Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj chyba prowizja jest dobra bo pojawia się to z czestotliwością reklam na Polsacie :decayed:

Opublikowano

zakop154gf0.jpg

Czyja to laska?

Opublikowano

Czyja to laska?

Nie wiem czy nie spetsnaz nas już pozdrawiał z Zakopca... :decayed:

A poza tym pasuje do siwego...

f1c03997488a23f8.jpg

:D

Opublikowano

ragga kolego a ty do tej turbiny to vaga zabierasz ze sobą ? bo by mi sie przydało wykasować In2 :notworthy:

Ja nie posiadam Vaginy ..któryś z kolegów bedzie miał :tongue4:

Nosfer

Nosfer ..musisz wiecej rzucać spamem i damy rade :D

O nie, nie moje małe dziki.. :rolleyes:

Ja mam duużo pracy ostatnio, więc będę zmuszony zaniedbać Spociki Warszawskie przez jakiś czas ;( Ale pamiętajcie czego nauczyliście się ode mnie przez te wszystkie miesiące i mądrze ta wiedzę wykorzystajcie.. !! Ragga mój najlepszy uczniu, poprowadź resztę ku światłu..

Będę wypatrywał w niebo, jak będziecie w potrzebie wyświetlcie w chmurach znak "N" wtedy was wspomogę.. . !!

BATMAN%20SIGN.jpg

Nosfer .,.Ty to masz najebane :polew: :polew: I za to Cie lubie :decayed::kox:

szary, pasuje do koloru mojej wypasionej, kox, madafaka fury dvd, quattro xenon, masturbator full service :good: :good:

Podwójne quattro .. masturbator seats ...laserowy czytnik lini papilarnych pasztetowej :laghing2: :polew:

[br]Dopisany: Październik 28, 2008, 01:25:39 _________________________________________________

A jeżeli nawet do końca roku osiągniemy te 2000 stron to co będzie w zamian :naughty: prezes postawi jakąś skrzynke browarka czy jak? :cool1: :gwizdanie:

Ja to uderzam do Poźkowej M.. a wy róbta co chceta :kox::decayed:

[br]Dopisany: Październik 28, 2008, 01:28:11 _________________________________________________

podeśle mi ktoś na PW numer do Raggamana?

raggaman sam Ci podeśle - przecież on tu jest 24/24 :decayed:

Mówiłem sucie przygryziony , że na lunch ide :tongue4::D

Opublikowano

A poza tym pasuje do siwego...

pewnie, przywiązałbym do haka i ciągnął przez wawe za siwym :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

Mówiłem sucie przygryziony , że na lunch ide :tongue4::D

Przegiełeś, nie wezne linki. :bicz3:

Opublikowano

a moze Tomciu wezmiemy testery lakieru?

Zobaczymy te A3 czy sa made in Germany czy made in Poland

Opublikowano

a moze Tomciu wezmiemy testery lakieru?

A no może, tylko że dla A3 to stówa od elementu. Chyba, że to będą panie, to jakoś się dogadamy... :decayed:

Dżołk - oczywiście wezmę miernik. :th:

Opublikowano

Mówiłem sucie przygryziony , że na lunch ide :tongue4::D

Przegiełeś, nie wezne linki. :bicz3:

Szustek ...luzuj poślady :wink4:

Opublikowano

Szustek ...luzuj poślady :wink4:

Oj Raguś, Ty to widzę lubisz te poślady męskie. :wink4:

Opublikowano

Mówiłem sucie przygryziony , że na lunch ide :tongue4::D

Przegiełeś, nie wezne linki. :bicz3:

Szustek ...luzuj poślady :wink4:

zwieracze nie poslady

Opublikowano

Macie lepszą rozdzielczość, bo na tapetę chciałam :gwizdanie:

Wszystko da się zrobić... :wink4::D

Póki co ustaw sobie "sąsiadująco" - też dobre wrażenie. :wink4:

Opublikowano

Dobre, mam komputer ,, w poźki" :polew: :polew: :polew:

Łahahahaha :polew:

Opublikowano

Szustek ...luzuj poślady :wink4:

Oj Raguś, Ty to widzę lubisz te poślady męskie. :wink4:

Tylko i wyłącznie w jednym przypadku ...kiedy celuję w nie prawą nogą ..zakończoną czubatym butem ( najchętniej sztyblety ):D:evil:

Uwielbiam natomiast damskie posladki ..najlepiej te wyżej usytuowane ( nie ochlaptusy) ..opięte dopasowanymi dżinsami :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

a moze Tomciu wezmiemy testery lakieru?

Zobaczymy te A3 czy sa made in Germany czy made in Poland

Mam nadzieję, że zbędne okażą sie testery tapety :strachliwy::wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Macie lepszą rozdzielczość, bo na tapetę chciałam :gwizdanie

Nie ty pierwsza i nie ostatnia :tongue4::polew:

Opublikowano

Mam nadzieję, że zbędne okażą sie testery tapety :strachliwy::wink4:

:polew: :polew: :polew:

I silikonu :buahaha:

Opublikowano

..najlepiej te wyżej usytuowane ( nie ochlaptusy) ..opięte dopasowanymi dżinsami :kox: :kox: :decayed:

Te wyżej usytuowane to właśnie męskie - tzw. jabłko. Kobiety zwykle mają gruszkę. :cool1:

Suli, bez testera da się sprawdzić.. :wink4:

Opublikowano

Suli, bez testera da się sprawdzić.. :wink4:

Pewnie :decayed: paznokciem :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.