Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spota :) Jeszcze tylu autek nie widzialem :D

Niektore przyznam ze bardzo ładnie zrobione :) chociaz seria tez ładna :D

Do zobaczenia next time :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzyntylman :kox:

Czasem trzeba, żeby nie zdziczeć przy Was za bardzo. :decayed:

Opublikowano

<654xxxx> dzieki pawel ze dales mi namiary na ta Mariolke. Calkiem fajna du.pa, daje się pukac nawet w kakao, ale nie chce ssac :/ to jest jej wada

<654xxxx> strasznie Cie chwalila, ze niezly ogier jestes :P mowila, ze dwa dni temu ostro szaleliscie u niej

<654xxxx> a tak ogolnie, to co slychac?

<pawel> Hej. Tu Aga – pewnie mnie nie znasz… Jestem z Pawłem od prawie roku. Nie ma go teraz, ale bądź pewien – przekaże mu, że pisałeś.

<Bartek> Stary z okazji urodzin zycze Ci za***istych lasek duzo ruchania , robienia minetek , chlania w banie , w c**j kasy,wykurwistej fury , przejebanego zycia i co sobie tylko kurfa wymyslisz !! ?

<redee> Dziękuę, gdy Michał wróci do domu napewno Ci podzękuje osobiście .

<Bartek> a z kim gadam ? Aśka ?

<redee>nie tu jego mama , Michała pewnie ucieszą Twoje żczenia , może w końcu znormalnieje jak na faceta przystało

<Bartek> to on ciągle z pania mieszka?

<redee> bywa

error na maxa, ale najgorsze że znam takie przypadki :decayed:

Opublikowano

Ze tak spytam :) Czemu nie mam licznika postow ?:P:rolleyes:

Opublikowano

Ze tak spytam :) Czemu nie mam licznika postow ?:P:rolleyes:

Bo w takich spamerskich wątkach licznik nie działa. :tongue4:

Opublikowano

A :) no w sumie prawda :D

Opublikowano

A :) no w sumie prawda :D

Cycoch zapodawaj ostro w dziele technicznym :good::kox:

Opublikowano

Jak bede mial cos do powiedzenia to moze cos napisze :P

Opublikowano

Hmm, to ja o czymś nie wiem..? :mysli:

Napewno wiesz wiecej niz moja kobieta :polew:

Myślałem, że to nagłe ciśnienie na szukanie gx62el91f1c46a3488162e8mc1.jpg to tak dla sportu... :embarrassed:

Aaaaa...Panie jakie szukanie ..ja niczego nie szukam :wink4:

Trza sie jakoś dziewczynie odstawić za te karnety ... a ze późno kończy prace ( tak jak ja :decayed: ) i nie ma jak sie zabrać do domu..a ja taki w pipe uprzejmy ..to podrzuce :naughty::guma: ( podrzuce ? :D )

[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 09:56:09 _________________________________________________Ale Poziem Poźków czekam na przejażdzkę siwym tak , żebym puścił sadzę z wrażenia :D:evil:

( nigdy jeszcze nie śmigałem szybkim autem :embarrassed: )

Opublikowano

Ale Poziem Poźków czekam na przejażdzkę siwym tak , żebym puścił sadzę z wrażenia :D:evil:

( nigdy jeszcze nie śmigałem szybkim autem :embarrassed: )

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem... :wink4:

Opublikowano

nigdy jeszcze nie śmigałem szybkim autem :embarrassed:

na czas jazdy raggi - Poziu dobra rada zmień fotel kierowcy :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

malik cały czas myślałem że wpadnie QUATTRO i pokaże jak się lata a tu dooopa :polew:

Opublikowano

malik cały czas myślałem że wpadnie QUATTRO i pokaże jak się lata a tu dooopa :polew:

czego tu ... ? :naughty:

Opublikowano

Ale Poziem Poźków czekam na przejażdzkę siwym tak , żebym puścił sadzę z wrażenia :D:evil:

( nigdy jeszcze nie śmigałem szybkim autem :embarrassed: )

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem... :wink4:

Może na następnym spocie :wstydliwy:

nigdy jeszcze nie śmigałem szybkim autem :embarrassed:

na czas jazdy raggi - Poziu dobra rada zmień fotel kierowcy :naughty::polew: :polew:

Krzyniek ..ty to jesteś jak taki wielki parchaty skwar na pupie .. :decayed:

d*pie d*pie d*pie ....coś sie zacieło :evil2:

Opublikowano

spanky

czego tu ... ? naughty

O kutfa SAPNKEJ mnie zauważył mam przejebane :polew:

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Opublikowano

malik cały czas myślałem że wpadnie QUATTRO i pokaże jak się lata a tu dooopa :polew:

czego tu ... ? :naughty:

a ty co odstraszasz nam ludzi ? bydlaku ? :naughty:

Opublikowano

malik cały czas myślałem że wpadnie QUATTRO i pokaże jak się lata a tu dooopa :polew:

czego tu ... ? :naughty:

a ty co odstraszasz nam ludzi ? bydlaku ? :naughty:

sio .... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.