Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można by taki spot robić raz na jakiś czas :wink4:

np. raz na rok ..... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można by taki spot robić raz na jakiś czas :wink4:

np raz w miesiącu :naughty:

Opublikowano

np. raz na rok ..... :naughty

W Twoim przypadku wystarczy raz na rok :polew::nabijasie:

Po co masz się częściej stresować przeze mnie i poźka - wczoraj nawet dziewczyny z A3 zauważyły, że miałeś strach w oczach :naughty::polew:

Opublikowano

Można by taki spot robić raz na jakiś czas :wink4:

:good:

Następnym razem to ja jade z sąsiadami ..a w torbie 4pak Pana Heinekena :tongue4: Jak zobaczyłem te butelki koło filara to zasliniłem sie jak pies Pawłowa :decayed:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 08:20:53 _________________________________________________Ja powiem tak ...kwas jak Ch..

Nie poznałem Huga :embarrassed::dontknow::wstydliwy:

Opublikowano

Nie poznałem Huga :embarrassed::dontknow::wstydliwy:

aż tak się zmienił :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy :polew:

Cholera, od dłuższego czasu wytężam pamięć i chyba jednak do tej pory nie mogę skojarzyć która gęba do spanky. :mysli:

Dajcie linka do naszej klasy... :decayed:

Opublikowano

aż tak się zmienił :naughty: :gwizdanie:

Na fotkach to troszke inaczej wyglądał :decayed:

Sorry Hugo ... bogaty będziesz :tongue4:

Opublikowano

aż tak się zmienił :naughty: :gwizdanie:

Na fotkach to troszke inaczej wyglądał :decayed:

Sorry Hugo ... bogaty będziesz :tongue4:

i tak najlepszą mine jak zobaczył Huga strzelił Poziek :)

Opublikowano

i tak najlepszą mine jak zobaczył Huga strzelił Poziek :)

No tak jak by wygrał w totolotka ..ale wypłacili mu kase w rublach :tongue4:

Opublikowano

Ja Hugola też nie poznałem :kox: Ale Szusta też nie :polew: :polew:

Opublikowano

tak dostał 100 rubli i myślał ze to dużo :)

ciekawe co zrobi jak pójdzie do kantoru je wymienic :)

Opublikowano

Cholera, od dłuższego czasu wytężam pamięć i chyba jednak do tej pory nie mogę skojarzyć która gęba do spanky. :mysli

Lepiej dla Ciebie żebyś nie skojarzył - bezsenność nie jest przyjemna, szczególnie w tak młodym wieku :polew:

Opublikowano

teraz nasi spamerzy będą się licytować który to kogo nie poznał :gwizdanie:

Malik ale Ty masz propagandę :naughty: oni sami we dwóch dobiją 2tys str.

Opublikowano

tak dostał 100 rubli i myślał ze to dużo :)

ciekawe co zrobi jak pujdzie do kantoru je wymienic :)

Bober :polew:

Opublikowano

Cholera, od dłuższego czasu wytężam pamięć i chyba jednak do tej pory nie mogę skojarzyć która gęba do spanky. :mysli

Lepiej dla Ciebie żebyś nie skojarzył - bezsenność nie jest przyjemna, szczególnie w tak młodym wieku :polew:

:baseball:

Opublikowano

tak dostał 100 rubli i myślał ze to dużo :)

ciekawe co zrobi jak pujdzie do kantoru je wymienic :)

Bober :polew:

widzę że "sprawdź ortografię" działa :decayed:
Opublikowano

Bobereczku, ależ wstyd :polew:

Opublikowano

upsssss ale gafa :):polew:

Opublikowano

:baseball:

No co ?

Dbam o Tomka i jego spokojny sen :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

<Dustin> c**jowy ten nero, niby weryfikacja poszła pomyślnie, a płytka nie działa. Po cholerę to?

<cancer> tak dla picu, to jak dziewczyna ze stanikiem, bez cycków.[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 08:45_________________________________________________<Luki> Nic kuźwa nie umiem

<Luki> a jutro mam 3-ci termin zalki z fizyki

<Luki> jestem dziś wyjątkowo odporny na wiedzę

<Meehow> :D

<Luki> a Ty co? dalej robisz projekty?

<Meehow> ta, z przerwami na gry flash

<Luki> w co grasz?:P

<Luki> Nie podawaj mi linka tylko powiedz

<Meehow> w the last stand

<Meehow> rozdupcasz zombie:D

<Meehow> chcesz link?

<Luki> Nie, dzięki... nie dzisiaj, nie mogę!

<Meehow> <link>

<Luki> Nie! Nie wejdę! Mam silną wolę;)

<Meehow> za***iste:D

<Luki> Czym się strzela?...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.