Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za wymiane turbo zaplacilam 160 zl :tongue4: :tongue4: (w Rzeszowie :decayed:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja za wymiane turbo zaplacilam 160 zl :tongue4: :tongue4: (w Rzeszowie :decayed:)

No ale jak za paliwo zaplaci 300 to mu na jedno wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Ja za wymiane turbo zaplacilam 160 zl :tongue4: :tongue4: (w Rzeszowie :decayed:)

W Lubartówie zapłaciłbym 50 zł ..ale nie wyrobie sie czasowo :wallbash:

Opublikowano

No ale jak za paliwo zaplaci 300 to mu na jedno wyjdzie :decayed:

przeciez ja mu nie kaze tam jechac :tongue4::polew:

Opublikowano

przeciez ja mu nie kaze tam jechac

chłopak jest w stresie - może to źle zinterpretować i pojedzie ... :decayed:

Opublikowano

przeciez ja mu nie kaze tam jechac

chłopak jest w stresie - może to źle zinterpretować i pojedzie ... :decayed:

:polew:

Musiał bym zmysły postradać ..żeby sobie takie wycieczki robić :decayed:

Gdzie tam w stresie ..od stresu podobno orzechy maleją ... tak samo jak od mentolowych petów :gwizdanie:

Opublikowano

ragga spokojnie nie spiesz sie :) weź idz na d*py ,albo pomachaj śmigłem odrazu ci sie lepiej zrobi :)

Opublikowano

,albo pomachaj śmigłem odrazu ci sie lepiej zrobi

Co ja kręcić bede ..nie ma to jak ..

weź idz na d*py

..i niech któraś tam zakręci śmigłem ... tylko wtedy to juz sie nazwya lambada :radocha::good:

:guma:

Opublikowano

tylko folii ze śmigła nie ściagaj - żeby nie zardzewiało po tańcach :decayed:

Opublikowano

tylko folii ze śmigła nie ściagaj - żeby nie zardzewiało po tańcach :decayed:

:nabijasie::buahaha: :buahaha: Wymiękam z Wami

Opublikowano

tylko folii ze śmigła nie ściagaj - żeby nie zardzewiało po tańcach :decayed:

Spokojna Twoja sąsiedzka rozczochrana :decayed:..dbałość o śmigło to kwestia priorytetowa :acute::tongue4:

Opublikowano
uciakam1z1la5.jpg
Opublikowano

No ...chyba każdy normalny ma kontakty z kobietą :decayed:

Frajera szukają jak zwykle :toon::polew:

Opublikowano

Wracając wczoraj ze spota, na moście Grota widziałem piaskarkę :blink::shocked::wtf:

Śniegu nie było, naprawdę ....

Opublikowano

Wracając wczoraj ze spota, na moście Grota widziałem piaskarkę :blink::shocked::wtf:

Śniegu nie było, naprawdę ....

Może chłopaki dali w palinik za ostro i pomylili śmieciarke z piaskarką :D

a tak na serio to pare dni temu widziałem jak na tarcho nasypywali piasku do tych pojemników na chodnikach :blink:

Czyżby szykowała sie zima na ostro ? :embarrassed:

Opublikowano

Wracając wczoraj ze spota, na moście Grota widziałem piaskarkę :blink::shocked::wtf:

Ze spotu wracała :polew:

Opublikowano

no tak.

na spocie byla piaskarka, byla straz miejska, nawet Spankej był

Opublikowano

UWAGA! Tego jeszcze nie było!

Ciekawe kto z Was jest na tyle silny, żeby przynajmniej do końca dnia nic nie napisać w tym wątku..? Kto się odezwie przed końcem dnia ten ssie lizaka spod szafy... (nie koniecznie damskiego) no i w ramach bonusa przywozi krowę na spota. Teraz się okaże kto jest prawdziwym twardzielem, a kto nie.* :evil2:

Przepraszam wszystkich, ale ja mam pełno pracy i musiałem tak zrobić, żeby chociaż jeden dzień odpocząć... :D

_________________________________________________

*) Konkurs nie dotyczy Nosfera i raggamana - oni są niereformowalni.. Poza tym zobaczymy co są w stanie sami zwojować... :decayed:

k**wa, Pany, naprawdę nie mogliśta wytrzymać!? :angry:

WSZYSCY PRZEGRALI !

Aha, ja nie przegrałem, bo to ja wymyśliłem i właśnie to odwołuję... Też nie mogę wytrzymać. :embarrassed:

Opublikowano

Powiało nudom..:song:

Szustek .. wyślij mi foto na maila [email protected]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.