Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi chodziło o skrzynie w A6 że ona zamula super silnik i ma gorsze czasy a nie że sie śmieje z 8.2 no co ty stary . Po prostu szkoda że taki silniczek sie marnuje. Napisałem kaszana o skrzyni i mi tu nie wyciągaj z textu :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ono, hihi daj luz :cool: ja ostatnio smigam 90% czasu "pickupem" ktory ma do setki...hmm..kupilem go 4m-ce temu ...wiec prawie pol roku do 100km/h

a skrzynia fakt zmula, ale tragedi niema. Jezeli przejechal bys sie subarakiem manual/autoat to zobaczylbys co to jest roznica

Opublikowano
dzisiaj Panowie odwiedziłem naszego speca Platiego, kilka minut gotowe i guma założona!!

To Ty na szkolenia jeździsz i uczysz się jak gume zakładać ?? :lol::lol:

fakt dziwnie to brzmi :) hehe

zalożyliśmy to:

http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=647&c=46

i nie sądziłem, że będzie tak odczuwalna różnica!!

i zmieniliśmy miejsce DV :) Wsadziliśmy do rury doprowadzającej powietrze do turbo, żeby było głośniej :twisted: :twisted:

ONIAK!!! te czasy są kosmiczne... nie wiem czy GTRS nie wstawić jednak...:)

Opublikowano
No ale znalazłem troszke suchego asfalciku na trakcie B :D

Obrazek

5.68 - 100 Km/h ,14,3 ćwiara, da sie troszke lepiej musze potrenować wiecej,trudno jest opanować pierwszy bieg bo mam go na jakieś 0,2 sekundy i dwa.

Program pan doktor zrobił mi dokładnie jak chciałem , nie za dużo na dole potem lepiej i ogólnie spokojnie bez szaleństw typu 300 KM/600Nm. Na oko Marka jest jakieś 250 / 500. Przed świętami bede we wrocku to zajade na hamownie :) Jest banan :D

:shock: teraz to dopiero zapier...a .... :twisted:

gratulacje ....

Opublikowano

Ciekawa bedzie tez Vmax bo przy 3 rpm mam jakieś 180/190 i wtedy zaczyna sie naprawde coś dziać hehe.

Opublikowano
Ciekawa bedzie tez Vmax bo przy 3 rpm mam jakieś 180/190 i wtedy zaczyna sie naprawde coś dziać hehe.

a przed modem jakie bylo Vmax :?:

Opublikowano

160km/h :) :mrgreen:

Opublikowano
160km/h :) :mrgreen:
hehe na 1 biegu
Opublikowano
poziek napisał/a:

160km/h

hehe na 1 biegu

nie na 2 :razz:

ale co Ci po Vmax jak masz ogranicznik :mrgreen:

Opublikowano
poziek napisał/a:

160km/h

hehe na 1 biegu

nie na 2 :razz:

ale co Ci po Vmax jak masz ogranicznik :mrgreen:

najwazniejsze ze auto dostaje kota i jezdzi jak wsciekle ..... :twisted:

Opublikowano

kiedy jakis zlocik w wawce bedzie??jestem nowy i chetnie przyjade i zobacze wasze a4.

Opublikowano

co wtorek o 19 w MM na ostrobramskiej

Opublikowano
kiedy jakis zlocik w wawce bedzie??jestem nowy i chetnie przyjade i zobacze wasze a4.
We wtorek bedziesz mial okazje. Łoniak k**wa mać!!! tak powiem....
Opublikowano
Łoniak k**wa mać!!! tak powiem....

no cos czuje ze Norbi szybko zmieni auto :mrgreen:

Opublikowano
Łoniak kurde mać!!! tak powiem....

no cos czuje ze Norbi szybko zmieni auto :mrgreen:

Człowieku... już dawno nie chodziło mi to tak po głowie!!! Ale co zanabyć nie mam pojecia. Poprostu rozłąki z Audi jakoś nie mogie se wyobrazic, a na B63.0 lub 1.8T jestem przykrotki i jest masakra. Jezeli odwazylbym si ena inna marke to przeraza mnie troche nieposiadanie autka przez jakies kilka miechow(Tomboy :mrgreen: ) w zimie :razz:
Opublikowano

No co ty Norbi kupilbys 3,0 w benzynie przeciez to chla paliwa ze glowa mala :shock:

Opublikowano

Ale za***iście lubie V6, no i trzeba byloby sie gazikiem podeprzec pewnie :razz:

Opublikowano

inna kwestia ze tam raczej to duzo z tym silnikiem nie wywalczysz a 230 kuni oniaczowi nie da rady :razz:

Opublikowano
Ale za***iście lubie V6, no i trzeba byloby sie gazikiem podeprzec pewnie :razz:

ale przeciez 3.0 V6 jest tez w TDI ... tylko ze to juz B7 .... :twisted:

Opublikowano
ale przeciez 3.0 V6 jest tez w TDI ... tylko ze to juz B7 ....

no wlasnie spanky tylko ze B7 :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.