew: :polew:

:lol1:

Opublikowano

swoją kobietę powiadasz.... e no to znajomość jest dalej niż sądzimy :tongue4: no to na którego spota przyjedzie >? :naughty:

Opublikowano

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

Opublikowano

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

cwaniak :decayed:

Opublikowano

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

cwaniak :decayed:

ty tez bys mogła kiedys swojego chłopaka wziąść na spota , poznalibysmy sie w końcu :)

Opublikowano

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

cwaniak :decayed:

ty tez bys mogła kiedys swojego chłopaka wziąść na spota , poznalibysmy sie w końcu :)

jakby mieszkal w Wawie...to bym go zabrala :wink4:

tylko,ze ja jestem o tyle w lepszej sytuacji ze Slawka prawie caly Warszawski Team zna........a Oszustowej kobiety nikt :tongue4:

Opublikowano

Oszustowej kobiety nikt :tongue4:

nie wiem czy ona chciałaby nas poznac :kox: :kox:

Opublikowano

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

od zawsze to jeszcze tego nie zauważyłeś :kwasny:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________

tylko,ze ja jestem o tyle w lepszej sytuacji ze Slawka prawie caly Warszawski Team zna........a

jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała :kox:)

Opublikowano

jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała :kox:)

widzisz , jakos mozna nie znac , nie było okazji

Opublikowano

jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała :kox:)

widzisz , jakos mozna nie znac , nie było okazji

to ja już nie wiem, macie bliżej do wawy i w ogóle i takie sceny robicie :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.