Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We no mnie puść brzydkiego smsa tak o 16:40 bo zapomne na bank :tongue4:

Numer niech na PW prześle :baseball::wink4::decayed:

szłopo szłopo szło :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odziewn5.jpg

Prezes .... przeginasz .... :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prezes .... przeginasz .... :baseball:

Straszysz mnie ?? :polew: Nie fikaj bo wpadne na spota i będzie dym.I nie mam tu na myśli dymu z mojego diesla :polew:

Opublikowano

Prezes .... przeginasz .... :baseball:

Straszysz mnie ?? :polew: Nie fikaj bo wpadne na spota i będzie dym.I nie mam tu na myśli dymu z mojego diesla :polew:

nie odwazysz sie .... :naughty:

Opublikowano

Prezes .... przeginasz .... :baseball:

Straszysz mnie ?? :polew: Nie fikaj bo wpadne na spota i będzie dym.I nie mam tu na myśli dymu z mojego diesla :polew:

to i dobrze, będzie nas więcej :wink4:

Opublikowano

Prezes .... przeginasz .... :baseball:

Straszysz mnie ?? :polew: Nie fikaj bo wpadne na spota i będzie dym.I nie mam tu na myśli dymu z mojego diesla :polew:

nie odwazysz sie .... :naughty:

Nie zdążę dresików kupić :polew:

Opublikowano

Nie zdążę dresików kupić :polew:

Prezes ...jak podskoczysz na 1000-Lecia, koło Novej to i jeszcze jakiś kajdan przypasujesz pod dres :D

[br]Dopisany: Październik 28, 2008, 11:00:20 _________________________________________________Panowie kryć sie ...ktoś nas obserwuje :polew::boobs::acute:

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów

już jedna pasztetowa w natularlnej kiszce w dresach jest ukryta :decayed:

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

padłem :polew: :polew:

Lukas zobacz coś dla nas 2n6svgm.jpg

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Wit sie :foch: chyba :mysli:

Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów

już jedna pasztetowa w natularlnej kiszce w dresach jest ukryta :decayed:

całe 30 deko :polew:

krzyniek

:good::polew:

Opublikowano

Wit sie :foch: chyba :mysli

Nie chyba tylko na bank. Taki stary chłop a strzela fochy niczym blondi w wieku 20 lat :gwizdanie:

Opublikowano

Weźmie mie ktoś na spota ten pilnik/czek do metalu ? :notworthy:

Wit sie :foch: chyba :mysli

Nie chyba tylko na bank. Taki stary chłop a strzela fochy niczym blondi w wieku 20 lat :gwizdanie:

Polecą placki na spocie :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteś ślepy, czy głupi, że znowu zaczynasz?

Koniecznie potrzebujesz, żebym przypomniał co Czukundur w ubiegłym tygodniu pospiesznie wykasował?

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteś ślepy, czy głupi, że znowu zaczynasz?

Koniecznie potrzebujesz, żebym przypomniał co Czukundur w ubiegłym tygodniu pospiesznie wykasował?

oooo widze ze sie sporo dzieje za zamknietymi drzwiami .... :mysli:

Opublikowano

No i wkur..... Wicia.Oj polecą placki dzisiaj :kox:

Opublikowano

No i wkur..... Wicia.Oj polecą placki dzisiaj :kox:

:naughty:

Opublikowano

jesteśmy inwigilowani :mysli: przez.... :decayed:

Joasię Wicia ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteś ślepy, czy głupi, że znowu zaczynasz?

Koniecznie potrzebujesz, żebym przypomniał co Czukundur w ubiegłym tygodniu pospiesznie wykasował?

oooo widze ze sie sporo dzieje za zamknietymi drzwiami .... :mysli:

Poszukaj fotek w archwium na pudelku :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.