Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
adamooo napisał/a:

biedne dziecko w tym b7

zawsze lepiej wygladać jak biedne dziecko w B7 niż jezdzić B6

a zaraz sie dowiem ze B5 to nie samochod tylko dupowóz :P

wazne zeby byl TDI i Q

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zawsze lepiej wygladać jak biedne dziecko w B7 niż jezdzić B6

Tomboy hamuj mi tu bajere bo jutro bedzie lisc, niektorzy nie maja tak dobrej tesciowej ze odda swoj odcinek z renty jak twoja Ci dała i teraz kredyta dostales upss mialem nie mowic :mrgreen:

[ Dodano: 11-12-2006, 13:18 ]

wazne zeby byl TDI

oj Murzynek ja cos czuje ze nastepne auto nie bedzie TDI bo musi byc Quattro a 2,5 nie chce i w rachube wchodza dwa silniki 1,8T i 3,0 aczkolwiek boje sie tego 3,0

Opublikowano

i słusznie, że 3.0 sie boisz!!

Tomboyu będzie quattro?? :)

Opublikowano

No ja pamietam jeszcze w 45roku jak Tomboy mowil ze bez Quattro nie kupi juz woli jezdzic Springerem do konca zycia :mrgreen:

Opublikowano
No ja pamietam jeszcze w 45roku jak Tomboy mowil ze bez Quattro nie kupi juz woli jezdzic Springerem do konca zycia

hihi ja ostatnio duzo jezdze reliktem polskiej motoryzacji czyli "pickupem" +witaminka ;)

duzo minusow ale 1 wielki + :arrow: RWD....jak wsiadam do audi to juz przy ruszaniu wq...a mnie ten debilny przedni naped....nigdy wiecej FWD :twisted: quattro, albo RWD nawet kosztem rozstania sie z uochanym gnojojadem :cool:

Opublikowano
albo RWD nawet kosztem rozstania sie z uochanym gnojojadem

czyli koncepcja calkiem podobna do mojej :mrgreen: to zostaje nam tylko quattro bo rwd to audi nie robi

Opublikowano

a co powiesz na takie obliczenia:

AWD(czyli to co lubimy)-FWD(czyli to czego nie lubimy)=RWD :mrgreen: (i wtedy nawet gnojojad niebylby zamulony przez quattro

:lol::lol::lol: prawda ze proste

Opublikowano

No chyba ze pogadam z Tomboyem i on mi zdradzi skad tu wziasc tyle hajsu na B7 3,0 TDI wtedy to bedzie wszystko to co lubia dziki :twisted:, ewentualnie spic ono i zeby sie za auta pomienial :lol:

Opublikowano
a co tu taki spokoj wszystkich zamurowało ze Tomboy nabiera B7

widzę, że wątek humorystyczny kwitnie :mrgreen:

przebijacie Łyżwińskiego i Leppera Panowie :razz: :lol:

[ Dodano: 11-12-2006, 21:39 ]

on mi zdradzi skad tu wziasc tyle hajsu na B7 3,0 TDI

wziąść to sobie na kredyt możesz..zamiast mieszkania :razz:

trzeba to potrafić porządnie utrzymać jeszcze :wink:

Opublikowano

Zólwiu jak ty ladnie na fotce wyszedles malo co a bym cie nie poznal jakis taki trzezwy i wyspany :mrgreen: to wyspiarskie powietrze tak na Ciebie dziala :grin:

Opublikowano

fakt, fakt :) tylko pączków brakuje w dłoniach :)

Opublikowano

moze na diecie tak samo jak Tomboy :mrgreen: juz dawno miala sie skonczyc a ja tam imieninowki nie widzialem jeszcze :shock: :mrgreen:

Opublikowano
imieninowki nie widzialem jeszcze

po pierwsze nie obchodze a z tego co pamietam moge sie zawsze napic bez okazji.....

Opublikowano
trzeba to potrafić porządnie utrzymać jeszcze

_________________

raz w tygodniu na spocik to jakos strasznie po kieszeni nie szarpnie :P

Opublikowano

A ja tylko chciałem powiedzieć, że zalegam z butelką dla prezesa i chętnie bym ją postawił obok prezesowskich butelek imieninowych co to nam obiecał...:)

Opublikowano
butelek imieninowych co to nam obiecał...:)

obiecał wódke ale nie imieninowa....

propozycja - moze jutro??????????

Opublikowano
obiecał wódke ale nie imieninowa....

propozycja - moze jutro??????????

Moge byc za kierowce :mrgreen: tylko dajcie mi jakis szybki woz :mrgreen:

Opublikowano

bo wiecie co???tylko duzo sie mowi a jak przyjdzie co do czego - to wszyscy mowia: nie dzisiaj......

Opublikowano

łonowóz?? mnie jutro nie pasi:P

Opublikowano

Bo powiem wam tak na tygodniu to dziwnie pic w weekendy to ja nie mam czasu hmm to chyba ja juz wiem czemu nie pije :lol:

a co do napicia sie to moze beda jakies nowe ciekawe fotki do dzialu "uzytkownicy pokazcie sie" :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.