Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szustek .. wyślij mi foto na maila [email protected]

pamięciówke sobie strzel a nie foto kolegi bierzesz :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa, Pany, naprawdę nie mogliśta wytrzymać!? :angry:

WSZYSCY PRZEGRALI !

Aha, ja nie przegrałem, bo to ja wymyśliłem i właśnie to odwołuję... Też nie mogę wytrzymać. :embarrassed:

Cienias, cienias :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niebawem i ja pewnie pojawie się na spocie w arkadii :)

Opublikowano

Szustek .. wyślij mi foto na maila [email protected]

pamięciówke sobie strzel a nie foto kolegi bierzesz :polew:

Żółwik dobre podsumowanie :good::polew: :polew:

Opublikowano

Panie ..czytałem juz rano ..z tego tematu miałem nr. tel :wink4:

Interesuje mnie czy ktoś jeszcze miał z nimi stycznośc..lub jakieś plotki ect.

Robiłem u nich milion lat temu 90-ke i 80-ke. Mechanik Kuba to mistrz świata. Wymienił mi kiedyś w V6 (bodajże były to uszczelniacze :mysli: ), bez zdejmowania głowicy. W innych warsztatach nie chcieli nawet słyszeć o robocie(czt. jebaniu się) bez zdejmowania głowicy. Warsztaty znany mi dobrze i polecam chciażby z tego powodu,że mieści się w mojej wiosce :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza?

_________________________________________________

W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:

- Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.

Na to ktoś mówi:

- No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno.

Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:

- Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących... :kox:

Opublikowano

Ha ha ha ha ha Kolkov ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spadłem z łóżka :kox:

Opublikowano

Dziś rano na Gdańskim.

7d85dd08fa9dbc63.jpg

blachy :bicz: tak na 95 % zrobione na nity :ok2:

Opublikowano

Szustek .. wyślij mi foto na maila [email protected]

pamięciówke sobie strzel a nie foto kolegi bierzesz :polew:

Pamięć słaba :decayed:

Norbi

Dzięki za podpowiedz ..wale do nich jak w dym :good:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 11:14:17 _________________________________________________Kolkov

:polew::kox:

Opublikowano

wasze texty lepsze niz kabareton usmialem sie jak male dziecko :good:

Opublikowano

Wie ktoś jaki to ma tytuł i autora :

http://pl.youtube.com/watch?v=hSDOH44a5_8

tylko nie piszcie mi mamakosa :decayed:

Opublikowano

Do Poźka i ŁukaszaR, do którego z Was wysłać zdjęcia?? Łukaszu, z tego co pamiętam to Ty mówiłeś, że zajmiesz się obróbką, więc do Ciebie wyślę...

Małyska, zara dostaniesz foty. Tylko daj jeszcze raz maila, bo nie chce mi sie szukać...

EDIT: Łukasz, daj maila. Małyska, Ty też. Zdjęcia czekają...

maila na PyWy

Opublikowano
  • Autor

Przychodzi zakonnica do ginekologa i mówi: Panie doktorze mam problem. Doktor się pyta: Jaki? Nie wiem czemu pojawiają mi się znaczki na piz...e. Doktor zdziwiony mówi do zakonnicy: Niech pani usiądzie na fotel ginekologiczny i rozchyli nogi. Zakonnica zrobiła jak jej kazano. Lekarz zagląda i mówi: Już wiem co pani dolega. To nie są znaczki pocztowe tylko naklejki od bananów. :lol1:

_________________________________________________

Przychodzi baba do lekarza z pługiem w plecach a lekarz do niej:

-Orzesz karwa!!!

Opublikowano

Czikita :polew:

Opublikowano

Do Poźka i ŁukaszaR, do którego z Was wysłać zdjęcia?? Łukaszu, z tego co pamiętam to Ty mówiłeś, że zajmiesz się obróbką, więc do Ciebie wyślę...

Małyska, zara dostaniesz foty. Tylko daj jeszcze raz maila, bo nie chce mi sie szukać...

EDIT: Łukasz, daj maila. Małyska, Ty też. Zdjęcia czekają...

maila na PyWy

No jaki siurdak ..przecie masz napisanego pare linijek wyżej :decayed:

Opublikowano

wiem wiem ...50 % już to widziała ale .... jak to zapitala :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=-8UAvf3xX0o

Opublikowano

adaho to jest klasyk, myślę że widziało to już 90% :naughty:

Opublikowano

przecie masz napisanego pare linijek wyżej :decayed:

Małyska, Ty już tracisz kontrole i nawet nie wiesz, że najebałeś tyle postów, że to już nie jest parę linijek wyżej. :D

Opublikowano

mam pytanie, wiem, że odpowiedź na nie nie jest w Polsce prosta: czy można na drodze wewnętrznej ukarać grzywną w postaci mandatu karnego? czy ma tu zastosowanie KW: "Art. 92 & 1. kto nie stosuje się do znaku lub sygnału drogowego albo do sygnału lub polecenia osoby uprawnionej do kierowania ruchem lub do kontroli ruchu drogowego,

- podlega karze grzywny albo karze nagany."?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.