Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary tu nie chodzi o objezdzanie Oniaka, chociaz niebyloby zle :mrgreen: , chodzi o moje zadowolenie z odejscia, a tera nie mam go za grosz...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak gazik to oddam swoją instalke prinsa:)

Opublikowano
jak gazik to oddam swoją instalke prinsa:)
A dlaczego zdjąłeś?
Opublikowano

ale wiekszosc 3,0 jest juz w gazie ciekawe dlaczego :mrgreen: jeden gosc nawet dal opis ze wciaga 10 litrow gazu :shock: :lol:

Opublikowano
jeden gosc nawet dal opis ze wciaga 10 litrow gazu
tylko nie dodal ze na 50km ;)
Opublikowano
Człowieku... już dawno nie chodziło mi to tak po głowie!!! Ale co zanabyć nie mam pojecia. Poprostu rozłąki z Audi jakoś nie mogie se wyobrazic, a na B63.0 lub 1.8T jestem przykrotki i jest masakra. Jezeli odwazylbym si ena inna marke to przeraza mnie troche nieposiadanie autka przez jakies kilka miechow(Tomboy :mrgreen: ) w zimie :razz:

Byłem ostatnio z prezesem oglądać auto....poezja. Czarny S-line 2,0 TDI w skórce Valcona...Przepiękny...Teraz tylko czekac na leasing i pierwsza wpłata i fruuuwanie

Opublikowano

Tomboyu nie rób tego błędu i nie kupuj słabego silnika!! A nie zauważyłem myślałem, że mówisz o 115KM...uff ale ten o którym mówisz to fiu-fiu $$$ trochę wybulisz...

Gaz zdjęty bo inne turbo idzie... i jak się wkurze to gt28rs wsadze i Oniak będzie mi pucował fele :) Będzie najszybsza nie ośka w kraju...:)

Opublikowano
Ciekawa bedzie tez Vmax bo przy 3 rpm mam jakieś 180/190 i wtedy zaczyna sie naprawde coś dziać hehe.

a przed modem jakie bylo Vmax :?:

Jechałem jakieś 240 :)

Tak luki ogranicznik jest ale jak szybko sie rozpędzi do tych 250 :D

Norbi Kup sobie S4 w B5 i bedziesz miał V6 ,Q i niezłego bucika :) Zajefajna bryka.

Poż jak już zrobisz wszystko to mów zaleje na orlenie vervy , żeby ci grilla nie osmalić.

Opublikowano
fiu-fiu $$$ trochę wybulisz...

cos za cos.... no i autko juz teraz wiem na pewno ze kupie nowe - najwyzej bedzie z poprzedniego rocznika...ale jak na razie to byla najladniejsza b7 jaką widzialem az zaluje ze fotek nie zrobilismy

Opublikowano
Tomboy nowe ?

Nówka sztuka nieśmigana.Przepiękna jest.Poezja normalnie.obejrzeliśmy ja z każdej strony:)

maincu5.jpg

Opublikowano

No prosze prosze czarna B7 hmm pikna ale dopiero bede gratulował jak usiade w niej

Tomboy mam nadzieje ze przed zakupem odwiedzis Mikołaja Lukasa z malym upominkiem :wink:

Opublikowano

pewnie ze tak :P

Opublikowano

a co tu taki spokoj wszystkich zamurowało ze Tomboy nabiera B7 :mrgreen:

Opublikowano
nabiera B7 :mrgreen:

nie znam tego określenia :)

Opublikowano

Stary mnie u vice prezesa już nic nie zdziwi:) Jak S8 z nim jeździłem to wiesz:) rozstrzał jest spory :) nawet Cadillaca mu proponowałem :) hehe

reasumując: UWIERZE JAK ZOBACZE, a teraz będe się nabijał, miau :)

Opublikowano
UWIERZE JAK ZOBACZE, a teraz będe się nabijał, miau :)

bo Ci spale lotosa :)

Opublikowano

miau :)

Tomboy będziesz wyglądał jak biedne dziecko w tym b7 :mrgreen:

Opublikowano

Tomboy bedzie jezdzil z tylu jak prawdziwy prezes widzialem dzisiaj ogloszenie w wyborczej "poszukuje kierowcy do B7, uczciwy, sumienny, praca 24H na dobe, 1h-2zł," podpisane przyszly wlasciciel :mrgreen:

Opublikowano
biedne dziecko w tym b7

zawsze lepiej wygladać jak biedne dziecko w B7 niż jezdzić B6 :)

Tomboy bedzie jezdzil z tylu jak prawdziwy prezes

uuuu...pojechałes po bandzie...fantazja Cie poniosła....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.