Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A sa jakieś 17? ..to sobie na alu zasadze

sprzedawać alusy - straszny wiledz zimą na alusach jeździć

kuźwa stare chłopy i żebym musiał tłumaczyć elementarne zasady zimowego Lansu ..fak :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te kołpaki to niezła siara ... Wy tam na wsi na Tarchominie możecie na takich jeździć :nabijasie::dance2::song:

Tylko nie wjeżdżajcie prosimy do miasta, a jak już musicie to chociaż zdejmujcie naklejki klubowe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A sa jakieś 17? ..to sobie na alu zasadze

sprzedawać alusy - straszny wiledz zimą na alusach jeździć

kuźwa stare chłopy i żebym musiał tłumaczyć elementarne zasady zimowego Lansu ..fak :decayed:

Karwa ... choć raz nie bede trendy,jazzy , cool i ELO :polew:

Jak pojdziesz na "kurczaczki " na spocie ..to zrobimy zawody ...rzut kopłakiem na odległość..lepiej ..pogramy w kapsle :decayed:

Opublikowano

Te kołpaki to niezła siara ... Wy tam na wsi na Tarchominie możecie na takich jeździć :nabijasie::dance2::song:

Tylko nie wjeżdżajcie prosimy do miasta, a jak już musicie to chociaż zdejmujcie naklejki klubowe :polew: :polew: :polew:

jeee..bany :decayed:

uważaj bo Tarchomi SQAD obrażasz a my mamy ćwiekasy w jeansach :naughty: wiesz o czyjego paździocha się możemy za tydzień opierać :polew:

jeszcze na nich napisze markierem "Designed by Łukaszr"

Opublikowano

Zaparkowałem samochód pod domem, tak jak zwykle, jest to droga wewnetrzna, jest też znak droga osiedlowa.

Z tego co wiem to na drodze niepublicznej, nie można wystawiać mandatu jeżeli nie ma zagrożenia życia.

na drodze osiedlowej nie można parkować :(

chyba że jest to teren prywatny, to wtedy mogą Ci naskoczyć ;)

na moim osiedlu jest walka od kilku lat z tym.

sprawdź do kogo należy teren, jeśli jest to droga należąca do gminy to kibel, jeśli zaś do wspólnoty mieszkaniowej to możesz się podetrzeć mandatami :naughty:

Opublikowano

Teren należy do osiedla, chodzi o to że są 2 znaki, jeden to droga wewnętrzna, a drugi to droga osiedlowa.

Opublikowano

uważaj bo Tarchomi SQAD obrażasz a my mamy ćwiekasy w jeansach :naughty: wiesz o czyjego paździocha się możemy za tydzień opierać :polew:

Pachnie mi wślizgiem z ćwieka na mache :naughty::guma:

[br]Dopisany: Październik 30, 2008, 10:55:51 _________________________________________________

Zobaczcie kretyna - tylko całość obejrzyjcie:

http://www.smog.pl/wideo/21680/tatus_kretynnbsproku_zobacz/

Nie mom wtyczek..i mało to to blukonekt to straszne ścierwo :wallbash:

Opublikowano

jest koncept na "zimowy" znak firmowy klubu A4 :decayed: - każdy szanujący się Klubowicz powinien je mieć w swoim furaczu

http://www.allegro.pl/item455216524_kolpaki_15_16_14_audi_komplet_warszawa_w18_fvat.html

dopisywać się bo zamawiał będę :kox:

mowilem na spocie ze w klubie jedzie wiocha ... ale ze az taka .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Teren należy do osiedla, chodzi o to że są 2 znaki, jeden to droga wewnętrzna, a drugi to droga osiedlowa.

http://www.hotelarze.pl/hot/drogi-wewnetrzne.php

Opublikowano

mowilem na spocie ze w klubie jedzie wiocha ... ale ze az taka ....

powiało we wtork ..oj powiało :tongue4:

Opublikowano

Lubie modne kobiety ..nawet bardzo ...

..ale juz przeginają z jakże modnym w tym sezonie fioletem :sick3:

Jeszcze raz zobacze dziś szalik .. Stadion Burberry ..i oczojebne fioletowe rajstopki to sie poskładam ..

Dziękuj za uwagę :decayed:

Opublikowano

ragga ja to widzialem wściekło fioletowe kabaretki u kobitki w wieku ok 30-40 (mało nie padłem ze śmiechu :polew: :polew: ), do tego fioletowe oczy i spódnica normalnie śmiech w biały dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ma ktoś płytkę do RNS ale nie w wersji 650 (najnowszej) ale jakąś starszą? :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

33c2b743cae879f4m.jpg

Ale mnie rozbawiłeś :polew: :polew: :polew:

Dla odmiany............czerwone

Jaka eksponacja łydzi eeeeeee :naughty::D

Ps. buty z okrągłymi czukami prezentowały by sie znacznie lepiej :decayed:

Reszta gitarra :wink4::kox:

Ma ktoś płytkę do RNS ale nie w wersji 650 (najnowszej) ale jakąś starszą? :mysli:

Racja kolego ...taka EVA to ograzm bez trzymanki :kox:

Opublikowano

Lukaszr, mail idzie, przepraszam za nadwagę.. :wink4

Tomek, ale pociągnąłeś z grubej rury - mail 52 MB :shocked:

Chciałem, żebyście mieli wybór. :wink4:

Hugo, szykuj się na podobną dostawę, bo nie miałem weny, żeby przebierać i obrabiać. :decayed:

Małysek, Ty czekasz...

Opublikowano

niestety amerykaniec

US SPEC są gorsze ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.